Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata y. girlss (A group) - 7-9 years - B1
Kata y. girls (B group) - 7-9 years - C2
Kata girls (B group) - 10-11 years - C4
Kata y. cad. (male) - 12-13 years - A3
Kata y. cad. (female) - 12-13 years - B3
Kata cad. (male) - 14, 15 years - A4
Kata cad. (female) - 14, 15 years - B4
Kata y. girlss (A group) - 7-9 years - B1
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
225
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
283
0
CHIARA SUŠANJ (NOKACHI)
122
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
0
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
122
0
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. LANA ŠANIĆ, RAB-ENPI
3. DIJANA REKIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ZARA PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata y. girls (B group) - 7-9 years - C2
194
0
EMA MARINAC (ZAMET)
45
0
TEHA BANI (LOŠINJ1)
193
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
194
0
EMA MARINAC (ZAMET)
193
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, ROVINJ
2. EMA MARINAC, ZAMET
3. TEHA BANI, LOŠINJ
3. ----
Kata girls (B group) - 10-11 years - C4
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
64
0
LARA ANTEŠIĆ (RAB-ENP)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
27
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
Medalists
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
3. LUANA ŠTIFANIĆ, FINIDA (POREČ)
3. FLAVIA PALIAGA, ROVINJ
Kata y. cad. (male) - 12-13 years - A3
28
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
48
0
ANTONIO RAMLJAK (LOŠINJ1)
67
LUKA RENIĆ (RAB-ENP)
28
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
67
0
LUKA RENIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. NIKOLA SOLOMUN, ROVINJ
2. LUKA RENIĆ, RAB-ENPI
3. ANTONIO RAMLJAK, LOŠINJ
3. ----
Kata y. cad. (female) - 12-13 years - B3
70
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
305
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
47
0
AIDA HYSENAJ (LOŠINJ1)
306
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
70
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
306
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
Medalists
1. SARA BRMBOTA, RAB-ENPI
2. MONIKA LOVREC, Međimurje
3. TEA MAUKO, Međimurje
3. AIDA HYSENAJ, LOŠINJ
Kata cad. (male) - 14, 15 years - A4
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
49
0
ANTONIO RAMLJAK (LOŠINJ1)
26
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
55
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
26
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
Medalists
1. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
2. NIKOLA SOLOMUN, ROVINJ
3. ANTONIO RAMLJAK, LOŠINJ
3. ----
Kata cad. (female) - 14, 15 years - B4
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
51
0
TEA BANIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
50
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
Medalists
1. CARLA ČUPIĆ, Delta
2. NIKOLINA MARIĆ, LOŠINJ
3. IVONA JOVANOVIĆ, SOKOL
3. ANAMARIJA CELINIĆ, LOŠINJ