Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
Kata učenici (B grupa) - 10-11 god. - C3
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
Kumite - mlađi učenici -30
Kumite - mlađi učenici -34
Kumite - učenici +42
Kumite - učenice +40
Kumite - mlađi kadeti -45
Kumite - mlađi kadeti +57
Kumite - mlađe kadetkinje +50
Kumite - kadetkinje -54
Kumite - juniorke -open
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
241
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
119
0
VITO KOVAČ (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
111
0
ANTONIO GERDEVIĆ (9 ZMAJ )
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
239
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
121
0
MARO ALIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
128
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
Medalists
1. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
2. DENI MILJENOVIĆ, Delta
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
3. SAŠA JAKOVIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
25
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
166
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LEON BUZIK, Delta
Kata učenici (B grupa) - 10-11 god. - C3
43
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
62
0
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
43
0
DAVID BERTETIĆ (ROVINJ)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
62
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
66
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
298
0
ROKO PAPARIĆ (RAB-ENP)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
62
0
KARLO MUŠĆO (RAB-ENP)
66
0
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
170
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
172
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
66
0
LOVRO FRANKIĆ (RAB-ENP)
298
0
ROKO PAPARIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
3. KARLO MUŠĆO, RAB-ENPI
3. LOVRO FRANKIĆ, RAB-ENPI
Kata učenice (B grupa) - 10-11 god. - C4
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
221
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
46
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
64
0
LARA ANTEŠIĆ (RAB-ENP)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
46
0
AJLA HYSENAJ (LOŠINJ1)
27
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
59
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
163
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
27
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
Medalists
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
3. LUANA ŠTIFANIĆ, FINIDA (POREČ)
3. FLAVIA PALIAGA, ROVINJ
Kata kadetkinje - 14-15 god. - B4
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
51
0
TEA BANIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
307
0
MONIKA LOVREC (MEĐIMUR)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
50
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
34
0
IVONA JOVANOVIĆ (SOKOL)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
52
0
NIKOLINA MARIĆ (LOŠINJ1)
160
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
50
0
ANAMARIJA CELINIĆ (LOŠINJ1)
299
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
Medalists
1. CARLA ČUPIĆ, Delta
2. NIKOLINA MARIĆ, LOŠINJ
3. IVONA JOVANOVIĆ, SOKOL
3. ANAMARIJA CELINIĆ, LOŠINJ
Kumite - mlađi učenici -30
201
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
201
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
200
0
DOMINIK MANCE (KRK CRO)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
202
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
308
0
IVAN SRŠIĆ (KRK CRO)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
202
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. LEON BUZIK, Delta
2. DANIEL ZUZIĆ, Kastav
3. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. TONI MANDEKIĆ, KRK CROATIA
Kumite - mlađi učenici -34
264
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
155
0
IVO GRGURIĆ (UCKA)
171
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
264
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
217
0
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
171
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
108
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
217
GABRIEL JAGODIN (FINIDA)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. NIKO TRAJBAR, NEDELIŠĆE
3. GABRIEL JAGODIN, FINIDA (POREČ)
Kumite - učenici +42
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
92
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
158
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
273
0
RENATO NIKOLAC (PORTO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
92
0
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. MATEO KOS, KOSTRENA
3. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
Kumite - učenice +40
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
1
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
0
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Medalists
1. ANTONELLA GAŠPARAC, Delnice
2. NATALI BADJUK, Kastav
3. EMA TOMAŠIĆ, Delnice
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
Kumite - mlađi kadeti -45
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
212
0
DOMAGOJ MARJANOVIĆ (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
211
0
DENIS GOSPAVIĆ (KRK CRO)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
319
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. MIKOLAJ LUKA, NEDELIŠĆE
3. IVAN POLIĆ, Delta
3. IVAN TONKOVIC, KOSTRENA
Kumite - mlađi kadeti +57
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
137
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
19
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
Medalists
1. BRANIMIR VANČINA, KRK CROATIA
2. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta
3. LEON TUNA, OPATIJA
Kumite - mlađe kadetkinje +50
179
PAULA MANOLA (OPATIJA)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
246
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
196
LAURA FUČIK (DELTA)
214
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. LAURA FUČIK, Delta
2. TIARA ŽIBEK, Međimurje
3. PAULA MANOLA, OPATIJA
3. JOSIPA MILIČEVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kumite - kadetkinje -54
39
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
100
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
LAURA FUČIK (DELTA)
99
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
Medalists
1. LUCIJA PERUŠKO, Kastav
2. LAURA FUČIK, Delta
3. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
3. PAULA MANOLA, OPATIJA
Kumite - juniorke -open
284
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
93
0
FRANELA TOKALIĆ (KKSOLIN)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
328
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
Medalists
1. SARA SIDDIQUI, Delta
2. MIA ŠARIĆ HORVAT, NEDELIŠĆE
3. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO
3. ANA STANKOVIĆ, Međimurje