Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
Kata ml. učenice (B grupa) - 7-9 god. - C2
Kata učenici (A grupa) - 10-11 god. - A2
Kata učenici (B grupa) - 10-11 god. - C3
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
Kata ml. kadeti - 12, 13 god. - A3
Kata kadeti - 14-15 god. - A4
Kumite - mlađi učenici +38
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
25
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
166
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LEON BUZIK, Delta
Kata ml. učenice (B grupa) - 7-9 god. - C2
194
0
EMA MARINAC (ZAMET)
45
0
TEHA BANI (LOŠINJ1)
193
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
194
0
EMA MARINAC (ZAMET)
193
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. FLAVIA PALIAGA, ROVINJ
2. EMA MARINAC, ZAMET
3. TEHA BANI, LOŠINJ
3. ----
Kata učenici (A grupa) - 10-11 god. - A2
223
0
LEONARDO ŠUNJIĆ (FORUM)
68
0
MIRO PULJAR MATIĆ (RAB-ENP)
222
0
HRVOJE MATKOVIĆ (FORUM)
302
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
68
0
MIRO PULJAR MATIĆ (RAB-ENP)
302
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. DAVID BERTETIĆ, ROVINJ
2. MIRO PULJAR MATIĆ, RAB-ENPI
3. HRVOJE MATKOVIĆ, "Forum"
3. LEONARDO ŠUNJIĆ, "Forum"
Kata učenici (B grupa) - 10-11 god. - C3
43
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
62
0
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
43
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
62
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
66
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
298
0
ROKO PAPARIĆ (RAB-ENP)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
62
0
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
66
0
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
66
0
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
298
0
ROKO PAPARIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
3. KARLO MUŠĆO, RAB-ENPI
3. LOVRO FRANKIĆ, RAB-ENPI
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
64
0
LARA ANTEŠIĆ (RAB-ENP)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
27
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
3. LUANA ŠTIFANIĆ, FINIDA (POREČ)
3. FLAVIA PALIAGA, ROVINJ
Kata ml. kadeti - 12, 13 god. - A3
28
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
48
0
ANTONIO RAMLJAK (LOŠINJ1)
67
LUKA RENIĆ (RAB-ENP)
28
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
67
0
LUKA RENIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. NIKOLA SOLOMUN, ROVINJ
2. LUKA RENIĆ, RAB-ENPI
3. ANTONIO RAMLJAK, LOŠINJ
3. ----
Kata kadeti - 14-15 god. - A4
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
49
0
ANTONIO RAMLJAK (LOŠINJ1)
26
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
26
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
2. NIKOLA SOLOMUN, ROVINJ
3. ANTONIO RAMLJAK, LOŠINJ
3. ----
Kumite - mlađi učenici +38
209
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
29
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
114
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
203
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. STIPANOVIĆ ANTONIO, KRK CROATIA
2. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. FILIP ČOVIĆ, ROVINJ
3. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA