Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
ML7-32
U5+42
U7-32
MK3-45
MK4-48
MK5-52
MK6-57
MK7+57
MK8 (2+1)
K1-52
K4-70
ML7-32
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
Osvajači medalja
1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. KARIN ĆOROVIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. ADRIANA ROSS, Kastav
U5+42
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
92
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
158
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
273
0
RENATO NIKOLAC (PORTO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
92
0
WILLIAMSON LUKA (KKSOLIN)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
210
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
208
0
STIPANOVIĆ ANTONIO (KRK CRO)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
314
0
MATEO KOS (KOSTRE)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
162
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
174
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
173
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
315
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
173
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LUKA ČIČAK, Delta
3. MATEO KOS, KOSTRENA
3. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
U7-32
13
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
311
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
7
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
311
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
7
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
2. ENA KARABAIĆ, KRK CROATIA
3. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
3. ----
MK3-45
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
212
0
DOMAGOJ MARJANOVIĆ (KRK CRO)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
320
0
ANDREJ LAŠTRO (KRK CRO)
211
0
DENIS GOSPAVIĆ (KRK CRO)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
159
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
319
0
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
262
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
175
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
319
IVAN TONKOVIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. MIKOLAJ LUKA, NEDELIŠĆE
3. IVAN POLIĆ, Delta
3. IVAN TONKOVIC, KOSTRENA
MK4-48
191
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
318
0
MAURO PUGAR (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
317
0
ANDREJ ANTIĆ (KOSTRE)
269
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANDREJ ANTIĆ, KOSTRENA
3. MAURO PUGAR, KOSTRENA
3. ŠPIRO GOLEM, SOKOL
MK5-52
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
321
0
KARLO TURK (KOSTRE)
229
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
229
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
255
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
31
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
188
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
255
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
Osvajači medalja
1. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. MARKO SURLA PAVLOVIĆ, NEDELIŠĆE
MK6-57
213
0
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
MARKO ROSIC (KOSTRE)
35
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
322
0
MARKO ROSIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. JERKO TVRDE, SOKOL
2. MARKO ROSIC, KOSTRENA
3. LUKA LELEKOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
MK7+57
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
137
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
19
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. BRANIMIR VANČINA, KRK CROATIA
2. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta
3. LEON TUNA, OPATIJA
MK8 (2+1)
156
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
287
0
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
326
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
0
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. TAD 1, TAD RIJEKA
2. KOSTRENA 1 (ML.KAD-M), KOSTRENA
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KOSTRENA 2 (ML.KAD-M), KOSTRENA
K1-52
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
233
0
IVAN PEŠUT (GROBNIK)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
256
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
192
0
ŠPIRO GOLEM (SOKOL)
56
0
FRANE PEJKOVIĆ (SOKOL)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
151
0
DINO VIKIĆ (DELNICE)
270
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
189
0
DALEN BELIĆ (SENSEI)
329
0
KARLO TURK (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
2. DINO VIKIĆ, Delnice
3. FRANE PEJKOVIĆ, SOKOL
3. KARLO TURK, KOSTRENA
K4-70
86
FABJAN BUČAN (KKSOLIN)
276
0
KRISTIAN MIHALJ (PORTO)
330
0
ANTONIO BUBNIĆ (KOSTRE)
86
0
FABJAN BUČAN (KKSOLIN)
330
0
ANTONIO BUBNIĆ (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. ANTONIO BUBNIĆ, KOSTRENA
2. FABJAN BUČAN, DALMACIJA-CEMENT
3. KRISTIAN MIHALJ, PORTO TOLERO
3. ----