KUMITE (219)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
|
- 1. JAKOV ŠIMUNIĆ - SUSEDGRAD
|
|
- 2. LUKA POŽEGA - Max Ivankovo
|
|
- 3. PETAR SREDOJEVIĆ - ENERGIJA
|
|
- 4. TARIK SALKIĆ - KS USK BIH
|
|
- 5. TONI VUKIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
|
- 1. ĐORĐE ANTONIĆ - DYNAMIC
|
|
- 2. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. JOSIP ANDRIJANIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 5. OGNJEN DRLJIĆ - DYNAMIC
|
|
- 6. TARIK SEDIĆ - KS USK BIH
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
|
- 1. DANILO MILOSAVLJEVIĆ - ENERGIJA
|
|
- 2. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
|
|
- 3. MARKO TOMLJENOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. MATEJ TISUCKI - Max Ivankovo
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
|
- 1. KRISTIAN ANDRIJANIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. LEON UDAROVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 3. NIKOLA KNEŽEVIĆ - DYNAMIC
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)
|
- 1. STEFAN ŠKRBIĆ - ENERGIJA
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
|
- 1. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 2. SARA JELIČIĆ - DYNAMIC
|
|
- 3. SARA REKIĆ - KS USK BIH
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
|
- 1. ANA HRVAĆANIN - ENERGIJA
|
|
- 2. ANASTASIJA VUČENOVIĆ - ENERGIJA
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
|
- 1. DORA OPAČAK - Slavonski Brod
|
|
- 2. JOVANA DERAJIĆ - ENERGIJA
|
|
- 3. LARISA JATIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
- 1. ALEKSANDAR BERIĆ - ENERGIJA
|
|
- 2. DINKO NIKOLAŠ - Slavonski Brod
|
|
- 3. IVAN ANDRIJANIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. JOSIP SLAVIČE - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 5. MICHAL ZAŤKO - Slovak National Team
|
|
- 6. MUHAMMED MURTIĆ - KS USK BIH
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
- 1. ANES PAŠIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 3. IGOR BRKIĆ - ENERGIJA
|
|
- 4. JOSIP MARIJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. MIHAEL VESELČIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 6. MIHAJLO STANIĆ - ENERGIJA
|
|
- 7. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 8. RICHARD HRABAČKA - Slovak National Team
|
|
- 9. VALENTINO IVANIĆ - Mladost
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
- 1. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ - Mladost
|
|
- 2. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. ROBERT KLJENAK - OBI Kaštela
|
|
- 4. STEFAN ŠKRBIĆ - ENERGIJA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
- 1. ADNAN SARAJLIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. ALIJA ZAIMOVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. JAKOV SILADI - LOTOS ZAGREB
|
|
- 4. LUKA MIĆ - LOTOS ZAGREB
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
- 1. DINO TOMAC - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 2. GABRIEL ŽALAC - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 3. JOSIP PLANINIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 4. SANJIN BRUS - ENERGIJA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
- 1. ALEXANDER LICHNER - Slovak National Team
|
|
- 2. HAŠIM BEŠIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 3. HUMEJD GROŠIĆ - KS USK BIH
|
|
- 4. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 5. MATIJA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 6. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
|
- 1. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 2. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
|
- 1. EMA HELD - Slavonski Brod
|
|
- 2. NEJLA KAMERIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
|
- 1. ADNA DELIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. NELLY DŽANIĆ - Mladost
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
|
- 1. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
|
|
- 2. LEJLA KUDIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. MELIHA DZINDO - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. NAHLA KAMERIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 5. SAMANTHA BERDIN - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
|
- 1. AL DINO HIDIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. BRUNO ŠIMURINA - SOKOL
|
|
- 3. KARLO MANDŽO - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 4. SERGEJ VUČIĆ - ENERGIJA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
|
- 1. ISMAR KURTOVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. JOSIP PLANINIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 4. SEMIR MIDŽIĆ - KS USK BIH
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
|
- 1. ARNEL IMŠIREVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. PERO PLANINIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
|
- 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 2. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 4. MARKO VIDOVIĆ - DYNAMIC
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
|
- 1. DARIO MILINKOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 2. EMIL SADIKOVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. FILIP ŠARIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 4. HARIS MURADBAŠIĆ - ORKKA
|
|
- 5. LUKA TOMAC - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
|
- 1. FARIS HASIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. JOSIP JURJEVIĆ - SOKOL
|
|
- 4. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
|
|
- 6. TARIK HURIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 7. VALENTINO KOVAČEVIĆ - KS USK BIH
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
|
- 1. AILA MEVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. KENANA ĐOGIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. ANDREA ŠARAC - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. EDNA MUSTAFIĆ - KS USK BIH
|
|
- 4. EMA ZETICA - Mladost
|
|
- 5. KANITA OKANOVIĆ - KS USK BIH
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
|
- 1. ANA ZOLETIĆ - TUZLA
|
|
- 2. GABRIELA PAPAC - KK JADRAN
|
|
- 3. HANA ČERIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. IVONA CIGLAR - VARAŽDIN
|
|
- 5. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
|
- 1. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 2. LARISA SARIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 3. LORENA STIPANOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. SARA BLAŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 5. TAMARA TOMAŠEK - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
|
- 1. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. LUKA SMOLJO - OBI Kaštela
|
|
- 5. MATIJA BUDIĆ - OPATIJA
|
|
- 6. ROKO MIHALINEC - SUSEDGRAD
|
|
- 7. STJEPAN GOLUBIČIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. DORIJAN ROMIC - SAMOBOR
|
|
- 3. FILIP DEŽIĆ - ICTUS
|
|
- 4. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 6. MARIJAN LOVRIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 7. MARIO GIUNIO - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 8. TOMISLAV FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
|
- 1. ARNES ZAHIROVIC - MLADOST
|
|
- 2. BENJAMIN KRIVOŠIĆ - ĐAKOVO
|
|
- 3. LEON HENČ - SAMOBOR
|
|
- 4. LUKA DOLČIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. LUKA LELEKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. RENATO REŠETAR - ZAMET
|
|
- 7. STIPE RAŠIĆ - IPON ZAGREB
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
|
- 1. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
|
|
- 2. MIHAEL CVILINDER - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 3. VICKO HRABAR - OBI Kaštela
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
|
- 1. EMA NADAREVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. LEJLA JUSIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. LJUBICA LOVRIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 4. SANA ĆERIMOVIĆ - KS USK BIH
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
|
- 1. BELMA OMEROVIĆ - TUZLA
|
|
- 2. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
|
- 1. BERNARDA GALJANIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. DINA MAHMUD - TUZLA
|
|
- 3. DORA OPAČAK - ZRINSKI
|
|
- 4. IVANA FIDLER - OBI Kaštela
|
|
- 5. LUCIJA LESJAK - Međimurje
|
|
- 6. PETRA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 7. SADEA BEĆIROVIĆ - SUSEDGRAD
|
|
- 8. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 9. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. BORNA MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 4. TIN DUJMOVIĆ - Karate klub Esseker
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
|
- 1. BENJAMIN KRIVOŠIĆ - ĐAKOVO
|
|
- 2. DAVID PAVIĆ - SUSEDGRAD
|
|
- 3. TOMISLAV MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. TONI VUKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 5. VLADIMIR GAŠPAR - Mladost
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
|
- 1. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
|
|
- 2. KARLO MARTIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. LEON MARCIUŠ - Međimurje
|
|
- 4. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
|
- 5. MATEO HAJDER - SOKOL
|
|
- 6. MIHOVIL MATEŠIĆ - SOKOL
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
|
- 1. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. IVAN ILKIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. KARLO MARTIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. MARTIN BREŠKI - LEPOGLAVA
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)
|
- 1. DAMIRA OREMUŠ - OBI Kaštela
|
|
- 2. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. MARIJA ČAVKA - OBI Kaštela
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
|
- 1. AZRA BAŠIĆ - TUZLA
|
|
- 2. DAJANA BLAGOJEVIC - KBS STORM TUZLA
|
|
- 3. HANA KUKLOVÁ - Slovak National Team
|
|
- 4. IVA PRSKALO - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 5. IZIDORA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 6. KATARINA JELIČIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 7. LENKA ŤAŽKÁ - Slovak National Team
|
|
- 8. MARINA BARAC - ZAMET
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
|
- 1. DOLORES JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 2. DORA VINKOVIĆ - ICTUS
|
|
- 3. LAURA REHAK - STUDENT
|
|
- 4. LUCIJA PERUŠKO - OPATIJA
|
|
- 5. PETRA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
|
- 1. DOMAGOJ BORŠOŠ - Karate klub Esseker
|
|
- 2. PETAR MUSA - Vukovar`91
|
|
- 3. TOMISLAV MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. VLADIMIR GAŠPAR - Mladost
|
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
|
- 1. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
|
|
- 2. KARLO MARTIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
|
- 1. FILIP ALERIĆ - Vukovar`91
|
|
- 2. FRANE MIKULIĆ - STUDENT
|
|
- 3. IVAN KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 4. KRISTIJAN KLARIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 5. MIRNES FERHATBEGOVIC - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
|
- 1. VANJA LONČAR - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
Kumite - Seniorke 18+ g.-55 (M2)
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
|
- 1. DAJANA CRNOGLAVAC - TUZLA
|
|
- 2. IVA PRSKALO - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. LEJLA BAŠIĆ - TUZLA
|
|
- 4. LUCIJA ČATLAK - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. RAZIJA SMAJIĆ - Travnik
|
|
- 6. ZRINKA PEZER - SAMOBOR
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
|
- 1. DANKA ZORIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 3. MARIJA ŠKUNCA - STUDENT
|
|
- 4. NATALIA MODRIĆ - ZAMET
|
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
|
- 1. KATICA ĆOSIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. MARGARETA MEDUNIĆ - Mladost
|
|
- 3. NIKOLINA BLAGIĆ - ENERGIJA
|
|
- 4. SUADA MENZIL - Travnik
|
KATA (113)
Kata - Mlađi učenici (6,7 g.) (O1)
|
- 1. ALDIN HADŽIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. ALI ARNAUTOVIĆ - Travnik
|
|
- 3. LOVRO ERAK - Virovitica
|
|
- 4. MUHAMED BAJRAMOVIĆ - Travnik
|
Kata - Mlađe učenice (6,7 g.) (P1)
|
- 1. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 2. LAURA ERAK - Virovitica
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)
|
- 1. NOA VEOČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. TARIK SALKIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. TARIK SEDIĆ - KS USK BIH
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
|
- 1. IMANA DURDŽIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. MEDINA ALAGIĆ - KS USK BIH
|
|
- 4. SARA REKIĆ - KS USK BIH
|
|
- 5. VERONIKA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
|
- 1. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. MAID BEKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. MATEO TADIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 5. TARIK MURATOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 6. TARIK SALIHOVIĆ - KK DO - Tuzla
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
|
- 1. ADNAN SALKIČEVIĆ - "DOBOJ-ISTOK"
|
|
- 2. ALI ARNAUTOVIĆ - Travnik
|
|
- 3. FARIS RAMIĆ - KS USK BIH
|
|
- 4. MUHAMED BAJRAMOVIĆ - Travnik
|
|
- 5. NOA VEOČIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
|
- 1. AJLA BOŠNJIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. ASJA MEVKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. BERINA BAŠIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. MAJA JAHIC - KK " Winner" Tuzla
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
|
- 1. AMILA HUSANOVIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 2. GALA BREZIČEVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. MELIHA DJULOVIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 5. NEIRA IMŠIROVIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 6. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Učenici (O3)
|
- 1. ALEXANDER LICHNER - Slovak National Team
|
|
- 2. ANTONIO HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. MIHAEL MAROŠEVIĆ - Osijek
|
|
- 4. NIHAD BURZIĆ - KS USK BIH
|
|
- 5. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
|
Kata - Učenice (P3)
|
- 1. AMILA ŠAHINOVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. EMINA HURIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. IVA KODŽOMAN - Osijek
|
|
- 4. IVKA HODAK - Nova Gradiška
|
|
- 5. LUCIJA OPAČAK - Slavonski Brod
|
|
- 6. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. NIKOLINA MAROŠEVIĆ - Osijek
|
|
- 8. SARA GORJANAC - Osijek
|
|
- 9. VIKTORIJA VIŠEK - ICTUS
|
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
|
- 1. DADO SALKOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
|
- 1. ANTONIO HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. DOMAGOJ ROŠKO - Vukovar`91
|
|
- 3. HAŠIM BEŠIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 4. MATIJA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 5. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
|
- 1. ANDREA PAVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. ASJA BURAZER - KK DO - Tuzla
|
|
- 3. BOJANA BANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. EMINA BEGOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 5. VALENTINA MIHAJLOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
|
- 1. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 2. LUCIJA OPAČAK - Slavonski Brod
|
|
- 3. MARTA MLINAREVIĆ - Osijek
|
|
- 4. NADIJA HARBAŠ - KS USK BIH
|
|
- 5. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Mlađi kadeti (O4)
|
- 1. AJDIN SALKIČEVIĆ - "DOBOJ-ISTOK"
|
|
- 2. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. ANTONIO HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. DINO RUZNIĆ - KS USK BIH
|
|
- 5. GABRIEL VIŠEK - ICTUS
|
|
- 6. IVAN DRAGANIĆ - Vukovar`91
|
|
- 7. KRISTIJAN TADIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 8. MATIJA RELIĆ - Virovitica
|
|
- 9. OSMAN BATALEVIĆ - "DOBOJ-ISTOK"
|
|
- 10. PATRIK KOKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 11. SEBASTIJAN STANEK - Vukovar`91
|
|
- 12. TARIK HASANČEVIĆ - "DOBOJ-ISTOK"
|
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
|
- 1. BOŽANA BANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. EDNA MUSTAFIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. KARLA ROGOVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. MAJA SKRENKOVIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 5. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. ZOE STOBER - Karate klub Esseker
|
Kata - Kadeti (O5)
|
- 1. AJDIN SALKIČEVIĆ - "DOBOJ-ISTOK"
|
|
- 2. DAVOR MACURA - Vukovar`91
|
|
- 3. DINO ADAMOVIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 4. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Kadetkinje (P5)
|
- 1. ALMA GAPA - Travnik
|
|
- 2. BARBARA KOKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. DORIS RAKO - Vukovar`91
|
|
- 4. INES MIŠETIĆ - Vukovar`91
|
|
- 5. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. MIA RAKO - Vukovar`91
|
|
- 7. MIRIAM LEOVAC - ĐAKOVO
|
|
- 8. SARA MALČEC - Virovitica
|
|
- 9. TEA ZLOJIĆ - ICTUS
|
Kata - Juniori (O6)
|
- 1. DAMJAN GOLUBIČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. GABRIJEL MIRKOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Juniorke (P6)
|
- 1. AMINA TAHIROVIĆ - Travnik
|
|
- 2. DORA VINKOVIĆ - ICTUS
|
|
- 3. MIRIAM LEOVAC - ĐAKOVO
|
|
- 4. SARA MALČEC - Virovitica
|
|
- 5. TEA ZLOJIĆ - ICTUS
|
Kata - Seniori (O7)
|
- 1. GABRIJEL MIRKOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. HRVOJE VIDOVIĆ - Osijek
|
|
- 3. SULEJMAN SULJIĆ - "DOBOJ-ISTOK"
|
Kata - Seniorke (P7)
|
- 1. ALŽBETA OVEČKOVÁ - Slovak National Team
|
|
- 2. AMINA TAHIROVIĆ - Travnik
|
|
- 3. DENISA PEŠKO - Slovak National Team
|
|
- 4. MATEA CIKOJA - Osijek
|
|
- 5. MIRNA CINDRIĆ - Karate klub Esseker
|
|
|