Kata - Cicibanke (XD)
1. ANDJELA MILJATOVIĆ, SEKI SV. JERNEJ |
2. SARA DRAGIČEVIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet |
3. HENA RAMIĆ, KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA |
|
| | | |
Kata - Cicibani (YD)
1. DAMIR DŽINOVIĆ, SLOBODA |
2. LUAN HAJRULAI, SEKI SV. JERNEJ |
3. ANTE ŽURA, TRNJE |
3. KARLO BAĐUN, Tempo |
|
| | | |
Kata - Mlađe Učenice (XA)
1. TEA HUDINA, BUSHIDO |
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. ESTER HORN, NOVO MESTO |
3. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
|
| | | |
Kata - Mlađi učenici (YA)
1. MAKSYM VIECHKANOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
2. SEBASTIANO PAVAN, GLC FIJLKAM |
3. ARTEM PARKHOMENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
3. MATEO FODER, IVANEC |
|
| | | |
Kata - Učenice (XB)
1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. ANA DRUŽINEC, OMEGA |
3. TEA HUDINA, BUSHIDO |
3. ANTONIJA BARIĆ, ALFA |
|
| | | |
Kata - Učenici (YB)
1. MARK FILEŠ, KAPTOL |
2. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB |
3. MATEJ TOTH, IPON ZAGREB |
3. ARTUR GLUSHCHENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
|
| | | |
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. KATARINA KOROPANOVSKI, Čukarica |
3. ELA PETAN, KARATE KLUB BREŽICE |
3. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION |
|
| | | |
Kata - Mlađi kadeti (YC)
1. VALERY KIRYKOVICH, EDELVEIS |
2. EMANUEL BAĐUN, Tempo |
3. ERIK ŠOPER, ALFA |
3. MARK FILEŠ, KAPTOL |
|
| | | |
Kata - Kadetkinje (XK)
1. MICHAELA ČUKANOVÁ, Slovak National Team |
2. NIKA JELEN, SAMOBOR |
3. MINA MEŠIĆ, Karate Federation of Serbia |
3. DOMINIKA KOVÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
|
| | | |
Kata - Kadeti (YK)
1. MATIJA RELIĆ, Virovitica |
2. BLAŽ KLOBASA, GORNJA RADGONA |
3. ROMAN HRČKA, Slovak National Team |
3. GALEOTTI THOMAS, ASD TALARICO KARATE TEAM |
|
| | | |
Kata - Juniorke (XJ)
1. ZSÓFIA KISS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. PIA CESAR, Karate zveza Slovenije |
3. MILICA NIKOLIC, Karate Federation of Serbia |
3. KLARA BRAJA, OMEGA |
|
| | | |
Kata - Juniori (YJ)
1. JEYHUN ISMAYILOV, Azerbaijan National Karate Federation |
2. MARKO STEVANETIC, Karate Federation of Serbia |
3. ALEKSANDAR NEDELKOVSKI, METALURG |
3. JAROSLAV PIŠTA, Slovak National Team |
|
| | | |
Kata - U 21 (ženski)(XU)
1. CSENGE FÁBIÁN, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
2. NIKOLINA ĐURĐEVIĆ, Karate Federation of Serbia |
3. FABBRI MARTINA, ASD TALARICO KARATE TEAM |
3. LUCIJA GEČEVIĆ, SAMOBOR |
|
| | | |
Kata - U 21 (muški)(YU)
1. ROMAN HEYDAROV, Azerbaijan National Karate Federation |
2. JULIAN ENRIK SMOLIGA, Slovak National Team |
3. TAMÁS FORGÁCS, Vasas SC |
3. LUKA CEROVIĆ, Karate Federation of Serbia |
|
| | | |
Kata - Seniorke (S3)
1. MARYIA FURSAVA, Belarus Karate Federation |
2. PULIKSENIJA JOVANOVSKA, Funakoshi Gichin |
3. ZSÓFIA KISS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM |
3. DOROTA BALCIAROVÁ, Slovak National Team |
|
| | | |
Kata - Seniori (S2)
1. ROMAN HEYDAROV, Azerbaijan National Karate Federation |
2. ALEKSANDAR NEDELKOVSKI, METALURG |
3. TOMISLAV STOLAR, IPON ZAGREB |
3. BOTOND NAGY, Hungarian Karate Federation |
|
| | | |