Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bijeljina Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Dječaci 14 god
KUMITE-Djevojčice 14 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori U-21
KUMITE-Seniorke U-21
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Dječaci 11 god -30
Kumite - Dječaci 11 god -35
Kumite - Dječaci 11 god -40
Kumite - Dječaci 11 god -45
Kumite - Dječaci 11 god +45
Kumite - Dječaci 11 god -40
226
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
226
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
735
0
ELDAR MEHIĆ (TIGER)
426
0
SERGEJ MAJKIĆ (ENERGIJ)
226
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
383
PETAR ORLANDIĆ (BOEGRKS)
735
ELDAR MEHIĆ (TIGER)
722
NIKOLA POLOVINA (KSHN)
362
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
229
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
496
MARKO MILUTINOVIĆ (OML)
477
MILJAN UROŠEVIĆ (VLAD)
322
RASTKO SPAIĆ (TREB)
226
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
383
0
PETAR ORLANDIĆ (BOEGRKS)
735
0
ELDAR MEHIĆ (TIGER)
722
0
NIKOLA POLOVINA (KSHN)
229
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
496
0
MARKO MILUTINOVIĆ (OML)
477
0
MILJAN UROŠEVIĆ (VLAD)
322
0
RASTKO SPAIĆ (TREB)
383
0
PETAR ORLANDIĆ (BOEGRKS)
735
0
ELDAR MEHIĆ (TIGER)
229
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
477
0
MILJAN UROŠEVIĆ (VLAD)
383
0
PETAR ORLANDIĆ (BOEGRKS)
477
0
MILJAN UROŠEVIĆ (VLAD)
322
RASTKO SPAIĆ (TREB)
229
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
322
0
RASTKO SPAIĆ (TREB)
Medalists
1. PETAR ORLANDIĆ, Beogradski karate saveza
2. MILJAN UROŠEVIĆ, VLADIMIROVAC
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec