Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - učenici +42
Kumite - mlađi kadeti -45
Kumite - mlađi kadeti +57
Kumite - mlađe kadetkinje +50
Kumite - kadeti +70
Kumite - kadetkinje -54
Kumite - učenici +42
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
92
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
158
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
273
0
RENATO NIKOLAC (PORTO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
92
0
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. MATEO KOS, KOSTRENA
3. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
Kumite - mlađi kadeti -45
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
212
0
DOMAGOJ MARJANOVIĆ (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
211
0
DENIS GOSPAVIĆ (KRK CRO)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
319
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. MIKOLAJ LUKA, NEDELIŠĆE
3. IVAN POLIĆ, Delta
3. IVAN TONKOVIC, KOSTRENA
Kumite - mlađi kadeti +57
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
137
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
19
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
Medalists
1. BRANIMIR VANČINA, KRK CROATIA
2. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta
3. LEON TUNA, OPATIJA
Kumite - mlađe kadetkinje +50
179
PAULA MANOLA (OPATIJA)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
246
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
196
LAURA FUČIK (DELTA)
214
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
179
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
196
0
LAURA FUČIK (DELTA)
316
0
TIARA ŽIBEK (MEĐIMUR)
214
0
DORA BLAŽEVIĆ (KRK CRO)
89
0
JOSIPA MILIČEVIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. LAURA FUČIK, Delta
2. TIARA ŽIBEK, Međimurje
3. PAULA MANOLA, OPATIJA
3. JOSIPA MILIČEVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kumite - kadeti +70
324
0
LEON TUNA (OPATIJA)
325
0
BORIS SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
Medalists
1. LEON TUNA, OPATIJA
2. BORIS SURLA PAVLOVIĆ, NEDELIŠĆE
3. ----
3. ----
Kumite - kadetkinje -54
39
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
100
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
LAURA FUČIK (DELTA)
99
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
39
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
197
0
LAURA FUČIK (DELTA)
99
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
180
PAULA MANOLA (OPATIJA)
Medalists
1. LUCIJA PERUŠKO, Kastav
2. LAURA FUČIK, Delta
3. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
3. PAULA MANOLA, OPATIJA