Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KATA-Mlađi učenici 7-9 g. A grupa
KATA-Mlađe učenice 7-9 g. A grupa
KATA-Mlađi učenici 7-9 g. B grupa
KATA-Mlađe učenice 7-9 g. B grupa
KATA-Učenici 10-11 g. A grupa
KATA-Učenice 10-11 g. A grupa
KATA-Učenici 10-11 g. B grupa
KATA-Učenice 10-11 g. B grupa
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - mlađi kadeti -36
Kumite - mlađi kadeti -41
Kumite - mlađi kadeti -45
Kumite - mlađi kadeti -48
Kumite - mlađi kadeti -52
Kumite - mlađi kadeti -57
Kumite - mlađi kadeti +57
Kumite - mlađi kadeti ekipno (2+1)
Kumite - mlađi kadeti -36
219
0
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
238
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
219
0
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
238
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
261
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
136
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
238
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
136
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
136
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
261
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
Medalists
1. EDON BYTYQI, ZAMET
2. RENATO ŽDERIĆ, PORTO TOLERO
3. BEIS MUSLJIU, FINIDA (POREČ)
3. MARKO NOVKOVIĆ, ZAMET
Kumite - mlađi kadeti -41
258
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
85
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
187
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
73
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
73
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
Medalists
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
2. KARLO KNEŽEVIĆ, TAD RIJEKA
3. LUKA ŠKRLJ, KK "SENSEI" Pazin
3. MIKOLAJ LUKA, NEDELIŠĆE
Kumite - mlađi kadeti -45
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
212
0
DOMAGOJ MARJANOVIĆ (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
211
0
DENIS GOSPAVIĆ (KRK CRO)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
319
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. MIKOLAJ LUKA, NEDELIŠĆE
3. IVAN POLIĆ, Delta
3. IVAN TONKOVIC, KOSTRENA
Kumite - mlađi kadeti -48
191
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
318
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
Medalists
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANDREJ ANTIĆ, KOSTRENA
3. MAURO PUGAR, KOSTRENA
3. ŠPIRO GOLEM, SOKOL
Kumite - mlađi kadeti -52
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
Medalists
1. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. MARKO SURLA PAVLOVIĆ, NEDELIŠĆE
Kumite - mlađi kadeti -57
213
0
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
MARKO ROSIC (KOSTRE)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
0
MARKO ROSIC (KOSTRE)
Medalists
1. JERKO TVRDE, SOKOL
2. MARKO ROSIC, KOSTRENA
3. LUKA LELEKOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - mlađi kadeti +57
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
137
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
19
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
Medalists
1. BRANIMIR VANČINA, KRK CROATIA
2. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta
3. LEON TUNA, OPATIJA
Kumite - mlađi kadeti ekipno (2+1)
156
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
287
0
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
326
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
0
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
Medalists
1. TAD 1, TAD RIJEKA
2. KOSTRENA 1 (ML.KAD-M), KOSTRENA
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KOSTRENA 2 (ML.KAD-M), KOSTRENA