Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -30
Kumite - mlađi učenici +38
Kumite - mlađe učenice -28
Kumite - mlađe učenice -32
Kumite - učenici -34
Kumite - učenici -38
Kumite - učenici +42
Kumite - učenici ekipno (2+1)
Kumite - učenice -32
Kumite - učenice +40
Kumite - mlađi kadeti -45
Kumite - mlađi kadeti -57
Kumite - mlađi kadeti +57
Kumite - mlađi kadeti ekipno (2+1)
Kumite - mlađe kadetkinje -40
Kumite - mlađe kadetkinje -45
Kumite - mlađe kadetkinje -50
Kumite - mlađe kadetkinje +50
Kumite - kadeti -63
Kumite - kadetkinje -47
Kumite - učenice +40
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
1
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
0
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. ANTONELLA GAŠPARAC, Delnice
2. NATALI BADJUK, Kastav
3. EMA TOMAŠIĆ, Delnice
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET