Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
Kumite - mlađi učenici -34
Kumite - mlađi učenici -38
Kumite - učenice -36
Kumite - mlađi kadeti -36
Kumite - kadetkinje +54
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
64
0
LARA ANTEŠIĆ (RAB-ENP)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
27
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
Medalists
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
3. LUANA ŠTIFANIĆ, FINIDA (POREČ)
3. FLAVIA PALIAGA, ROVINJ
Kumite - mlađi učenici -34
264
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
155
0
IVO GRGURIĆ (UCKA)
171
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
0
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. NIKO TRAJBAR, NEDELIŠĆE
3. GABRIEL JAGODIN, FINIDA (POREČ)
Kumite - mlađi učenici -38
227
0
DINO ŠTELER (GROBNIK)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
218
0
EDI NAZIĆ (FINIDA)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. LARIS PAULETIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. ALEKSANDAR STANKOVIĆ, Međimurje
3. DINO ŠTELER, KK Grobničan
3. EDI NAZIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - učenice -36
216
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
153
0
JASNA JEDRIŠKO (UCKA)
Medalists
1. LUANA ŠTIFANIĆ, FINIDA (POREČ)
2. JASNA JEDRIŠKO, UČKA
3. ----
3. ----
Kumite - mlađi kadeti -36
219
0
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
238
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
219
0
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
238
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
261
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
136
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
238
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
136
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
136
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
261
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
Medalists
1. EDON BYTYQI, ZAMET
2. RENATO ŽDERIĆ, PORTO TOLERO
3. BEIS MUSLJIU, FINIDA (POREČ)
3. MARKO NOVKOVIĆ, ZAMET
Kumite - kadetkinje +54
285
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
247
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
220
REANA RADOVČIĆ (FINIDA)
285
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
220
0
REANA RADOVČIĆ (FINIDA)
Medalists
1. REANA RADOVČIĆ, FINIDA (POREČ)
2. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO
3. MATEJA RUMPLIN, NEDELIŠĆE
3. ----