Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
Kata učenici (A grupa) - 10-11 god. - A2
Kata učenice (A grupa) - 10-11 god. - B2
Kata učenici (B grupa) - 10-11 god. - C3
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
Kata ml. kadeti - 12, 13 god. - A3
Kata ml. kadetkinje - 12, 13 god. - B3
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
241
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
119
0
VITO KOVAČ (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
111
0
ANTONIO GERDEVIĆ (9 ZMAJ )
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
239
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
121
0
MARO ALIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
128
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
Medalists
1. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
2. DENI MILJENOVIĆ, Delta
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
3. SAŠA JAKOVIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
225
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
283
0
CHIARA SUŠANJ (NOKACHI)
122
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
0
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
122
0
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. LANA ŠANIĆ, RAB-ENPI
3. DIJANA REKIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ZARA PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata učenici (A grupa) - 10-11 god. - A2
223
0
LEONARDO ŠUNJIĆ (FORUM)
68
0
MIRO PULJAR MATIĆ (RAB-ENP)
222
0
HRVOJE MATKOVIĆ (FORUM)
302
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
68
0
MIRO PULJAR MATIĆ (RAB-ENP)
302
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. DAVID BERTETIĆ, ROVINJ
2. MIRO PULJAR MATIĆ, RAB-ENPI
3. HRVOJE MATKOVIĆ, "Forum"
3. LEONARDO ŠUNJIĆ, "Forum"
Kata učenice (A grupa) - 10-11 god. - B2
195
EMA MARINAC (ZAMET)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
65
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
91
0
SARA IVIĆ (KKSOLIN)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
0
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
0
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. BARBARA BODROŽIĆ, NO KACHI
3. GABRIELA VIDAKOVIĆ, NO KACHI
3. PAOLA BLAŽIĆ, NO KACHI
Kata učenici (B grupa) - 10-11 god. - C3
43
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
62
0
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
43
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
62
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
66
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
298
0
ROKO PAPARIĆ (RAB-ENP)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
62
0
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
66
0
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
66
0
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
298
0
ROKO PAPARIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
3. KARLO MUŠĆO, RAB-ENPI
3. LOVRO FRANKIĆ, RAB-ENPI
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
64
0
LARA ANTEŠIĆ (RAB-ENP)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
27
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
Medalists
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
3. LUANA ŠTIFANIĆ, FINIDA (POREČ)
3. FLAVIA PALIAGA, ROVINJ
Kata ml. kadeti - 12, 13 god. - A3
28
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
48
0
ANTONIO RAMLJAK (LOŠINJ1)
67
LUKA RENIĆ (RAB-ENP)
28
0
NIKOLA SOLOMUN (ROVINJ)
67
0
LUKA RENIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. NIKOLA SOLOMUN, ROVINJ
2. LUKA RENIĆ, RAB-ENPI
3. ANTONIO RAMLJAK, LOŠINJ
3. ----
Kata ml. kadetkinje - 12, 13 god. - B3
70
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
305
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
47
0
AIDA HYSENAJ (LOŠINJ1)
306
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
70
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
306
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
Medalists
1. SARA BRMBOTA, RAB-ENPI
2. MONIKA LOVREC, Međimurje
3. TEA MAUKO, Međimurje
3. AIDA HYSENAJ, LOŠINJ
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
51
0
TEA BANIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
50
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
Medalists
1. CARLA ČUPIĆ, Delta
2. NIKOLINA MARIĆ, LOŠINJ
3. IVONA JOVANOVIĆ, SOKOL
3. ANAMARIJA CELINIĆ, LOŠINJ