Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata girls (A group) - 10-11 years - B2
U5+42
MK12+50
K2-57
K3-63
K4-70
Kumite - juniors (male) -open
Kata girls (A group) - 10-11 years - B2
195
EMA MARINAC (ZAMET)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
65
0
LORA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
91
0
SARA IVIĆ (KKSOLIN)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
280
0
NIKA KUŠČEVIĆ (NOKACHI)
195
0
EMA MARINAC (ZAMET)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
282
0
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
279
0
GABRIELA VIDAKOVIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
278
0
BARBARA BODROŽIĆ (NOKACHI)
130
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
224
0
PETRA LIPIĆ (FORUM)
277
0
LAURA PAVIČIĆ (NOKACHI)
281
0
PAOLA BLAŽIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. BARBARA BODROŽIĆ, NO KACHI
3. GABRIELA VIDAKOVIĆ, NO KACHI
3. PAOLA BLAŽIĆ, NO KACHI
U5+42
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
92
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
158
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
273
0
RENATO NIKOLAC (PORTO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
92
0
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. MATEO KOS, KOSTRENA
3. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
MK12+50
179
PAULA MANOLA (OPATIJA)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
246
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
196
LAURA FUČIK (DELTA)
214
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. LAURA FUČIK, Delta
2. TIARA ŽIBEK, Međimurje
3. PAULA MANOLA, OPATIJA
3. JOSIPA MILIČEVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
K2-57
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
87
0
FILIP IVIĆ (KKSOLIN)
190
0
FILIP BOLDIN (SENSEI)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
138
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
36
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
Medalists
1. ARON ŠAHINI, ZAMET
2. JERKO TVRDE, SOKOL
3. FILIP IVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. FILIP BOLDIN, KK "SENSEI" Pazin
K3-63
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
20
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA
2. MANUEL BAJČIĆ, KRK CROATIA
3. KRISTIAN BRKIĆ, ZAMET
3. MIHOVIL MATEŠIĆ, DALMACIJA-CEMENT
K4-70
86
FABJAN BUČAN (KKSOLIN)
276
0
KRISTIAN MIHALJ (PORTO)
330
0
ANTONIO BUBNIĆ (KOSTRE)
86
0
FABJAN BUČAN (KKSOLIN)
330
0
ANTONIO BUBNIĆ (KOSTRE)
Medalists
1. ANTONIO BUBNIĆ, KOSTRENA
2. FABJAN BUČAN, DALMACIJA-CEMENT
3. KRISTIAN MIHALJ, PORTO TOLERO
3. ----
Kumite - juniors (male) -open
284
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
93
0
FRANELA TOKALIĆ (KKSOLIN)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
328
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
Medalists
1. SARA SIDDIQUI, Delta
2. MIA ŠARIĆ HORVAT, NEDELIŠĆE
3. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO
3. ANA STANKOVIĆ, Međimurje