Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -30
Kumite - mlađe učenice -28
Kumite - mlađe učenice -32
Kumite - učenici -34
Kumite - učenice -40
Kumite - učenice +40
Kumite - mlađe kadetkinje -40
Kumite - mlađe kadetkinje -45
Kumite - mlađe kadetkinje -50
Kumite - kadetkinje -47
Kumite - kadetkinje -54
Kumite - mlađi učenici -30
201
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
201
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
200
0
DOMINIK MANCE (KRK CRO)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
202
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
308
0
IVAN SRŠIĆ (KRK CRO)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
295
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
167
0
LEON BUZIK (DELTA)
94
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
18
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
202
0
TONI MANDEKIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LEON BUZIK, Delta
2. DANIEL ZUZIĆ, Kastav
3. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. TONI MANDEKIĆ, KRK CROATIA
Kumite - mlađe učenice -28
145
0
LAURA LISAC (VIKT)
96
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
57
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
97
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
145
0
LAURA LISAC (VIKT)
97
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. LAURA LISAC, VIKTORIJA
2. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
3. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
Kumite - mlađe učenice -32
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
Osvajači medalja
1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. KARIN ĆOROVIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. ADRIANA ROSS, Kastav
Kumite - učenici -34
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
274
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
260
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LUKAS JAŠIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. FRAN PULJAK, RIJEKA
Kumite - učenice -40
102
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
131
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
38
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
102
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
38
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
Osvajači medalja
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. KATARINA SARIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. ----
Kumite - učenice +40
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
1
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
0
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. ANTONELLA GAŠPARAC, Delnice
2. NATALI BADJUK, Kastav
3. EMA TOMAŠIĆ, Delnice
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
Kumite - mlađe kadetkinje -40
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
300
0
TEA MAUKO (MEĐIMUR)
14
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
14
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
8
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
126
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
132
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
33
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
105
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
207
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
40
0
KATARINA SARIĆ (SOKOL)
207
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. KATARINA SARIĆ, SOKOL
Kumite - mlađe kadetkinje -45
134
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
149
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
134
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
292
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
149
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
2
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
106
NATALI BADJUK (KASTAV)
292
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
149
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
2
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
106
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
292
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
106
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
2
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. NATALI BADJUK, Kastav
2. EMA ŽIVČIĆ, RIJEKA
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. BERNARDA GALJANIĆ, KRK CROATIA
Kumite - mlađe kadetkinje -50
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
9
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
231
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
2. NINA JANEŠ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
Kumite - kadetkinje -47
10
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
303
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
53
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
0
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EMA ŽIVČIĆ, RIJEKA
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATARINA ŠTELER, KK Grobničan
Kumite - kadetkinje -54
39
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
100
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
LAURA FUČIK (DELTA)
99
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA PERUŠKO, Kastav
2. LAURA FUČIK, Delta
3. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
3. PAULA MANOLA, OPATIJA