Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
Kata ml. kadetkinje - 12, 13 god. - B3
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
Kumite - mlađi učenici -38
Kumite - mlađe kadetkinje -40
Kumite - mlađe kadetkinje +50
Kumite - juniorke -open
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
25
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
166
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LEON BUZIK, Delta
Kata ml. kadetkinje - 12, 13 god. - B3
70
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
305
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
47
0
AIDA HYSENAJ (LOŠINJ1)
306
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
70
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
306
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
Medalists
1. SARA BRMBOTA, RAB-ENPI
2. MONIKA LOVREC, Međimurje
3. TEA MAUKO, Međimurje
3. AIDA HYSENAJ, LOŠINJ
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
51
0
TEA BANIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
50
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
Medalists
1. CARLA ČUPIĆ, Delta
2. NIKOLINA MARIĆ, LOŠINJ
3. IVONA JOVANOVIĆ, SOKOL
3. ANAMARIJA CELINIĆ, LOŠINJ
Kumite - mlađi učenici -38
227
0
DINO ŠTELER (GROBNIK)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
218
0
EDI NAZIĆ (FINIDA)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. LARIS PAULETIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. ALEKSANDAR STANKOVIĆ, Međimurje
3. DINO ŠTELER, KK Grobničan
3. EDI NAZIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - mlađe kadetkinje -40
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. KATARINA SARIĆ, SOKOL
Kumite - mlađe kadetkinje +50
179
PAULA MANOLA (OPATIJA)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
246
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
196
LAURA FUČIK (DELTA)
214
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. LAURA FUČIK, Delta
2. TIARA ŽIBEK, Međimurje
3. PAULA MANOLA, OPATIJA
3. JOSIPA MILIČEVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kumite - juniorke -open
284
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
93
0
FRANELA TOKALIĆ (KKSOLIN)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
328
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
Medalists
1. SARA SIDDIQUI, Delta
2. MIA ŠARIĆ HORVAT, NEDELIŠĆE
3. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO
3. ANA STANKOVIĆ, Međimurje