Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
5. KRK CUP
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽA/LETO
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
Kumite - mlađi učenici -38
Kumite - mlađe učenice -36
Kumite - učenici -34
Kumite - učenice +40
Kumite - mlađi kadeti -36
Kumite - mlađi kadeti -52
Kumite - mlađe kadetkinje -50
Kumite - kadeti -52
Kumite - kadetkinje -47
Kumite - juniorke -open
Kata ml. učenici (A grupa) - 7-9 god. - A1
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
241
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
119
0
VITO KOVAČ (9 ZMAJ )
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
111
0
ANTONIO GERDEVIĆ (9 ZMAJ )
118
0
NIKO ŽIC (9 ZMAJ )
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
239
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
121
0
MARO ALIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
128
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
117
0
PAULO HUDUROVIĆ (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
60
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
113
0
BORNA KASAGIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
69
0
NOA MARELIĆ (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
164
0
DENI MILJENOVIĆ (DELTA)
61
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
116
0
RUDI MAĆEŠIĆ (9 ZMAJ )
115
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
128
0
DOMINIK BADURINA (9 ZMAJ )
Dobitniki medalj
1. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
2. DENI MILJENOVIĆ, Delta
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
3. SAŠA JAKOVIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kata ml. učenice (A grupa) - 7-9 god. - B1
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
120
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
236
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
225
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
283
0
CHIARA SUŠANJ (NOKACHI)
122
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
236
0
LORENA VLAŠIĆ (GROBNIK)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
127
0
PETRA STARČEVIĆ (9 ZMAJ )
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
122
0
LANA MILISAVIĆ DŽAFEROVIĆ (9 ZMAJ )
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
44
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
63
0
LANA ŠANIĆ (RAB-ENP)
129
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
228
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
71
0
ZARA PAPARIĆ (RAB-ENP)
123
0
KATJA RENER (9 ZMAJ )
Dobitniki medalj
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. LANA ŠANIĆ, RAB-ENPI
3. DIJANA REKIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ZARA PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata ml. učenici (B grupa) - 7-9 god. - C1
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
25
0
FILIP ČOVIĆ (ROVINJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
301
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
166
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
267
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
169
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
294
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
166
0
LEON BUZIK (DELTA)
240
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LEON BUZIK, Delta
Kumite - mlađi učenici -38
227
0
DINO ŠTELER (GROBNIK)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
218
0
EDI NAZIĆ (FINIDA)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
182
0
LARIS PAULETIĆ (SENSEI)
310
0
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
Dobitniki medalj
1. LARIS PAULETIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. ALEKSANDAR STANKOVIĆ, Međimurje
3. DINO ŠTELER, KK Grobničan
3. EDI NAZIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - mlađe učenice -36
154
0
KLARA JEDRIŠKO (UCKA)
226
0
ANA MICULINIĆ (GROBNIK)
125
MOJCA JEREB (9 ZMAJ )
154
0
KLARA JEDRIŠKO (UCKA)
125
0
MOJCA JEREB (9 ZMAJ )
Dobitniki medalj
1. MOJCA JEREB, 9. ZMAJ RIJEKA
2. KLARA JEDRIŠKO, UČKA
3. ANA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. ----
Kumite - učenici -34
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
274
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
313
0
MARKO SRŠIĆ (KRK CRO)
260
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
186
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
237
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
109
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
296
0
FRAN PULJAK (ARGORIJ)
312
0
DINO JANEŠ (KASTAV)
Dobitniki medalj
1. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LUKAS JAŠIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. FRAN PULJAK, RIJEKA
Kumite - učenice +40
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
1
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
184
0
STELA PLETENAC (SENSEI)
230
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
165
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
150
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
101
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
148
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
204
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
133
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
204
0
STIPANOVIĆ LORENA (KRK CRO)
Dobitniki medalj
1. ANTONELLA GAŠPARAC, Delnice
2. NATALI BADJUK, Kastav
3. EMA TOMAŠIĆ, Delnice
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
Kumite - mlađi kadeti -36
219
0
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
238
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
219
0
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
238
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
261
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
136
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
238
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
136
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
135
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
275
0
RENATO ŽDERIĆ (PORTO)
136
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
261
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
Dobitniki medalj
1. EDON BYTYQI, ZAMET
2. RENATO ŽDERIĆ, PORTO TOLERO
3. BEIS MUSLJIU, FINIDA (POREČ)
3. MARKO NOVKOVIĆ, ZAMET
Kumite - mlađi kadeti -52
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
Dobitniki medalj
1. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. MARKO SURLA PAVLOVIĆ, NEDELIŠĆE
Kumite - mlađe kadetkinje -50
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
9
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
231
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
37
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (SOKOL)
103
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
Dobitniki medalj
1. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK, SOKOL
2. NINA JANEŠ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
Kumite - kadeti -52
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
233
0
IVAN PEŠUT (GROBNIK)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
192
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
Dobitniki medalj
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. DINO VIKIĆ, Delnice
3. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
Kumite - kadetkinje -47
10
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
303
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
53
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
10
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
234
0
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
53
0
ANA RAIĆ (SOKOL)
293
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
234
KATARINA ŠTELER (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. EMA ŽIVČIĆ, RIJEKA
2. ANA RAIĆ, SOKOL
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATARINA ŠTELER, KK Grobničan
Kumite - juniorke -open
284
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
93
0
FRANELA TOKALIĆ (KKSOLIN)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
328
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
284
0
ENA ZRINŠĆAK (VOL2013)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
168
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
245
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
328
0
ANA STANKOVIĆ (MEĐIMUR)
232
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. SARA SIDDIQUI, Delta
2. MIA ŠARIĆ HORVAT, NEDELIŠĆE
3. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO
3. ANA STANKOVIĆ, Međimurje