Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
205
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
404
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
205
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
404
ROKO PALAJSA (KA 1969)
396
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
404
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
396
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
396
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
Medalists
1. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
2. NEO AFRIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
127
0
NOA BRICA (METAL)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
426
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
421
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. TINO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. DOMINIK JEGJUD, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
373
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
287
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
315
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
84
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
373
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
315
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Medalists
1. BORNA BABIC, KOSTRENA
2. NOA MRKELA, CHAMPION RIJEKA
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
3. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
344
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
438
0
MAURO ČUTUL (TAD )
Medalists
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. MAURO ČUTUL, TAD RIJEKA
3. ----
3. ----