Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Sisak Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)
31
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
221
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
193
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
31
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
193
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
Medalists
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
2. MARINO KRZNARIĆ, Kondura Sisak
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
49
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
126
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
98
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
128
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
126
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
128
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
Medalists
1. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. ADAM TERZIĆ, Slavonski Brod
3. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)
119
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
210
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
Medalists
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
76
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
70
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
Medalists
1. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
2. MATEO OŽEGOVIĆ, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
112
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
112
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
69
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
183
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
197
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
172
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
112
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
183
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
197
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
172
0
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
183
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
197
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
172
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. MARKO VRHOVSKI, STIJENA
3. ANIS HALILOVIĆ, CBS PULA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
133
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
26
0
KARLO SELAK (CRO)
Medalists
1. FILIP CVETKO, KK KIK
2. KARLO SELAK, RI CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
219
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
212
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
184
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
167
0
MARCEL GLAVICA (KARATE9)
219
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
184
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
Medalists
1. IAN POSAVEC, Međimurje
2. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. MARCEL GLAVICA, KK Petrinja