Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area A.1
Area A.2
Area A.3
Area A.4
Area A.5
Area A.6
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -61
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - Seniori -Open
Kumite - Kadetkinje +54
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1168
0
SOFIA RAMPAZZO (GLCFIJL)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
2037
0
IVANA KOVAČEVIĆ (MNE)
1940
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1235
NEJRA MIDZIC (KS USK )
1860
0
DINA MAHMUD (BIHKF)
520
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
683
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1168
SOFIA RAMPAZZO (GLCFIJL)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
604
0
DIANA ROZENBERGA (IPPON)
1218
AJDA AHLIN (KRANJ)
1770
0
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1998
0
ŽELJANA ROKSANDIĆ (SRBJNTM)
780
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
777
0
AJLA-ENA BURNAZOVIĆ (SAMURAJ)
2104
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
276
SAIRA MORINA (FORCA)
1432
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
927
0
LEA KOJIČIĆ (ČUK BGD)
1815
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
569
ANA MARKOVIĆ (KS USK )
1118
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
2117
0
ELIZA MARKIĆ (MNE)
577
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
782
EVA LENZI (PULEO)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1892
0
MARIJANA MAKSIMOVIC (AUSTRIA)
1703
PAMELA BODEI (03BS120)
1005
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
770
0
SARA RODIĆ (KANON)
1813
BERTOLI MARA (ITA NT)
4
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1424
LINA LUBAJNŠEK (RADVANJ)
334
0
BAR YAHAV (SPORT)
1999
0
DANIJELA MAJSTOROVIĆ (SRBJNTM)
854
FRANCESCA NEGRINI (GLCFIJL)
1090
0
ENELA ŠEČIĆ (RASIDBU)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1428
IRIS HOČEVAR (ŽALEC)
1795
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
521
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1814
CARONIA SILVIA (ITA NT)
568
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1950
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1940
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1235
0
NEJRA MIDZIC (KS USK )
1860
0
DINA MAHMUD (BIHKF)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1168
0
SOFIA RAMPAZZO (GLCFIJL)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
1218
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
1998
0
ŽELJANA ROKSANDIĆ (SRBJNTM)
780
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
2104
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
276
0
SAIRA MORINA (FORCA)
1432
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
569
0
ANA MARKOVIĆ (KS USK )
1118
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
577
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
782
0
EVA LENZI (PULEO)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1703
0
PAMELA BODEI (03BS120)
1005
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
4
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1424
0
LINA LUBAJNŠEK (RADVANJ)
334
0
BAR YAHAV (SPORT)
854
0
FRANCESCA NEGRINI (GLCFIJL)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1428
0
IRIS HOČEVAR (ŽALEC)
521
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
568
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1940
0
LAURA FUČIK (DELTA)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
780
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
276
0
SAIRA MORINA (FORCA)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
569
0
ANA MARKOVIĆ (KS USK )
782
0
EVA LENZI (PULEO)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
4
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
334
0
BAR YAHAV (SPORT)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
780
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
568
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
568
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. NINA JELŽOVÁ, Slovak National Team
3. SIPIONE CARLOTTA, ITALY NATIONAL TEAM
3. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
Kumite - Juniori -61
1977
0
MILJAN CACIC (SRBJNTM)
1727
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
1977
0
MILJAN CACIC (SRBJNTM)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1977
0
MILJAN CACIC (SRBJNTM)
1727
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
40
0
AKRAM FATHALLA (ALEX11)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
960
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
1707
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
322
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
130
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
1158
NICOLA CAVASIN (GLCFIJL)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
940
0
DORIJAN ROMIC (SAMOBOR)
1711
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
2045
0
LUKA CVIJOVIĆ (MNE)
1720
0
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
1899
0
ARTUR DZIHILEU (BKF)
1818
0
MARINO GIOVANNI (ITA NT)
2116
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
853
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
170
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1724
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1735
0
SAMUELE SAVIOZZI (TOSCANA)
1274
0
KRISTIAN ATANASOV (TEAM BG)
1646
RIČARDS REINHAUS (BKK LAT)
809
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
1978
0
MILJAN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
223
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
94
0
JORDAN NEVES (F.L.A.M)
1094
0
SOUFIANE TAHIRI (PULEO)
1020
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
429
LUCA SCALA (GLCFIJL)
316
0
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
146
0
DANIEL GILLER (ISRAEL)
373
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
591
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1294
0
VALENTIN YORDANOV (TEAM BG)
1157
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
559
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
172
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
796
0
MATTEO CASTI (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
1820
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
58
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
1153
MARCO MOGNATO (GLCFIJL)
1065
0
HUSE AJDINOVIĆ (KS USK )
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
597
NICOLO LO CAMPO (GLCFIJL)
1105
0
RICCARDO SILVESTRO (FITNESS)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
878
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1727
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1707
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
130
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
1158
0
NICOLA CAVASIN (GLCFIJL)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1711
0
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
1899
0
ARTUR DZIHILEU (BKF)
1818
0
MARINO GIOVANNI (ITA NT)
853
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
1724
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1274
0
KRISTIAN ATANASOV (TEAM BG)
1646
0
RIČARDS REINHAUS (BKK LAT)
809
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
94
0
JORDAN NEVES (F.L.A.M)
1020
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
146
0
DANIEL GILLER (ISRAEL)
373
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
591
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1157
0
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
559
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
58
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
1153
0
MARCO MOGNATO (GLCFIJL)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
597
0
NICOLO LO CAMPO (GLCFIJL)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
878
0
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
130
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
1818
0
MARINO GIOVANNI (ITA NT)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
1274
0
KRISTIAN ATANASOV (TEAM BG)
809
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
373
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1157
0
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
58
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1157
0
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
878
0
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
1105
0
RICCARDO SILVESTRO (FITNESS)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
878
0
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
Medalists
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
2. VASIL RIVOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. STEFAN ILIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
3. LUCA SCALA, GLC FIJLKAM
Kumite - U 21 (muški) -67
698
0
SIMONE BENINCASA (TOSCANA)
1875
0
ERVIN GALIĆ (BIHKF)
1875
0
ERVIN GALIĆ (BIHKF)
1906
0
VALERY PAPRUHA (BKF)
1875
0
ERVIN GALIĆ (BIHKF)
1212
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1193
ADIL MEHMED (METALMK)
222
0
FABIO ROMANI (DEFENCE)
1212
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1984
0
MARKO MARTINOVIĆ (SRBJNTM)
731
0
DAVIDE LINARI (PULEO)
381
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
87
0
PHILIPPE BIBERICH (F.L.A.M)
1875
0
ERVIN GALIĆ (BIHKF)
733
0
MARCO ORDOFENDI (PULEO)
698
0
SIMONE BENINCASA (TOSCANA)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1906
0
VALERY PAPRUHA (BKF)
1215
0
FRANCI NOVAK (KRANJ)
1159
0
ANDREA PIZZIOLO (GLCFIJL)
1936
0
FERDINÁND TAMÁS (MTK-BUD)
1262
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
2125
0
ALEXANDER BARAKLIYSKI (TEAM BG)
321
0
DAVID SPASOJEVIĆ (ENERGIJ)
1032
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
589
0
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1160
0
CARLO TALON (GLCFIJL)
1929
0
DIMITAR ILIEVSKI (BOTTONI)
1985
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
732
0
FRANCESCO LIPPI (PULEO)
390
0
SINISA BROCILOVIC (GLCFIJL)
776
0
DŽENAN HODŽIĆ (SAMURAJ)
1905
0
ALEH MATARAS (BKF)
1930
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
379
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
1661
0
LINDELAUF JOLANO (KCA)
1193
0
ADIL MEHMED (METALMK)
1212
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1984
0
MARKO MARTINOVIĆ (SRBJNTM)
381
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
1875
0
ERVIN GALIĆ (BIHKF)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1906
0
VALERY PAPRUHA (BKF)
1936
0
FERDINÁND TAMÁS (MTK-BUD)
1262
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
2125
0
ALEXANDER BARAKLIYSKI (TEAM BG)
1032
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
1929
0
DIMITAR ILIEVSKI (BOTTONI)
1985
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
390
0
SINISA BROCILOVIC (GLCFIJL)
1930
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
1661
0
LINDELAUF JOLANO (KCA)
1212
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1984
0
MARKO MARTINOVIĆ (SRBJNTM)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1906
0
VALERY PAPRUHA (BKF)
2125
0
ALEXANDER BARAKLIYSKI (TEAM BG)
1929
0
DIMITAR ILIEVSKI (BOTTONI)
390
0
SINISA BROCILOVIC (GLCFIJL)
1930
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
1212
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1929
0
DIMITAR ILIEVSKI (BOTTONI)
1930
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1930
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
1661
0
LINDELAUF JOLANO (KCA)
1905
0
ALEH MATARAS (BKF)
390
0
SINISA BROCILOVIC (GLCFIJL)
1661
0
LINDELAUF JOLANO (KCA)
1929
0
DIMITAR ILIEVSKI (BOTTONI)
1661
0
LINDELAUF JOLANO (KCA)
Medalists
1. MENSUR ĐOZIĆ, ORKKA
2. DENIS GORENC, HRASTNIK
3. RON AMUSSI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. DIMITAR ILIEVSKI, BOTTONI
Kumite - Seniori -Open
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
1794
0
TIN CIGLAR (STUDNT)
825
RENE SMAAL (NED)
1715
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
1281
0
PLAMEN MOSHEKOV (TEAM BG)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
2112
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
584
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1177
0
RUDY BARDELLA (GLCFIJL)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
1963
0
DANIEL MARI (POLIZIA)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1178
0
MICHELE LAZZARIN (GLCFIJL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
1292
0
TERVEL TZVYATKOV (TEAM BG)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
1713
0
DAVIDE LORIS (GLCFIJL)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
0
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
584
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
0
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
0
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
0
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
0
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
0
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
188
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)