Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. Krk Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA - Juniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
Kata tim - učenici
Kata tim - učenice
Kata tim - ml. kadeti
Kata tim - ml. kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) (B3)
Mlađe učenice (B4)
Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) (B3)
639
0
MARJETA SMOJE (DAL)
271
0
LIDIJA ILJKIĆ (KK KIK)
271
0
LIDIJA ILJKIĆ (KK KIK)
408
0
LANA BERBER (SKKU)
271
0
LIDIJA ILJKIĆ (KK KIK)
320
0
ANA MARIJAN (DELTA)
639
0
MARJETA SMOJE (DAL)
296
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
598
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
408
0
LANA BERBER (SKKU)
646
0
KORNELIJA BOŽIĆ (IPON)
214
0
NINA KRSTAČIĆ (RAB-ENP)
334
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
414
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
634
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
221
0
HANA PIRIĆ (RAB-ENP)
596
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
287
0
NIKA MIHALJEVIĆ (FINIDA)
362
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
224
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
271
0
LIDIJA ILJKIĆ (KK KIK)
296
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
408
0
LANA BERBER (SKKU)
646
0
KORNELIJA BOŽIĆ (IPON)
414
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
634
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
596
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
362
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
296
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
408
0
LANA BERBER (SKKU)
414
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
596
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
296
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
414
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
634
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
334
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
596
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
334
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
Osvajači medalja
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. PETRA ZOTIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. LIDIJA ILJKIĆ, KK KIK
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA