Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata učenice (A grupa) - 10-11 god. - B2
U5+42
MK12+50
K2-57
K3-63
K4-70
Kumite - juniorke -open
Kata učenice (A grupa) - 10-11 god. - B2
195
EMA MARINAC (ZAMET)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
65
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
91
0
SARA IVIĆ (KKSOLIN)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
0
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
0
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. BARBARA BODROŽIĆ, NO KACHI
3. GABRIELA VIDAKOVIĆ, NO KACHI
3. PAOLA BLAŽIĆ, NO KACHI
U5+42
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
92
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
158
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
273
0
RENATO NIKOLAC (PORTO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
92
0
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. MATEO KOS, KOSTRENA
3. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
MK12+50
179
PAULA MANOLA (OPATIJA)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
246
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
196
LAURA FUČIK (DELTA)
214
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. LAURA FUČIK, Delta
2. TIARA ŽIBEK, Međimurje
3. PAULA MANOLA, OPATIJA
3. JOSIPA MILIČEVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
K2-57
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
87
0
FILIP IVIĆ (KKSOLIN)
190
0
FILIP BOLDIN (SENSEI)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ARON ŠAHINI, ZAMET
2. JERKO TVRDE, SOKOL
3. FILIP IVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. FILIP BOLDIN, KK "SENSEI" Pazin
K3-63
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
20
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA
2. MANUEL BAJČIĆ, KRK CROATIA
3. KRISTIAN BRKIĆ, ZAMET
3. MIHOVIL MATEŠIĆ, DALMACIJA-CEMENT
K4-70
86
FABJAN BUČAN (KKSOLIN)
276
0
KRISTIAN MIHALJ (PORTO)
330
0
ANTONIO BUBNIĆ (KOSTRE)
86
0
FABJAN BUČAN (KKSOLIN)
330
0
ANTONIO BUBNIĆ (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. ANTONIO BUBNIĆ, KOSTRENA
2. FABJAN BUČAN, DALMACIJA-CEMENT
3. KRISTIAN MIHALJ, PORTO TOLERO
3. ----
Kumite - juniorke -open
284
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
93
0
FRANELA TOKALIĆ (KKSOLIN)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
328
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. SARA SIDDIQUI, Delta
2. MIA ŠARIĆ HORVAT, NEDELIŠĆE
3. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO
3. ANA STANKOVIĆ, Međimurje