Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata cad. (male) - 14, 15 years - A4
Kata cad. (female) - 14, 15 years - B4
U9-40
MK4-48
MK5-52
MK6-57
MK9-40
MK11-50
K1-52
K2-57
K6-47
K7-54
Kata cad. (male) - 14, 15 years - A4
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
49
0
ANTONIO RAMLJAK (LOŠINJ1)
26
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
26
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
Medalists
1. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
2. NIKOLA SOLOMUN, ROVINJ
3. ANTONIO RAMLJAK, LOŠINJ
3. ----
Kata cad. (female) - 14, 15 years - B4
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
51
0
TEA BANIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
50
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
Medalists
1. CARLA ČUPIĆ, Delta
2. NIKOLINA MARIĆ, LOŠINJ
3. IVONA JOVANOVIĆ, SOKOL
3. ANAMARIJA CELINIĆ, LOŠINJ
U9-40
102
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
131
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
38
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
102
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
38
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. KATARINA SARIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. ----
MK4-48
191
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
318
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
Medalists
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANDREJ ANTIĆ, KOSTRENA
3. MAURO PUGAR, KOSTRENA
3. ŠPIRO GOLEM, SOKOL
MK5-52
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
Medalists
1. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. MARKO SURLA PAVLOVIĆ, NEDELIŠĆE
MK6-57
213
0
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
MARKO ROSIC (KOSTRE)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
0
MARKO ROSIC (KOSTRE)
Medalists
1. JERKO TVRDE, SOKOL
2. MARKO ROSIC, KOSTRENA
3. LUKA LELEKOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
MK9-40
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. KATARINA SARIĆ, SOKOL
MK11-50
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
9
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
231
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
Medalists
1. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
2. NINA JANEŠ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
K1-52
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
233
0
IVAN PEŠUT (GROBNIK)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
192
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
Medalists
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. DINO VIKIĆ, Delnice
3. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
K2-57
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
87
0
FILIP IVIĆ (KKSOLIN)
190
0
FILIP BOLDIN (SENSEI)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
Medalists
1. ARON ŠAHINI, ZAMET
2. JERKO TVRDE, SOKOL
3. FILIP IVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. FILIP BOLDIN, KK "SENSEI" Pazin
K6-47
10
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
303
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
53
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
0
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
Medalists
1. EMA ŽIVČIĆ, RIJEKA
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATARINA ŠTELER, KK Grobničan
K7-54
39
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
100
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
LAURA FUČIK (DELTA)
99
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
Medalists
1. LUCIJA PERUŠKO, Kastav
2. LAURA FUČIK, Delta
3. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
3. PAULA MANOLA, OPATIJA