Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
18. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
KOVINAR
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
REGENERACIJA
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
Kata - Cicibani služ. (U8)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
Kata - Kadeti služ. (U16)
Kata - Juniori služ. (U18)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
513
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
512
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
593
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
348
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
513
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
389
0
IVANO TOMAŠKOVIĆ (333CR)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
515
0
ROBERT VUKOJEVIĆ (ICTUS)
490
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
176
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
387
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
147
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
348
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
176
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
387
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
Dobitniki medalj
1. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. DAVID VIDOVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. LUKA ROLA, KOVINAR
3. MARK MILLER, CENTAR ŠENKOVEC