Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -30
Kumite - mlađi učenici +38
Kumite - mlađe učenice -28
Kumite - mlađe učenice -32
Kumite - učenici -34
Kumite - učenici -38
Kumite - učenici +42
Kumite - učenici ekipno (2+1)
Kumite - učenice -32
Kumite - učenice +40
Kumite - mlađi kadeti -45
Kumite - mlađi kadeti -57
Kumite - mlađi kadeti +57
Kumite - mlađi kadeti ekipno (2+1)
Kumite - mlađe kadetkinje -40
Kumite - mlađe kadetkinje -45
Kumite - mlađe kadetkinje -50
Kumite - mlađe kadetkinje +50
Kumite - kadeti -63
Kumite - kadetkinje -47
Kumite - učenici +42
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
92
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
158
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
273
0
RENATO NIKOLAC (PORTO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
92
0
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. MATEO KOS, KOSTRENA
3. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta