Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
KOVINAR
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
REGENERACIJA
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici (U10) -26
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
Kumite - Ml. učenici (U10) +36
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Juniorke (U18) -59
Kumite - Učenici (U12) -30
649
0
LUKA MARKOVIĆ (DARDA)
119
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
119
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
178
0
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
649
0
LUKA MARKOVIĆ (DARDA)
332
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
119
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
178
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
259
VITO HULINA (VGORICA)
410
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
255
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
330
FILIP MABIĆ (ZKS)
40
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
559
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
332
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
119
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
178
0
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
259
0
VITO HULINA (VGORICA)
255
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
330
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
40
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
559
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
332
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
178
0
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
330
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
559
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
332
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
330
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
255
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
559
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
255
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, Zagrebački karate savez
2. LOVRO MASLOV, Zagrebački karate savez
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod