Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
Kata učenice (A grupa) - 10-11 god. - B2
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
225
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
283
0
CHIARA SUŠANJ (NOKACHI)
122
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
0
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
122
0
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
Osvajači medalja
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. LANA ŠANIĆ, RAB-ENPI
3. DIJANA REKIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ZARA PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata učenice (A grupa) - 10-11 god. - B2
195
EMA MARINAC (ZAMET)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
65
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
91
0
SARA IVIĆ (KKSOLIN)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
0
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
0
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. BARBARA BODROŽIĆ, NO KACHI
3. GABRIELA VIDAKOVIĆ, NO KACHI
3. PAOLA BLAŽIĆ, NO KACHI