Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. KRK CUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
ML1-26
ML7-32
U1-30
U6 (2+1)
MK2-41
MK7+57
MK8 (2+1)
K3-63
J1-open
ML1-26
268
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
181
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
Medalists
1. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. PATRICK EREMIJA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ----
ML7-32
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
Medalists
1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. KARIN ĆOROVIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. ADRIANA ROSS, Kastav
U1-30
185
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
77
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
259
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
80
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
77
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
80
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
Medalists
1. MAKSIM MADŽAR, TAD RIJEKA
2. KRISTIJAN UGLJEŠIĆ, TAD RIJEKA
3. NIKO TRAJBAR, NEDELIŠĆE
3. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
U6 (2+1)
289
0
TAD 1 (TAD )
290
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
286
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
289
0
TAD 1 (TAD )
286
0
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
Medalists
1. TAD 1, TAD RIJEKA
2. NEDELIŠĆE 1, NEDELIŠĆE
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. ----
MK2-41
258
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
85
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
187
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
73
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
73
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
Medalists
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
2. KARLO KNEŽEVIĆ, TAD RIJEKA
3. LUKA ŠKRLJ, KK "SENSEI" Pazin
3. MIKOLAJ LUKA, NEDELIŠĆE
MK7+57
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
137
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
19
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
Medalists
1. BRANIMIR VANČINA, KRK CROATIA
2. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta
3. LEON TUNA, OPATIJA
MK8 (2+1)
156
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
287
0
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
326
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
0
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
Medalists
1. TAD 1, TAD RIJEKA
2. KOSTRENA 1 (ML.KAD-M), KOSTRENA
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KOSTRENA 2 (ML.KAD-M), KOSTRENA
K3-63
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
20
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA
2. MANUEL BAJČIĆ, KRK CROATIA
3. KRISTIAN BRKIĆ, ZAMET
3. MIHOVIL MATEŠIĆ, DALMACIJA-CEMENT
J1-open
243
0
DOMINIK KOLARIĆ (NEDELIS)
331
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
143
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
243
0
DOMINIK KOLARIĆ (NEDELIS)
331
ARON ŠAHINI (ZAMET)
142
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
82
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
242
BORIS SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
143
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
331
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
142
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
242
0
BORIS SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
143
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
142
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
242
0
BORIS SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
82
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
Medalists
1. RICCARDO SGARDELLI, ZAMET
2. KRISTIAN BRKIĆ, ZAMET
3. DOMINIK KOLARIĆ, NEDELIŠĆE
3. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA