Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata kadeti - 14-15 god. - A4
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
Kumite - učenice -40
Kumite - mlađi kadeti -48
Kumite - mlađi kadeti -52
Kumite - mlađi kadeti -57
Kumite - mlađe kadetkinje -40
Kumite - mlađe kadetkinje -50
Kumite - kadeti -52
Kumite - kadeti -57
Kumite - kadetkinje -47
Kumite - kadetkinje -54
Kata kadeti - 14-15 god. - A4
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
49
0
ANTONIO RAMLJAK (LOŠINJ1)
26
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
26
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
2. NIKOLA SOLOMUN, ROVINJ
3. ANTONIO RAMLJAK, LOŠINJ
3. ----
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
51
0
TEA BANIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
50
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. CARLA ČUPIĆ, Delta
2. NIKOLINA MARIĆ, LOŠINJ
3. IVONA JOVANOVIĆ, SOKOL
3. ANAMARIJA CELINIĆ, LOŠINJ
Kumite - učenice -40
102
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
131
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
38
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
102
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
38
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
Osvajači medalja
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. KATARINA SARIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. ----
Kumite - mlađi kadeti -48
191
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
318
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANDREJ ANTIĆ, KOSTRENA
3. MAURO PUGAR, KOSTRENA
3. ŠPIRO GOLEM, SOKOL
Kumite - mlađi kadeti -52
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
Osvajači medalja
1. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. MARKO SURLA PAVLOVIĆ, NEDELIŠĆE
Kumite - mlađi kadeti -57
213
0
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
MARKO ROSIC (KOSTRE)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
0
MARKO ROSIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. JERKO TVRDE, SOKOL
2. MARKO ROSIC, KOSTRENA
3. LUKA LELEKOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - mlađe kadetkinje -40
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. KATARINA SARIĆ, SOKOL
Kumite - mlađe kadetkinje -50
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
9
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
231
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
2. NINA JANEŠ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
Kumite - kadeti -52
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
233
0
IVAN PEŠUT (GROBNIK)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
192
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. DINO VIKIĆ, Delnice
3. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
Kumite - kadeti -57
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
87
0
FILIP IVIĆ (KKSOLIN)
190
0
FILIP BOLDIN (SENSEI)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ARON ŠAHINI, ZAMET
2. JERKO TVRDE, SOKOL
3. FILIP IVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. FILIP BOLDIN, KK "SENSEI" Pazin
Kumite - kadetkinje -47
10
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
303
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
53
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
0
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EMA ŽIVČIĆ, RIJEKA
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATARINA ŠTELER, KK Grobničan
Kumite - kadetkinje -54
39
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
100
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
LAURA FUČIK (DELTA)
99
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA PERUŠKO, Kastav
2. LAURA FUČIK, Delta
3. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
3. PAULA MANOLA, OPATIJA