Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
KATA PP (muški)
KATA PP (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibanke (6 g.) (AC2)
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
Kata - Mlađe učenice (A2)
Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)
Kata - Učenice (B2)
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
Kata - Kadetkinje (D2)
Kata - Juniorke (E2)
Kata-Ml.seniorke U21(G2)
Kata - Seniorke (F2)
Kata - Veteranke (F4)
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
468
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
272
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
272
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
217
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
19
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
285
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
468
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
272
IDA DUJAK (NOVIGRA)
196
0
CECCO ALICE (KDN)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
277
0
LEA BAISSERO (NOVIGRA)
309
0
LANA LUIČ (KK NM)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
299
0
NIKA MIKETIČ (KK NM)
321
IDA POSAVEC (MEĐIMUR)
217
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
272
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
309
0
LANA LUIČ (KK NM)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
321
0
IDA POSAVEC (MEĐIMUR)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
309
0
LANA LUIČ (KK NM)
196
0
CECCO ALICE (KDN)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
196
0
CECCO ALICE (KDN)
Medalists
1. KATE RADOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. EMA KRAŠNA, NOVO MESTO
3. MATEA POROPAT, NOVIGRAD