Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
637
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
637
0
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
327
6
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
327
4
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
1152
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
637
7
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1573
0
GRAZILLA HAYIK (ISRAEL)
1280
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
562
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
327
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
1152
2
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
2146
1
ERA ARIFI (KOSOVA)
1374
HENA RAMIĆ (NIC)
46
TEA HUDINA (BSHDOZG)
790
MARIIA KORENIEVA (UKF)
157
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
1801
1
ERMIRA MAQEDONCI (KOSOVA)
912
TAMARA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
2006
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
55
CASSSANDRA BARTOLO (BKT)
1216
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1266
UMIHANA BILANOVIC (IGMAN)
1629
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1979
VIKTORIA TARIEIEVA (UKF)
637
0
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1280
1
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
562
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
327
2
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
1152
2
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
1374
0
HENA RAMIĆ (NIC)
46
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
790
0
MARIIA KORENIEVA (UKF)
1801
3
ERMIRA MAQEDONCI (KOSOVA)
912
1
TAMARA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
2006
1
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
55
1
CASSSANDRA BARTOLO (BKT)
1216
8
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1266
0
UMIHANA BILANOVIC (IGMAN)
1629
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1979
0
VIKTORIA TARIEIEVA (UKF)
1280
3
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
327
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
1152
1
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
790
1
MARIIA KORENIEVA (UKF)
1801
0
ERMIRA MAQEDONCI (KOSOVA)
2006
1
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
1216
3
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1629
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1280
6
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1152
1
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
2006
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
1216
1
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1280
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1216
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1266
UMIHANA BILANOVIC (IGMAN)
1629
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1266
4
UMIHANA BILANOVIC (IGMAN)
2006
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
1629
1
EMA JUKIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. LAMIJA SOFTIĆ, TUZLA
3. PATRICIJA JURIŠIĆ, KUMITE Jajce
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA