Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata y. boys (A group)- 7-9 years - A1
Kata y. girlss (A group) - 7-9 years - B1
Kata y. boys (B group)- 7-9 years - C1
ML1-26
ML3-34
ML5+38
ML8-36
U2-34
U3-38
MK9-40
Kata y. boys (A group)- 7-9 years - A1
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
241
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
119
0
VITO KOVAČ (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
111
0
ANTONIO GERDEVIĆ (9 ZMAJ )
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
239
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
121
0
MARO ALIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
128
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
Medalists
1. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
2. DENI MILJENOVIĆ, Delta
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
3. SAŠA JAKOVIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kata y. girlss (A group) - 7-9 years - B1
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
225
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
283
0
CHIARA SUŠANJ (NOKACHI)
122
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
0
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
122
0
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. LANA ŠANIĆ, RAB-ENPI
3. DIJANA REKIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ZARA PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata y. boys (B group)- 7-9 years - C1
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
25
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
166
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LEON BUZIK, Delta
ML1-26
268
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
181
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
Medalists
1. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. PATRICK EREMIJA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ----
ML3-34
264
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
155
0
IVO GRGURIĆ (UCKA)
171
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
0
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. NIKO TRAJBAR, NEDELIŠĆE
3. GABRIEL JAGODIN, FINIDA (POREČ)
ML5+38
209
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
29
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
Medalists
1. STIPANOVIĆ ANTONIO, KRK CROATIA
2. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. FILIP ČOVIĆ, ROVINJ
3. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA
ML8-36
154
0
KLARA JEDRIŠKO (UCKA)
226
0
ANA MICULINIĆ (GROBNIK)
125
MOJCA JEREB (9 ZMAJ )
154
0
KLARA JEDRIŠKO (UCKA)
125
0
MOJCA JEREB (9 ZMAJ )
Medalists
1. MOJCA JEREB, 9. ZMAJ RIJEKA
2. KLARA JEDRIŠKO, UČKA
3. ANA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. ----
U2-34
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
274
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
260
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
Medalists
1. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LUKAS JAŠIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. FRAN PULJAK, RIJEKA
U3-38
112
0
ANTONIO KONTIĆ (9 ZMAJ )
198
0
ARIAN PINEZIĆ (KRK CRO)
291
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
112
0
ANTONIO KONTIĆ (9 ZMAJ )
291
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
Medalists
1. BOJAN PUVAČA, RIJEKA
2. ANTONIO KONTIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ARIAN PINEZIĆ, KRK CROATIA
3. ----
MK9-40
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. KATARINA SARIĆ, SOKOL