Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. ĐURĐEVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NINO BLAGUS
Mala Subotica
MUČ-M-26 (H1)
4
4
0
0
0
2.
GULYÁS CSABA
Barcsi Városi Sportegyesület
MUČ-M-38 (H4)
3
3
0
0
0
3.
RENATO STANKO
IVANEC
MUČ-M-34 (H3)
3
3
0
0
0
4.
TIBOR KOVAČIĆ
VARAŽDIN
MUČ-M+38 (H5)
3
3
0
0
0
5.
DANILO JELIČIĆ
ENERGIJA
MUČ-M-30 (H2)
2
2
0
0
0
6.
DINO KOVAČ
LEPOGLAVA
MUČ-M-26 (H1)
4
3
0
0
0
7.
MIHAJLO STANIĆ
ENERGIJA
MUČ-M-26 (H1)
4
3
0
0
0
8.
ROKO BENCEK
IVANEC
MUČ-M-30 (H2)
4
3
0
0
0
9.
GORDAN PECIKOZIĆ
ĐURĐEVAC
MUČ-M-34 (H3)
3
2
0
0
0
10.
JOSIP SLUKIĆ
GLOBUS Čakovec
MUČ-M-38 (H4)
3
2
0
0
0
11.
KARLO ZELENBRZ
Virovitica
MUČ-M-26 (H1)
3
2
0
0
0
12.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
MUČ-M-34 (H3)
3
2
0
0
0
13.
MARKO STOJČEVIĆ
ENERGIJA
MUČ-M+38 (H5)
3
2
0
0
0
14.
ROKO MARTINČIĆ
ĐURĐEVAC
MUČ-M-30 (H2)
3
2
0
0
0
15.
TONI TRAJANOSKI
Koprivnica
MUČ-M-30 (H2)
3
2
0
0
0
16.
ADRIAN STANČIĆ
KLENOVNIK
MUČ-M-26 (H1)
4
2
0
0
0
17.
ANTE VUJANOVIĆ
KK JADRAN
MUČ-M-38 (H4)
2
1
0
0
0
18.
BORO JURČEC
Mala Subotica
MUČ-M-26 (H1)
2
1
0
0
0
19.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
MUČ-M-34 (H3)
2
1
0
0
0
20.
MARKO BARIĆ
Virovitica
MUČ-M+38 (H5)
2
1
0
0
0
21.
PATRIK ŽLIBAR
IVANEC
MUČ-M+38 (H5)
2
1
0
0
0
22.
SANJIN BRUS
ENERGIJA
MUČ-M-38 (H4)
2
1
0
0
0
23.
JURICA ŠVRAKA
ĐURĐEVAC
MUČ-M+38 (H5)
3
1
0
0
0
24.
LUKA TOT
Mala Subotica
MUČ-M+38 (H5)
3
1
0
0
0
25.
MIHAEL JAKOPANEC
IVANEC
MUČ-M-26 (H1)
3
1
0
0
0
26.
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ
ENERGIJA
MUČ-M-38 (H4)
2
0
0
0
0
27.
EMIL PATRČEVIĆ
IVANEC
MUČ-M-38 (H4)
2
0
0
0
0
28.
LOVRO JELINIĆ
BUSHIDO
MUČ-M-30 (H2)
2
0
0
0
0
29.
MARTIN VODENYÁK
Barcsi Városi Sportegyesület
MUČ-M-34 (H3)
2
0
0
0
0
30.
NIKOLA GOLIĆ
ENERGIJA
MUČ-M-26 (H1)
2
0
0
0
0
31.
SERGEJ MAJKIĆ
ENERGIJA
MUČ-M-34 (H3)
2
0
0
0
0
32.
SVEN STRAHIJA
Mala Subotica
MUČ-M-26 (H1)
2
0
0
0
0
33.
AREL LAV JURKAS
ĐURĐEVAC
MUČ-M+38 (H5)
1
0
0
0
0
34.
GABRIJEL MATIJAŠIĆ
Koprivnica
MUČ-M-26 (H1)
1
0
0
0
0
35.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
MUČ-M-26 (H1)
1
0
0
0
0
36.
KARLO KOZJAK
Mala Subotica
MUČ-M+38 (H5)
1
0
0
0
0
37.
LUKA SOKAČ
Mala Subotica
MUČ-M-34 (H3)
1
0
0
0
0
38.
MATEJ STOJČEVIĆ
ENERGIJA
MUČ-M-30 (H2)
1
0
0
0
0
39.
MIHAEL ŠTEFOVIĆ
Virovitica
MUČ-M-30 (H2)
1
0
0
0
0
40.
MILANKO KOJADINOVIĆ
ENERGIJA
MUČ-M-30 (H2)
1
0
0
0
0
41.
TIMO VLAHEK
Mala Subotica
MUČ-M-30 (H2)
1
0
0
0
0
42.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
MUČ-M-26 (H1)
1
0
0
0
0
43.
ŽANKARLO KRNJAK
Mala Subotica
MUČ-M-26 (H1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMA MARČEC
Mala Subotica
MUČ-Ž-28 (H6)
3
3
0
0
0
2.
TONKA MIJALJEVIC
KOSTRENA
MUČ-Ž-32 (H7)
2
2
0
0
0
3.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
MUČ-Ž-36 (H8)
1
1
0
0
0
4.
PETRA JANČIJEV
ĐURĐEVAC
MUČ-Ž+36 (H9)
1
1
0
0
0
5.
LANA BLAGUS
Mala Subotica
MUČ-Ž-28 (H6)
3
2
0
0
0
6.
NIKOLINA ČUČAK
ENERGIJA
MUČ-Ž-28 (H6)
3
2
0
0
0
7.
TATJANA TOMAŠEK
ĐURĐEVAC
MUČ-Ž-28 (H6)
4
2
0
0
0
8.
NIKA ŽERJAV
Mala Subotica
MUČ-Ž-32 (H7)
2
1
0
0
0
9.
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ
GLOBUS Čakovec
MUČ-Ž-28 (H6)
2
1
0
0
0
10.
ELENA OŠTARJAŠ
KLENOVNIK
MUČ-Ž-28 (H6)
2
0
0
0
0
11.
ANTONIJA PETROVIĆ
ĐURĐEVAC
MUČ-Ž-36 (H8)
1
0
0
0
0
12.
INA POSAVAC
ĐURĐEVAC
MUČ-Ž-32 (H7)
1
0
0
0
0
13.
LANA PAVLAKOVIĆ
KLENOVNIK
MUČ-Ž-28 (H6)
1
0
0
0
0
14.
MARLA ANA HRPALO
ĐURĐEVAC
MUČ-Ž-28 (H6)
1
0
0
0
0
15.
NINA ZELENBRZ
Virovitica
MUČ-Ž+36 (H9)
1
0
0
0
0
16.
SARA TOMIĆ
BUSHIDO
MUČ-Ž-32 (H7)
1
0
0
0
0
17.
VIDA VLAHEK
Mala Subotica
MUČ-Ž-28 (H6)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
UČ-M-46 (C5)
3
3
0
0
0
2.
JAN POSAVAC
ĐURĐEVAC
UČ-M+46 (C6)
3
3
0
0
0
3.
SERGEJ VUČIĆ
ENERGIJA
UČ-M-34 (C2)
3
3
0
0
0
4.
ANTE VUJANOVIĆ
KK JADRAN
UČ-M-38 (C3)
2
2
0
0
0
5.
DOMINIK MURKOVIĆ
Mala Subotica
UČ-M-30 (C1)
2
2
0
0
0
6.
LOVRO ROZMAN
VARAŽDIN
UČ-M-42 (C4)
2
2
0
0
0
7.
IVÓ IGRICZ
Barcsi Városi Sportegyesület
UČ-M-34 (C2)
4
3
0
0
0
8.
GORDAN PECIKOZIĆ
ĐURĐEVAC
UČ-M-34 (C2)
3
2
0
0
0
9.
JAKOV RUKAVINA
Mladost
UČ-M-46 (C5)
3
2
0
0
0
10.
LUKA JAKŠIĆ
Mladost
UČ-M-46 (C5)
3
2
0
0
0
11.
NINO ČURIN
GLOBUS Čakovec
UČ-M-34 (C2)
3
2
0
0
0
12.
BOJAN SARIĆ
PODRAVKA
UČ-M-30 (C1)
2
1
0
0
0
13.
DORIJAN KEŠER
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M+46 (C6)
2
1
0
0
0
14.
LOVRO JELINIĆ
BUSHIDO
UČ-M-30 (C1)
2
1
0
0
0
15.
MIHAEL SIRC
Mala Subotica
UČ-M-46 (C5)
2
1
0
0
0
16.
PATRIK VRANOVIĆ
Mala Subotica
UČ-M+46 (C6)
2
1
0
0
0
17.
ROKO MARTINČIĆ
ĐURĐEVAC
UČ-M-30 (C1)
2
1
0
0
0
18.
TEO KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
UČ-M-38 (C3)
2
1
0
0
0
19.
MATEO KOS
KOSTRENA
UČ-M-46 (C5)
3
1
0
0
0
20.
FILIP KAFKA
Virovitica
UČ-M-34 (C2)
2
0
0
0
0
21.
LOVRO BALENT
GLOBUS Čakovec
UČ-M+46 (C6)
2
0
0
0
0
22.
LUKA SALIHOVIĆ
VARAŽDIN
UČ-M-34 (C2)
2
0
0
0
0
23.
PETAR GAVRANOVIĆ
KK JADRAN
UČ-M-46 (C5)
2
0
0
0
0
24.
BENJAMIN JOSIP SZABO
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
UČ-M-34 (C2)
1
0
0
0
0
25.
BRUNO ŠIMURINA
KK JADRAN
UČ-M-42 (C4)
1
0
0
0
0
26.
DILAN KRNJAK
Mala Subotica
UČ-M-30 (C1)
1
0
0
0
0
27.
GERGELY SZINYÁKOVICS
Barcsi Városi Sportegyesület
UČ-M-42 (C4)
1
0
0
0
0
28.
IVAN MAJSTOROVIĆ
Virovitica
UČ-M-38 (C3)
1
0
0
0
0
29.
JURE ĆOSIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
UČ-M-38 (C3)
1
0
0
0
0
30.
LUKA ČONDIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M-46 (C5)
1
0
0
0
0
31.
LUKA KAFKA
Virovitica
UČ-M-30 (C1)
1
0
0
0
0
32.
MARKO ZELENBRZ
Virovitica
UČ-M-34 (C2)
1
0
0
0
0
33.
NIKO FUSIĆ
ĐURĐEVAC
UČ-M-34 (C2)
1
0
0
0
0
34.
OLIVER TUŠEK
Mladost
UČ-M-46 (C5)
1
0
0
0
0
35.
VINKO NEMET
ĐURĐEVAC
UČ-M+46 (C6)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA ŽERJAV
Mala Subotica
UČ-Ž-32 (D1)
3
3
0
0
0
2.
DOMINA PAVLOVIĆ
KK JADRAN
UČ-Ž-44 (D4)
2
2
0
0
0
3.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
UČ-Ž-36 (D2)
2
2
0
0
0
4.
MAJA KOZLINGER
Virovitica
UČ-Ž-40 (D3)
1
1
0
0
0
5.
ANA BODROŽIĆ SELAK
KK JADRAN
UČ-Ž-40 (D3)
2
1
0
0
0
6.
ANA MARIJA MIJATOVIĆ
Koprivnica
UČ-Ž-36 (D2)
2
1
0
0
0
7.
ANTONIA RUŽIĆ
Mala Subotica
UČ-Ž-36 (D2)
2
1
0
0
0
8.
EMA ZETICA
Mladost
UČ-Ž-36 (D2)
2
1
0
0
0
9.
LARA HODALIĆ
ĐURĐEVAC
UČ-Ž-44 (D4)
2
1
0
0
0
10.
NIKA BARIŠEC
Mladost
UČ-Ž-44 (D4)
2
1
0
0
0
11.
SARA NOVAK
Mala Subotica
UČ-Ž-32 (D1)
2
1
0
0
0
12.
TONKA MIJALJEVIC
KOSTRENA
UČ-Ž-32 (D1)
2
1
0
0
0
13.
MARLA ANA HRPALO
ĐURĐEVAC
UČ-Ž-32 (D1)
2
0
0
0
0
14.
ANTONIJA PAVLOVIĆ
ĐURĐEVAC
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
15.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
16.
MAJA KOLAKOVIĆ
Virovitica
UČ-Ž-40 (D3)
1
0
0
0
0
17.
MATEA BRKOVIĆ
Mladost
UČ-Ž-44 (D4)
1
0
0
0
0
18.
MATEA PREVEDAN
ĐURĐEVAC
UČ-Ž-32 (D1)
1
0
0
0
0
19.
PETRA JANČIJEV
ĐURĐEVAC
UČ-Ž-44 (D4)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MILAN TOMIĆ
ENERGIJA
MKAD-M-45 (E3)
3
3
0
0
0
2.
BRUNO ZADRAVEC
KK Musashido
MKAD-M-57 (E6)
2
2
0
0
0
3.
KARLO GRGUREVIĆ
OMEGA
MKAD-M+57 (E7)
2
2
0
0
0
4.
TONI TOMIĆ
BUSHIDO
MKAD-M-48 (E4)
2
2
0
0
0
5.
VALENTINO KALENIK
Virovitica
MKAD-M-36 (E1)
2
2
0
0
0
6.
MARINO KOVAČ
LEPOGLAVA
MKAD-M-41 (E2)
1
1
0
0
0
7.
PAVLE RADENIĆ
Virovitica
MKAD-M-52 (E5)
1
1
0
0
0
8.
BRUNO JELINIĆ
BUSHIDO
MKAD-M-45 (E3)
3
2
0
0
0
9.
DAVOR DREMPETIĆ
BUSHIDO
MKAD-M-45 (E3)
3
2
0
0
0
10.
BOŽIDAR KNEŽEVIĆ
ENERGIJA
MKAD-M-41 (E2)
2
1
0
0
0
11.
BRUNO ŠIMURINA
KK JADRAN
MKAD-M-36 (E1)
2
1
0
0
0
12.
NEMANJA JELIČIĆ
ENERGIJA
MKAD-M-48 (E4)
2
1
0
0
0
13.
PATRIK LUKAČEVIĆ
Virovitica
MKAD-M-45 (E3)
2
1
0
0
0
14.
PETAR ČULIĆ
KK JADRAN
MKAD-M-57 (E6)
2
1
0
0
0
15.
ROLAND VILLÁNYI
Barcsi Városi Sportegyesület
MKAD-M-36 (E1)
2
1
0
0
0
16.
HUGO JURČEC
Mala Subotica
MKAD-M-45 (E3)
2
0
0
0
0
17.
PETAR GAVRANOVIĆ
KK JADRAN
MKAD-M-45 (E3)
2
0
0
0
0
18.
ANTONIO SLAVINIĆ
ĐURĐEVAC
MKAD-M-57 (E6)
1
0
0
0
0
19.
DEAN KRANJČEC
LEPOGLAVA
MKAD-M-36 (E1)
1
0
0
0
0
20.
ERIK WOLF
KK KTC KRIŽEVCI
MKAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
0
21.
IVAN VAJDIĆ
PODRAVKA
MKAD-M-57 (E6)
1
0
0
0
0
22.
LUKA DOLAČKI
KK KTC KRIŽEVCI
MKAD-M-48 (E4)
1
0
0
0
0
23.
MARKO JOVANOVIĆ
KK JADRAN
MKAD-M-45 (E3)
1
0
0
0
0
24.
MISLAV MLINAREC
VARAŽDIN
MKAD-M-52 (E5)
1
0
0
0
0
25.
NIKO FUSIĆ
ĐURĐEVAC
MKAD-M-36 (E1)
1
0
0
0
0
26.
RENATO DJAKOVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
MKAD-M-41 (E2)
1
0
0
0
0
27.
STANKO JUKIĆ
KK JADRAN
MKAD-M-48 (E4)
1
0
0
0
0
28.
ŠPIRO GOLEM
KK JADRAN
MKAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
MKAD-Ž-40 (F1)
3
3
0
0
0
2.
ANJA LOLIĆ
ENERGIJA
MKAD-Ž+55 (F5)
2
2
0
0
0
3.
IVONA CIGLAR
VARAŽDIN
MKAD-Ž-45 (F2)
2
2
0
0
0
4.
MARIA MURKOVIĆ
Mala Subotica
MKAD-Ž-50 (F3)
2
2
0
0
0
5.
NIKOLINA MIŠIĆ
ENERGIJA
MKAD-Ž-55 (F4)
1
1
0
0
0
6.
ANA BODROŽIĆ SELAK
KK JADRAN
MKAD-Ž-40 (F1)
3
2
0
0
0
7.
DORA BAHČIĆ
Mladost
MKAD-Ž-40 (F1)
3
2
0
0
0
8.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
MKAD-Ž-45 (F2)
2
1
0
0
0
9.
KATALIN LITTER
Barcsi Városi Sportegyesület
MKAD-Ž-40 (F1)
2
1
0
0
0
10.
MATEJA RUMPLIN
GLOBUS Čakovec
MKAD-Ž+55 (F5)
2
1
0
0
0
11.
SARA BLAŽEVIĆ
Virovitica
MKAD-Ž-50 (F3)
2
1
0
0
0
12.
TARA NIKOLIĆ
VARAŽDIN
MKAD-Ž-40 (F1)
2
1
0
0
0
13.
ANTONIA RUŽIĆ
Mala Subotica
MKAD-Ž-40 (F1)
3
1
0
0
0
14.
ANĐELA ČAVIĆ
ENERGIJA
MKAD-Ž-40 (F1)
2
0
0
0
0
15.
ANA MARIJA MIJATOVIĆ
Koprivnica
MKAD-Ž-40 (F1)
1
0
0
0
0
16.
ANTONIJA ENGLER
VARAŽDIN
MKAD-Ž-50 (F3)
1
0
0
0
0
17.
DZSESSZIKA FRÁNYÓ
Barcsi Városi Sportegyesület
MKAD-Ž+55 (F5)
1
0
0
0
0
18.
IZABELA ŠPOLJARIĆ
GLOBUS Čakovec
MKAD-Ž-55 (F4)
1
0
0
0
0
19.
KLARA RAČIĆ
TAD RIJEKA
MKAD-Ž-40 (F1)
1
0
0
0
0
20.
LARA HODALIĆ
ĐURĐEVAC
MKAD-Ž-45 (F2)
1
0
0
0
0
21.
MARINA JURENEC
Koprivnica
MKAD-Ž-45 (F2)
1
0
0
0
0
22.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
MKAD-Ž+55 (F5)
1
0
0
0
0
23.
VANDA SKENDROVIĆ
ĐURĐEVAC
MKAD-Ž-50 (F3)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DEJAN ČUČAK
ENERGIJA
KAD-M-52 (K1)
3
3
0
0
0
2.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
KAD-M-63 (K3)
3
3
0
0
0
3.
LUKA DOLČIĆ
BUSHIDO
KAD-M-57 (K2)
3
3
0
0
0
4.
LEON MARCIUŠ
Međimurje
KAD-M+70 (K5)
2
2
0
0
0
5.
MARTIN ERDŐS
Barcsi Városi Sportegyesület
KAD-M-70 (K4)
2
2
0
0
0
6.
DOMINIK BENČAN
TAD RIJEKA
KAD-M-52 (K1)
4
3
0
0
0
7.
BRUNO JELINIĆ
BUSHIDO
KAD-M-52 (K1)
3
2
0
0
0
8.
PETAR ROD
Koprivnica
KAD-M-52 (K1)
3
2
0
0
0
9.
BOJAN GVERIĆ
ENERGIJA
KAD-M-63 (K3)
2
1
0
0
0
10.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
KAD-M-57 (K2)
2
1
0
0
0
11.
BRUNO KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
KAD-M+70 (K5)
2
1
0
0
0
12.
KARLO VERSIC
KOSTRENA
KAD-M-70 (K4)
2
1
0
0
0
13.
KARLO TURK
KOSTRENA
KAD-M-57 (K2)
2
1
0
0
0
14.
PETAR ČULIĆ
KK JADRAN
KAD-M-57 (K2)
2
1
0
0
0
15.
TOMISLAV ŠAŠKO
Koprivnica
KAD-M-63 (K3)
2
1
0
0
0
16.
TONI TOMIĆ
BUSHIDO
KAD-M-52 (K1)
3
1
0
0
0
17.
NEMANJA JELIČIĆ
ENERGIJA
KAD-M-52 (K1)
2
0
0
0
0
18.
OGNJEN PAVIČIĆ
ENERGIJA
KAD-M-57 (K2)
2
0
0
0
0
19.
ŠPIRO GOLEM
KK JADRAN
KAD-M-63 (K3)
2
0
0
0
0
20.
ANTE TADIĆ
VARAŽDIN
KAD-M-52 (K1)
1
0
0
0
0
21.
ANTE MANDIĆ
OMEGA
KAD-M-63 (K3)
1
0
0
0
0
22.
ANTO MIJATOVIĆ
Koprivnica
KAD-M-52 (K1)
1
0
0
0
0
23.
BOJAN SREDOJEVIĆ
ENERGIJA
KAD-M-57 (K2)
1
0
0
0
0
24.
IVAN LULIĆ
BUSHIDO
KAD-M-70 (K4)
1
0
0
0
0
25.
LUKA RAIČEVIĆ
TAD RIJEKA
KAD-M+70 (K5)
1
0
0
0
0
26.
MARTIN BREŠKI
LEPOGLAVA
KAD-M+70 (K5)
1
0
0
0
0
27.
NIKOLA MORAVAC
ENERGIJA
KAD-M-52 (K1)
1
0
0
0
0
28.
SASA VUJASINOVIC
KOSTRENA
KAD-M-70 (K4)
1
0
0
0
0
29.
STANKO JUKIĆ
KK JADRAN
KAD-M-52 (K1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEJA RUMPLIN
GLOBUS Čakovec
KAD-Ž+54 (K8)
2
2
0
0
0
2.
PETRA BRLEČIĆ
IVANEC
KAD-Ž-54 (K7)
2
2
0
0
0
3.
MONIKA BUBNJIĆ
Virovitica
KAD-Ž-47 (K6)
1
1
0
0
0
4.
MELANIJA HRGAREK
IVANEC
KAD-Ž-54 (K7)
3
2
0
0
0
5.
ERIKA ČIŽMAR
PODRAVSKI SOKOL
KAD-Ž+54 (K8)
2
1
0
0
0
6.
LAURA POKUPIĆ
Virovitica
KAD-Ž-54 (K7)
2
1
0
0
0
7.
MAJA BARIĆ
Virovitica
KAD-Ž+54 (K8)
2
1
0
0
0
8.
VANDA SKENDROVIĆ
ĐURĐEVAC
KAD-Ž-54 (K7)
2
0
0
0
0
9.
ANĐELA JOVANOVIĆ
ENERGIJA
KAD-Ž-47 (K6)
1
0
0
0
0
10.
LUCIJA JELINIĆ
BUSHIDO
KAD-Ž+54 (K8)
1
0
0
0
0
11.
NIKOLINA MIŠIĆ
ENERGIJA
KAD-Ž-54 (K7)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLA JANKAŠ
Mala Subotica
JUN-M-55 (J1)
3
3
0
0
0
2.
FILIP NOVAK
Mala Subotica
JUN-M-61 (J2)
2
2
0
0
0
3.
IVAN LULIĆ
BUSHIDO
JUN-M-68 (J3)
2
2
0
0
0
4.
KARLO RAGUŽ
ĐAKOVO
JUN-M-76 (J4)
2
2
0
0
0
5.
BOJAN SREDOJEVIĆ
ENERGIJA
JUN-M-55 (J1)
3
2
0
0
0
6.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
JUN-M-55 (J1)
3
2
0
0
0
7.
DOMAGOJ BORŠOŠ
Karate klub Esseker
JUN-M-61 (J2)
2
1
0
0
0
8.
IVAN GECI
Koprivnica
JUN-M-76 (J4)
2
1
0
0
0
9.
KARLO TURK
KOSTRENA
JUN-M-55 (J1)
2
1
0
0
0
10.
VERON HRVOJIĆ
PODRAVSKI SOKOL
JUN-M-76 (J4)
2
1
0
0
0
11.
FILIP WOLF
KK KTC KRIŽEVCI
JUN-M-55 (J1)
2
0
0
0
0
12.
OGNJEN PAVIČIĆ
ENERGIJA
JUN-M-55 (J1)
2
0
0
0
0
13.
BOJAN GVERIĆ
ENERGIJA
JUN-M-68 (J3)
1
0
0
0
0
14.
BRUNO KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
JUN-M-76 (J4)
1
0
0
0
0
15.
LEON MARCIUŠ
Međimurje
JUN-M-76 (J4)
1
0
0
0
0
16.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
JUN-M-61 (J2)
1
0
0
0
0
17.
LUKA DOLČIĆ
BUSHIDO
JUN-M-61 (J2)
1
0
0
0
0
18.
MARKO BJELOBRKC
Karate klub Esseker
JUN-M-68 (J3)
1
0
0
0
0
19.
NIKOLA MORAVAC
ENERGIJA
JUN-M-55 (J1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA RUŽAJ
GLOBUS Čakovec
JUN-Ž-59 (J8)
2
2
0
0
0
2.
ANĐELA JOVANOVIĆ
ENERGIJA
JUN-Ž-48 (J6)
1
1
0
0
0
3.
KLARA KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
JUN-Ž-59 (J8), JUN-Ž+59 (J9)
2
1
0
0
0
4.
MARTINA JURENEC
Koprivnica
JUN-Ž-48 (J6)
1
0
0
0
0
5.
MATEJA RUMPLIN
GLOBUS Čakovec
JUN-Ž+59 (J9)
1
0
0
0
0
6.
ŽELJANA PEKEZ
ENERGIJA
JUN-Ž-59 (J8)
1
0
0
0
0