Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Sisak Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
Delta
DRNIŠ
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
JASTREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Polet
RI CROATIA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Juniori Open
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Kadetkinje (B8)
Juniori (A9)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
132
LUKA IDŽANOVIĆ (VK)
173
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
132
0
LUKA IDŽANOVIĆ (VK)
36
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
90
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
77
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
132
0
LUKA IDŽANOVIĆ (VK)
36
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
90
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
77
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
36
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
90
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
77
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
Medalists
1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LUKA IDŽANOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK
Kumite - Juniori Open
22
0
TOMISLAV ROŽIĆ (KKSISAK)
82
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
22
0
TOMISLAV ROŽIĆ (KKSISAK)
157
0
FILIP LOVRIĆ (KK IPON)
37
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
82
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
122
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
73
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
159
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
92
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
157
0
FILIP LOVRIĆ (KK IPON)
82
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
73
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
92
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
157
0
FILIP LOVRIĆ (KK IPON)
73
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
92
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
122
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. MATEO PERIŠIĆ, DRNIŠ
2. FILIP LOVRIĆ, IPON ZAGREB
3. TOMISLAV ROŽIĆ, KK SISAK
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
32
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
43
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
32
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
163
0
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
32
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
43
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
146
0
DOMINIK RUBČIĆ (TRNJE)
136
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
163
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
178
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
27
DAVID MAKAR (TIGAR)
176
0
LEO OVANIN (TIGAR)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
14
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
43
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
146
0
DOMINIK RUBČIĆ (TRNJE)
163
0
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
27
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
14
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
163
0
IVAN SALIJEVA (KKSISAK)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
1
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
41
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
27
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
178
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
134
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
178
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
3. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. KARLO HALUDEK, KK KIK
Kadetkinje (B8)
8
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
38
0
LEA JENIĆEK (333CR)
40
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
8
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
38
LEA JENIĆEK (333CR)
95
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
9
PETRA RUKAVINA (KKSISAK)
40
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
38
0
LEA JENIĆEK (333CR)
95
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
9
0
PETRA RUKAVINA (KKSISAK)
40
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
95
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
9
PETRA RUKAVINA (KKSISAK)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. PETRA RUKAVINA, KK SISAK
Juniori (A9)
51
0
LOVRO CICVARA (POLET)
39
0
LEON GRGIĆ (333CR)
51
0
LOVRO CICVARA (POLET)
28
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
39
LEON GRGIĆ (333CR)
53
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
12
TOMISLAV ROŽIĆ (KKSISAK)
28
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
39
0
LEON GRGIĆ (333CR)
53
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
12
0
TOMISLAV ROŽIĆ (KKSISAK)
28
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
53
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
12
TOMISLAV ROŽIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
2. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV ROŽIĆ, KK SISAK