Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
Kumite - mlađi učenici -26
Kumite - mlađi učenici -34
Kumite - mlađi učenici +38
Kumite - mlađe učenice -36
Kumite - učenici -34
Kumite - učenici -38
Kumite - mlađe kadetkinje -40
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
241
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
119
0
VITO KOVAČ (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
111
0
ANTONIO GERDEVIĆ (9 ZMAJ )
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
239
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
121
0
MARO ALIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
128
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
Osvajači medalja
1. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
2. DENI MILJENOVIĆ, Delta
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
3. SAŠA JAKOVIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
225
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
283
0
CHIARA SUŠANJ (NOKACHI)
122
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
0
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
122
0
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
Osvajači medalja
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. LANA ŠANIĆ, RAB-ENPI
3. DIJANA REKIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ZARA PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
25
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
166
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LEON BUZIK, Delta
Kumite - mlađi učenici -26
268
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
181
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
Osvajači medalja
1. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. PATRICK EREMIJA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ----
Kumite - mlađi učenici -34
264
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
155
0
IVO GRGURIĆ (UCKA)
171
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
0
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
Osvajači medalja
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. NIKO TRAJBAR, NEDELIŠĆE
3. GABRIEL JAGODIN, FINIDA (POREČ)
Kumite - mlađi učenici +38
209
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
29
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. STIPANOVIĆ ANTONIO, KRK CROATIA
2. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. FILIP ČOVIĆ, ROVINJ
3. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA
Kumite - mlađe učenice -36
154
0
KLARA JEDRIŠKO (UCKA)
226
0
ANA MICULINIĆ (GROBNIK)
125
MOJCA JEREB (9 ZMAJ )
154
0
KLARA JEDRIŠKO (UCKA)
125
0
MOJCA JEREB (9 ZMAJ )
Osvajači medalja
1. MOJCA JEREB, 9. ZMAJ RIJEKA
2. KLARA JEDRIŠKO, UČKA
3. ANA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. ----
Kumite - učenici -34
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
274
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
260
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LUKAS JAŠIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. FRAN PULJAK, RIJEKA
Kumite - učenici -38
112
0
ANTONIO KONTIĆ (9 ZMAJ )
198
0
ARIAN PINEZIĆ (KRK CRO)
291
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
112
0
ANTONIO KONTIĆ (9 ZMAJ )
291
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. BOJAN PUVAČA, RIJEKA
2. ANTONIO KONTIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ARIAN PINEZIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - mlađe kadetkinje -40
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. KATARINA SARIĆ, SOKOL