Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
U10+40
MK10-45
K1-52
U10+40
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
1
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
0
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Medalists
1. ANTONELLA GAŠPARAC, Delnice
2. NATALI BADJUK, Kastav
3. EMA TOMAŠIĆ, Delnice
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
MK10-45
134
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
149
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
134
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
292
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
149
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
2
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
106
NATALI BADJUK (KASTAV)
292
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
149
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
2
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
106
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
292
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
106
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
2
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. NATALI BADJUK, Kastav
2. EMA ŽIVČIĆ, RIJEKA
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. BERNARDA GALJANIĆ, KRK CROATIA
K1-52
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
233
0
IVAN PEŠUT (GROBNIK)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
192
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
Medalists
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. DINO VIKIĆ, Delnice
3. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA