Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-TEAM Mlađi učenici
KATA-TEAM Mlađe učenice
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađi učenici
645
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
304
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
645
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
308
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
436
0
BENJAMIN ALJOŠEVIĆ (BAR)
645
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
304
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
310
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
345
0
STANKO GNJEČ (KKKDM)
308
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
438
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BAR)
350
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
306
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
446
DAVID LESKUR (KKSOLIN)
650
ROKO ŽARKO (KK SOKO)
436
0
BENJAMIN ALJOŠEVIĆ (BAR)
304
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
310
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
308
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
438
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BAR)
306
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
446
0
DAVID LESKUR (KKSOLIN)
650
0
ROKO ŽARKO (KK SOKO)
436
0
BENJAMIN ALJOŠEVIĆ (BAR)
308
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
438
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BAR)
650
0
ROKO ŽARKO (KK SOKO)
436
0
BENJAMIN ALJOŠEVIĆ (BAR)
438
0
NOVAK GVOZDENOVIĆ (BAR)
306
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
350
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
650
0
ROKO ŽARKO (KK SOKO)
350
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
Medalists
1. BENJAMIN ALJOŠEVIĆ, Bar
2. NOVAK GVOZDENOVIĆ, Bar
3. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ROKO ŽARKO, KK SOKOL