Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
5. KRK CUP
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
DALMACIJA-CEMENT
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
NEDELIŠĆE
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
RIJEKA
ROVINJ
SOKOL
TAD RIJEKA
UČKA
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - mlađi učenici -26
Kumite - mlađe učenice -32
Kumite - učenici -30
Kumite - učenici ekipno (2+1)
Kumite - mlađi kadeti -41
Kumite - mlađi kadeti +57
Kumite - mlađi kadeti ekipno (2+1)
Kumite - kadeti -63
Kumite - juniori -open
Kumite - mlađi učenici -26
268
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
181
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
81
0
NINO DONADIĆ (TAD )
146
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
Dobitniki medalj
1. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. PATRICK EREMIJA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ----
Kumite - mlađe učenice -32
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
183
0
KARIN ĆOROVIĆ (SENSEI)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
199
0
ORIANA MEĐIMOREC (KRK CRO)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
309
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
74
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
95
ADRIANA ROSS (KASTAV)
Dobitniki medalj
1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. KARIN ĆOROVIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. ADRIANA ROSS, Kastav
Kumite - učenici -30
185
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
77
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
259
0
NIKO TRAJBAR (NEDELIS)
80
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
77
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
80
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
Dobitniki medalj
1. MAKSIM MADŽAR, TAD RIJEKA
2. KRISTIJAN UGLJEŠIĆ, TAD RIJEKA
3. NIKO TRAJBAR, NEDELIŠĆE
3. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
Kumite - učenici ekipno (2+1)
289
0
TAD 1 (TAD )
290
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
286
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
289
0
TAD 1 (TAD )
286
0
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
Dobitniki medalj
1. TAD 1, TAD RIJEKA
2. NEDELIŠĆE 1, NEDELIŠĆE
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - mlađi kadeti -41
258
0
MIKOLAJ LUKA (NEDELIS)
85
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
187
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
73
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
73
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
Dobitniki medalj
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
2. KARLO KNEŽEVIĆ, TAD RIJEKA
3. LUKA ŠKRLJ, KK "SENSEI" Pazin
3. MIKOLAJ LUKA, NEDELIŠĆE
Kumite - mlađi kadeti +57
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
161
0
KEVIN PRANJIĆ (DELTA)
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
137
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
19
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
11
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
79
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
3
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
176
0
LEON TUNA (OPATIJA)
323
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
Dobitniki medalj
1. BRANIMIR VANČINA, KRK CROATIA
2. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta
3. LEON TUNA, OPATIJA
Kumite - mlađi kadeti ekipno (2+1)
156
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
287
0
NEDELIŠĆE 1 (NEDELIS)
326
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
156
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
0
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
326
0
KOSTRENA 1 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
288
0
TAD 1 (TAD )
327
KOSTRENA 2 (ML.KAD-M) (KOSTRE)
Dobitniki medalj
1. TAD 1, TAD RIJEKA
2. KOSTRENA 1 (ML.KAD-M), KOSTRENA
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KOSTRENA 2 (ML.KAD-M), KOSTRENA
Kumite - kadeti -63
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
140
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
20
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
4
0
BRANIMIR VANČINA (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
12
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
72
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
20
0
AIJDIN IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
90
0
MIHOVIL MATEŠIĆ (KKSOLIN)
Dobitniki medalj
1. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA
2. MANUEL BAJČIĆ, KRK CROATIA
3. KRISTIAN BRKIĆ, ZAMET
3. MIHOVIL MATEŠIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kumite - juniori -open
243
0
DOMINIK KOLARIĆ (NEDELIS)
331
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
143
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
243
0
DOMINIK KOLARIĆ (NEDELIS)
331
ARON ŠAHINI (ZAMET)
142
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
82
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
242
BORIS SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
143
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
331
0
ARON ŠAHINI (ZAMET)
142
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
242
0
BORIS SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
143
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
142
0
KRISTIAN BRKIĆ (ZAMET)
242
0
BORIS SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
82
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
Dobitniki medalj
1. RICCARDO SGARDELLI, ZAMET
2. KRISTIAN BRKIĆ, ZAMET
3. DOMINIK KOLARIĆ, NEDELIŠĆE
3. BARTOL MILETIĆ, TAD RIJEKA