Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KATA-Mlađi učenici 7-9 g. A grupa
KATA-Mlađe učenice 7-9 g. A grupa
KATA-Mlađi učenici 7-9 g. B grupa
KATA-Mlađe učenice 7-9 g. B grupa
KATA-Učenici 10-11 g. A grupa
KATA-Učenice 10-11 g. A grupa
KATA-Učenici 10-11 g. B grupa
KATA-Učenice 10-11 g. B grupa
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - mlađi učenici -26
Kumite - mlađi učenici -30
Kumite - mlađi učenici -34
Kumite - mlađi učenici -38
Kumite - mlađi učenici +38
Kumite - mlađi učenici -26
268
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
181
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
Medalists
1. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. PATRICK EREMIJA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ----
Kumite - mlađi učenici -30
201
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
201
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
200
0
DOMINIK MANCE (KRK CRO)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
202
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
308
0
IVAN SRŠIĆ (KRK CRO)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
202
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. LEON BUZIK, Delta
2. DANIEL ZUZIĆ, Kastav
3. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. TONI MANDEKIĆ, KRK CROATIA
Kumite - mlađi učenici -34
264
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
155
0
IVO GRGURIĆ (UCKA)
171
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
0
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. NIKO TRAJBAR, NEDELIŠĆE
3. GABRIEL JAGODIN, FINIDA (POREČ)
Kumite - mlađi učenici -38
227
0
DINO ŠTELER (GROBNIK)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
218
0
EDI NAZIĆ (FINIDA)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. LARIS PAULETIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. ALEKSANDAR STANKOVIĆ, Međimurje
3. DINO ŠTELER, KK Grobničan
3. EDI NAZIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - mlađi učenici +38
209
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
29
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
Medalists
1. STIPANOVIĆ ANTONIO, KRK CROATIA
2. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. FILIP ČOVIĆ, ROVINJ
3. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA