Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
18. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
KOVINAR
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
REGENERACIJA
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽA/LETO
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
Kata - Kadeti služ. (U16)
Kata - Kadetkinje služ. (U16)
Kata - Juniorke služ. (U18)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
598
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
384
0
FIONA KNEŽEVIĆ (333CR)
384
0
FIONA KNEŽEVIĆ (333CR)
587
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
542
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
598
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
384
FIONA KNEŽEVIĆ (333CR)
395
0
SANDRA ĐOTLO (333CR)
682
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
587
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
544
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
145
0
LANA KRILJ (KKNG)
388
IVANČICA BOROŠ (333CR)
369
0
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
84
0
LANA HUSNJAK (KAO)
459
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
542
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
384
0
FIONA KNEŽEVIĆ (333CR)
682
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
587
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
544
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
388
0
IVANČICA BOROŠ (333CR)
84
0
LANA HUSNJAK (KAO)
459
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
542
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
587
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
544
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
459
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
542
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
459
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
84
LANA HUSNJAK (KAO)
544
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
84
0
LANA HUSNJAK (KAO)
Dobitniki medalj
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA
2. ERIN IVEZIĆ, TRNJE
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE