Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bijeljina Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Dječaci 11 god.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAZAR MARKOVIĆ
SAMPIONI
DJ-11-M-35
5
5
0
0
0
2.
MARKO BRNADA
Karate Savez Herceg Novi
DJ-11-M-30
4
4
0
0
0
3.
PETAR ORLANDIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-11-M-40
3
3
0
0
0
4.
PETAR MICEVSKI
OMLADINAC
DJ-11-M+45
3
3
0
0
0
5.
SANJIN BRUS
ENERGIJA
DJ-11-M-45
3
3
0
0
0
6.
IGOR BRKIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M-35
5
4
0
0
0
7.
MIHAJLO STANIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M-35
5
4
0
0
0
8.
DEJAN KRKLJUŠ
KK Kovačica
DJ-11-M-35
4
3
0
0
0
9.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
DJ-11-M-40
4
3
0
0
0
10.
MUHAMED MURTIĆ
KK BIHAĆ
DJ-11-M-30
4
3
0
0
0
11.
NIKOLA ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ
SAMPIONI
DJ-11-M-30
4
3
0
0
0
12.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
DJ-11-M-30
4
3
0
0
0
13.
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M-45
3
2
0
0
0
14.
ALEKSANDAR NOVITZKI
SAMPIONI
DJ-11-M+45
3
2
0
0
0
15.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
DJ-11-M-40
3
2
0
0
0
16.
MILJAN UROŠEVIĆ
VLADIMIROVAC
DJ-11-M-40
3
2
0
0
0
17.
NIKOLA BILAFER
Karate Savez Herceg Novi
DJ-11-M-35
3
2
0
0
0
18.
UROŠ RADAN
SAMPIONI
DJ-11-M+45
3
2
0
0
0
19.
ZEKRIJARH AHMETBAŠIĆ
TIGER SLOVENIJA
DJ-11-M+45
3
2
0
0
0
20.
JOVAN KOPRENA
ENERGIJA
DJ-11-M-35
5
3
0
0
0
21.
MILANKO KOJADINOVIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M-35
4
2
0
0
0
22.
NIKOLA TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
DJ-11-M-30
4
2
0
0
0
23.
SERGEJ CIMBALJEVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
DJ-11-M-30
4
2
0
0
0
24.
ALEKSANDAR BERIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M-30
2
1
0
0
0
25.
DEJAN ČEKIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M-35
2
1
0
0
0
26.
DEMIR JAMAKOVIC
SLOBODA
DJ-11-M-45
2
1
0
0
0
27.
FILIP NIKOLIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-11-M-45
2
1
0
0
0
28.
ELDAR MEHIĆ
TIGER SLOVENIJA
DJ-11-M-40
3
1
0
0
0
29.
LUKA TOMANOVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
DJ-11-M-35
3
1
0
0
0
30.
ALEKSA TODOROVIĆ
KBS TREBINJE
DJ-11-M-35
2
0
0
0
0
31.
ALEKSANDAR BOŠNJAK
KBS TREBINJE
DJ-11-M+45
2
0
0
0
0
32.
ALJOŠA ĆURIĆ
KBS TREBINJE
DJ-11-M-45
2
0
0
0
0
33.
ĐORĐE ĐERIĆ
GLASINAC
DJ-11-M-30
2
0
0
0
0
34.
EMANUEL DIMITRIJE
VLADIMIROVAC
DJ-11-M-35
2
0
0
0
0
35.
MARKO MARKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
DJ-11-M+45
2
0
0
0
0
36.
MIHAILO VASILIĆ
Loznica
DJ-11-M-45
2
0
0
0
0
37.
NEVEN GOLIJAN
GLASINAC
DJ-11-M-30
2
0
0
0
0
38.
RASTKO SPAIĆ
KBS TREBINJE
DJ-11-M-40
2
0
0
0
0
39.
BOJAN VULOVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
40.
BORIS VELJANČIĆ
SAMPIONI
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
41.
DAVID KOJIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M+45
1
0
0
0
0
42.
FILIP BILAFER
Karate Savez Herceg Novi
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
43.
IVAN OŽBOLT
KK Grobničan
DJ-11-M-30
1
0
0
0
0
44.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
45.
KRSTO BUTULIJA
KBS TREBINJE
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
46.
LEON MICEK
GLOBUS Čakovec
DJ-11-M-30
1
0
0
0
0
47.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
48.
MARKO MILUTINOVIĆ
OMLADINAC
DJ-11-M-40
1
0
0
0
0
49.
MATIJA SABIĆ
SAMPIONI
DJ-11-M-30
1
0
0
0
0
50.
MILO OBRADOVIĆ
SAMPIONI
DJ-11-M-30
1
0
0
0
0
51.
NIKOLA POLOVINA
Karate Savez Herceg Novi
DJ-11-M-40
1
0
0
0
0
52.
OGNJEN MILJANOVIĆ
KBS TREBINJE
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
53.
OGNJEN BJELAJAC
OMLADINAC
DJ-11-M-30
1
0
0
0
0
54.
SERGEJ BJELICA
KBS TREBINJE
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
55.
SERGEJ MAJKIĆ
ENERGIJA
DJ-11-M-40
1
0
0
0
0
56.
STEFAN JAKOVLJEVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
DJ-11-M-40
1
0
0
0
0
57.
STEFAN MILINIĆ
KBS TREBINJE
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
58.
STEVAN DRAPIĆ
KBS TREBINJE
DJ-11-M-30
1
0
0
0
0
59.
TARIK KADIĆ
KBS"ZMAJ" Gradačac
DJ-11-M-35
1
0
0
0
0
60.
VUK ESPEK
Karate Federacija Republike Srpske
DJ-11-M+45
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 11 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MELIHA DZINDO
KK " Winner" Tuzla
DJ-11-Ž+40
3
3
0
0
0
2.
SARA KALAJDŽIĆ
SAMPIONI
DJ-11-Ž-35
3
3
0
0
0
3.
MAŠA MARJANOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-11-Ž-40
2
2
0
0
0
4.
KRISTINA BOROVČANIN
GLASINAC
DJ-11-Ž-35
3
2
0
0
0
5.
TIJANA MARKOVIĆ
SAMPIONI
DJ-11-Ž-35
3
2
0
0
0
6.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
DJ-11-Ž-35
4
2
0
0
0
7.
ELMEDINA HRBAT
KBS STORM TUZLA
DJ-11-Ž-40
2
1
0
0
0
8.
HRISTINA PANDUROVIC
Sampioni Banja Koviljaca
DJ-11-Ž-35
2
1
0
0
0
9.
JOVANA STEVANOVIĆ
SAMPIONI
DJ-11-Ž+40
2
1
0
0
0
10.
MARTINA MITROVIĆ
Loznica
DJ-11-Ž+40
2
1
0
0
0
11.
NATALIJA SIMIC
Sampioni Banja Koviljaca
DJ-11-Ž+40
2
1
0
0
0
12.
ALEKSANDRA MILIC
Sampioni Banja Koviljaca
DJ-11-Ž+40
2
0
0
0
0
13.
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ
GLOBUS Čakovec
DJ-11-Ž-35
2
0
0
0
0
14.
ANĐELA LAKIČIN
KK Kovačica
DJ-11-Ž-35
1
0
0
0
0
15.
ANJA MATUŠ
KK Kovačica
DJ-11-Ž-35
1
0
0
0
0
16.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
DJ-11-Ž-40
1
0
0
0
0
17.
SALMA KURTANOVIC
Keiks
DJ-11-Ž-40
1
0
0
0
0
18.
SOFIJA TOŠIĆ
GLASINAC
DJ-11-Ž-35
1
0
0
0
0
19.
ZORICA BAKAJLIĆ
SAMPIONI
DJ-11-Ž+40
1
0
0
0
0
KUMITE-Dječaci 12 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BENAN HODZIC
Keiks
DJ-12-M+50
4
4
0
0
0
2.
ALI ALIČEVIĆ
FENIKS
DJ-12-M-50
3
3
0
0
0
3.
NEMANJA MIKULIĆ
Karate Savez Herceg Novi
DJ-12-M-45
3
3
0
0
0
4.
MUHAMED ČIRAK
TUZLA
DJ-12-M-35
2
2
0
0
0
5.
SERGEJ VUČIĆ
ENERGIJA
DJ-12-M-40
2
2
0
0
0
6.
BERIZ KURTANOVIC
Keiks
DJ-12-M+50
4
3
0
0
0
7.
DUŠAN MARJANOVIĆ
RAKOVICA KANON
DJ-12-M+50
4
3
0
0
0
8.
MATEJ ROPRET
Beogradski karate saveza
DJ-12-M-45
4
3
0
0
0
9.
ADIS KULENOVIĆ
FENIKS
DJ-12-M-50
3
2
0
0
0
10.
ALEKSA JANČIĆ
Karate Savez Herceg Novi
DJ-12-M-50
3
2
0
0
0
11.
GABRIEL LAĐAREVIĆ
ENERGIJA
DJ-12-M-45
3
2
0
0
0
12.
RADOJE DABETIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-12-M-50
3
2
0
0
0
13.
STEFAN ĐURKOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-12-M+50
3
2
0
0
0
14.
FARUK BEČIĆ
HOLIDAY
DJ-12-M+50
4
2
0
0
0
15.
AMER ŠABIĆ
FENIKS
DJ-12-M-40
2
1
0
0
0
16.
MATIJA KRUNIĆ
KBS TREBINJE
DJ-12-M-45
2
1
0
0
0
17.
NIKOLA MACAKANJA
IMPULS
DJ-12-M-45
2
1
0
0
0
18.
JOSIP FRANCKI-NOVAK
GLOBUS Čakovec
DJ-12-M+50
3
1
0
0
0
19.
HARIS TRAKIC
KBS STORM TUZLA
DJ-12-M-45
2
0
0
0
0
20.
OBREN TANASIĆ
SAMPIONI
DJ-12-M-50
2
0
0
0
0
21.
OGNJEN DJURIC
Karate Federacija Republike Srpske
DJ-12-M-50
2
0
0
0
0
22.
STEFAN ALBIJANIĆ
KBS TREBINJE
DJ-12-M+50
2
0
0
0
0
23.
TEO KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
DJ-12-M+50
2
0
0
0
0
24.
AMEL MUJIĆ
KBS"ZMAJ" Gradačac
DJ-12-M-50
1
0
0
0
0
25.
BOŽIDAR JOSIĆ
Loznica
DJ-12-M-35
1
0
0
0
0
26.
EMIL SADIKOVIĆ
KK BIHAĆ
DJ-12-M+50
1
0
0
0
0
27.
FILIP BALENT
GLOBUS Čakovec
DJ-12-M-40
1
0
0
0
0
28.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
DJ-12-M-40
1
0
0
0
0
29.
LOVRO BALENT
GLOBUS Čakovec
DJ-12-M+50
1
0
0
0
0
30.
MILAN LJUBOJA
ENERGIJA
DJ-12-M-45
1
0
0
0
0
31.
MILAN GAVRIĆ
TUZLA
DJ-12-M-35
1
0
0
0
0
32.
RADOJE GVOZDENOVIĆ
SAMPIONI
DJ-12-M-45
1
0
0
0
0
33.
RAJKO PAPIĆ
KBS TREBINJE
DJ-12-M-45
1
0
0
0
0
34.
SRDJAN DJURIC
SLOBODA
DJ-12-M+50
1
0
0
0
0
35.
TARIK HURIC
KK " Winner" Tuzla
DJ-12-M+50
1
0
0
0
0
36.
VELIJA HASIĆ
TUZLA
DJ-12-M-50
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 12 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRANKICA NEGOVANOVIC
Sampioni Banja Koviljaca
DJ-12-Ž-37
3
3
0
0
0
2.
EDISA KOVAČ
TUZLA
DJ-12-Ž+42
2
2
0
0
0
3.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
DJ-12-Ž-42
1
1
0
0
0
4.
ANJA ARANĐELOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-12-Ž+42
2
1
0
0
0
5.
LANA TOMANOVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
DJ-12-Ž-37
2
1
0
0
0
6.
MILICA JEKNIĆ
OMLADINAC
DJ-12-Ž+42
2
1
0
0
0
7.
NINA VUKOSAVLJEVIĆ
OMLADINAC
DJ-12-Ž-37
2
1
0
0
0
8.
PAOLA KOSTIĆ
ENERGIJA
DJ-12-Ž+42
2
1
0
0
0
9.
MATEJA PREVEDAN
ĐURĐEVAC
DJ-12-Ž-37
2
0
0
0
0
10.
AZRA DAHALIĆ
TUZLA
DJ-12-Ž+42
1
0
0
0
0
11.
KATARINA LAZAREVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-12-Ž+42
1
0
0
0
0
12.
LELA MUSTAFIC
SLOBODA
DJ-12-Ž-37
1
0
0
0
0
13.
NIKOLINA POPOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-12-Ž-42
1
0
0
0
0
KUMITE-Dječaci 13 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MILAN TOMIĆ
ENERGIJA
DJ-13-M+55
4
4
0
0
0
2.
DJORDJE KETA
VLADIMIROVAC
DJ-13-M-55
3
3
0
0
0
3.
ANDRIJA FATIĆ
OMLADINAC
DJ-13-M-50
2
2
0
0
0
4.
PAVLE DUJAKOVIĆ
ENERGIJA
DJ-13-M-40
2
2
0
0
0
5.
SEMIR MIDŽIĆ
KK BIHAĆ
DJ-13-M-45
2
2
0
0
0
6.
DAVID GAVRILOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-13-M+55
3
2
0
0
0
7.
DINO SOFTIC
KK " Winner" Tuzla
DJ-13-M+55
3
2
0
0
0
8.
DUŠAN PETROVIĆ
OMLADINAC
DJ-13-M-40
3
2
0
0
0
9.
LUKA PAPIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
DJ-13-M-55
3
2
0
0
0
10.
MUSTA MIHAEL
VLADIMIROVAC
DJ-13-M+55
3
2
0
0
0
11.
ALEKSANDAR KECMAN
ENERGIJA
DJ-13-M-40
2
1
0
0
0
12.
ALEXANDRU IRODIA
CS TSA KARATE TIMISOARA
DJ-13-M-55
2
1
0
0
0
13.
ILIJA RADENOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-13-M-55
2
1
0
0
0
14.
NEMANJA STEVANOVIĆ
SAMPIONI
DJ-13-M-50
2
1
0
0
0
15.
UBEJD DURAKOVIC
Keiks
DJ-13-M-45
2
1
0
0
0
16.
UROŠ POPOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-13-M-50
2
1
0
0
0
17.
HAMZA HAMIDOVIĆ
TIGER SLOVENIJA
DJ-13-M+55
3
1
0
0
0
18.
LUKA POPOVIĆ
BRATSTVO
DJ-13-M+55
3
1
0
0
0
19.
FILIP BALENT
GLOBUS Čakovec
DJ-13-M-40
2
0
0
0
0
20.
MILJANOVIĆ ALEKSA
KBS TREBINJE
DJ-13-M-55
2
0
0
0
0
21.
MIRZA ALJIC
KBS STORM TUZLA
DJ-13-M+55
2
0
0
0
0
22.
ALEKSA MARJANOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-13-M-50
1
0
0
0
0
23.
ALEKSANDAR KREMIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
DJ-13-M+55
1
0
0
0
0
24.
ISMAR KURTOVIĆ
KK BIHAĆ
DJ-13-M-45
1
0
0
0
0
25.
MARKO TRKULJA
KBS TREBINJE
DJ-13-M-55
1
0
0
0
0
26.
MARKO JAGODIĆ
GLASINAC
DJ-13-M+55
1
0
0
0
0
27.
NIKOLA LAZOVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-13-M-40
1
0
0
0
0
28.
OBRAD DJURIC
Karate Federacija Republike Srpske
DJ-13-M-50
1
0
0
0
0
29.
RIAD AHMETBEGOVIĆ
TUZLA
DJ-13-M+55
1
0
0
0
0
30.
TEO KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
DJ-13-M-55
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 13 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANJA LOLIĆ
ENERGIJA
DJ-13-Ž+47
2
2
0
0
0
2.
ARIJANA ZARIJA
VLADIMIROVAC
DJ-13-Ž-42
1
1
0
0
0
3.
JOVANOVIĆ MILENA
OMLADINAC
DJ-13-Ž-47
1
1
0
0
0
4.
IVANA PEROVIĆ
Beogradski karate saveza
DJ-13-Ž+47
2
1
0
0
0
5.
ANA ZOLETIĆ
TUZLA
DJ-13-Ž-47
1
0
0
0
0
6.
ANABELA BUKUR
VLADIMIROVAC
DJ-13-Ž+47
1
0
0
0
0
7.
ELENA SEKEŠAN
VLADIMIROVAC
DJ-13-Ž+47
1
0
0
0
0
8.
MARTINA SEKEŠAN
VLADIMIROVAC
DJ-13-Ž-42
1
0
0
0
0
KUMITE-Dječaci 14 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRANKO SKROBANOVIĆ
BRATSTVO
DJ-14-M-70
2
2
0
0
0
2.
MIROSLAV LUKIĆ
DYNAMIC
DJ-14-M-57
2
2
0
0
0
3.
ALEKSANDAR POPOVIĆ
BRATSTVO
DJ-14-M-52
1
1
0
0
0
4.
ISMAR IBRAHIMOVIĆ
TIGER SLOVENIJA
DJ-14-M-63
1
1
0
0
0
5.
BAKIR KADRIĆ
TUZLA
DJ-14-M-70
2
1
0
0
0
6.
ANES HANDARIĆ
TIGER SLOVENIJA
DJ-14-M-70
1
0
0
0
0
7.
DINO SARAĐAN
FENIKS
DJ-14-M-57
1
0
0
0
0
8.
EDIN AHMETBEGOVIĆ
TUZLA
DJ-14-M-63
1
0
0
0
0
9.
IGOR LALIĆ
GLASINAC
DJ-14-M-52
1
0
0
0
0
10.
KONSTANTIN JEREMIĆ
RAKOVICA KANON
DJ-14-M-57
1
0
0
0
0
11.
MIRNIĆ RADOVAN
SAMPIONI
DJ-14-M-70
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 14 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
DJ-14-Ž-54
1
1
0
0
0
2.
BOJANA SPASOJEVIC
Sampioni Banja Koviljaca
DJ-14-Ž-54
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BOJAN BOŠKOVIĆ
OMLADINAC
KAD-M -57
3
3
0
0
0
2.
HAMZA ČAJIĆ
ORKKA
KAD-M +70
3
3
0
0
0
3.
ALDIN MIĆIVODA
KK Goražde
KAD-M -63
2
2
0
0
0
4.
BALSA MILIČKOVIĆ
OMLADINAC
KAD-M -52
2
2
0
0
0
5.
TEAM (M) OMLADINAC
OMLADINAC
KAD-TIM-M (3+1)
2
2
0
0
0
6.
ALEKSA ŠUŠKAVČEVIĆ
BRATSTVO
KAD-M -70
1
1
0
0
0
7.
ADIS HALILOVIĆ
KK BIHAĆ
KAD-M -57
3
2
0
0
0
8.
ANTE DRAGIČEVIĆ
MEĐUGORJE
KAD-M +70
3
2
0
0
0
9.
DŽENAN KREHO
KK Novi Grad Sarajevo
KAD-M +70
3
2
0
0
0
10.
STRAHINJA BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
KAD-M -52
3
2
0
0
0
11.
VUK MRĐA
Beogradski karate saveza
KAD-M +70
3
2
0
0
0
12.
KERIM FEJZIC
PERFEKT
KAD-M -57
2
1
0
0
0
13.
MIHAJLO POPOVIC
IMPULS
KAD-M -52
2
1
0
0
0
14.
MIROSLAV LUKIĆ
DYNAMIC
KAD-M -57
2
1
0
0
0
15.
TARIK RIŠLJANIN
HOLIDAY
KAD-M -70
2
1
0
0
0
16.
TIM 1.
KBS "Castra" Banja Luka
KAD-TIM-M (3+1)
2
1
0
0
0
17.
EMRAH DRAGOLJ
HOLIDAY
KAD-M -57
3
1
0
0
0
18.
ANDRIJA SOLDO
MEĐUGORJE
KAD-M -57
2
0
0
0
0
19.
KERIM VALJEVČIĆ
KK Goražde
KAD-M -52
2
0
0
0
0
20.
NIKOLA POPOVIĆ
BRATSTVO
KAD-M +70
2
0
0
0
0
21.
NIKOLA VULETIĆ
BRATSTVO
KAD-M +70
2
0
0
0
0
22.
BRATSTVO 1.
BRATSTVO
KAD-TIM-M (3+1)
1
0
0
0
0
23.
BRATSTVO 2.
BRATSTVO
KAD-TIM-M (3+1)
1
0
0
0
0
24.
DEJAN ČUČAK
ENERGIJA
KAD-M -63
1
0
0
0
0
25.
EMIR ZONIC
KK " Winner" Tuzla
KAD-M +70
1
0
0
0
0
26.
EROL MAHMUTOVIĆ
Internacional
KAD-M -57
1
0
0
0
0
27.
LAZAR KRSTIĆ
Beogradski karate saveza
KAD-M -63
1
0
0
0
0
28.
LEONARDO KORAĆ
MEĐUGORJE
KAD-M -52
1
0
0
0
0
29.
OMAR OVCINA
SLOBODA
KAD-M -70
1
0
0
0
0
30.
VEDAD HUBJER
KK Goražde
KAD-M +70
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DINA MAHMUD
TUZLA
KAD-Ž +54
3
3
0
0
0
2.
LEJLA AHMEOVIC
PERFEKT
KAD-Ž -47
3
3
0
0
0
3.
SOFIJA SIMOVIC
PARTIZAN
KAD-Ž -54
3
3
0
0
0
4.
KBS TUZLA SINBRA
TUZLA
KAD-TIM-Ž (3+1)
2
2
0
0
0
5.
BELMA BEĆIROVIĆ
ORKKA
KAD-Ž -54
4
3
0
0
0
6.
AMINA FEJZIC
KBS STORM TUZLA
KAD-Ž -47
3
2
0
0
0
7.
IMAN BEGIĆ
FENIKS
KAD-Ž -54
3
2
0
0
0
8.
KRISTINA ŽIVOVIĆ
Beogradski karate saveza
KAD-Ž -54
3
2
0
0
0
9.
SARA RODIĆ
RAKOVICA KANON
KAD-Ž +54
3
2
0
0
0
10.
STELA BRKIĆ
Neretva
KAD-Ž -47
3
2
0
0
0
11.
AJLA PROLAZ
HOLIDAY
KAD-Ž +54
2
1
0
0
0
12.
DZEILA HUKARA
PERFEKT
KAD-Ž -47
2
1
0
0
0
13.
ENELA ŠEČIĆ
RAŠID BUĆA - STARI
KAD-Ž +54
2
1
0
0
0
14.
TIM 3.
Karate Federacija Republike Srpske
KAD-TIM-Ž (3+1)
2
1
0
0
0
15.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
KAD-Ž -54
3
1
0
0
0
16.
ANJA SAMAC
Beogradski karate saveza
KAD-Ž +54
2
0
0
0
0
17.
BOJANA JANKOVIĆ
JADAR
KAD-Ž -47
2
0
0
0
0
18.
DAJANA KALAJDŽIĆ
SAMPIONI
KAD-Ž +54
2
0
0
0
0
19.
MILICA STANIMIROVIĆ
Beogradski karate saveza
KAD-Ž -47
2
0
0
0
0
20.
TANJA ĐOKIĆ
SAMPIONI
KAD-Ž -54
2
0
0
0
0
21.
BELMA OMEROVIĆ
TUZLA
KAD-Ž -54
1
0
0
0
0
22.
EKIPNO KADETKINJE
PERFEKT
KAD-TIM-Ž (3+1)
1
0
0
0
0
23.
ISIDORA GOLJA
VLADIMIROVAC
KAD-Ž -47
1
0
0
0
0
24.
MARIJA MAJSTOROVIC
PARTIZAN
KAD-Ž -54
1
0
0
0
0
25.
SARA FATIC
PERFEKT
KAD-Ž -54
1
0
0
0
0
26.
TAMARA DRAŠKOVIĆ
GLASINAC
KAD-Ž -54
1
0
0
0
0
27.
TIM 2.
OMLADINAC
KAD-TIM-Ž (3+1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA CVIJOVIĆ
OMLADINAC
JUN-M -61
3
3
0
0
0
2.
MENSUR ĐOZIĆ
ORKKA
JUN-M -68
3
3
0
0
0
3.
ALBRIM SAMAHODAJ
MEĐUGORJE
JUN-M +76
2
2
0
0
0
4.
MEDIN PALDUM
KK Novi Grad Sarajevo
JUN-M -76
2
2
0
0
0
5.
NENAD DULOVIĆ
OMLADINAC
JUN-M -55
1
1
0
0
0
6.
TIM 4.
OMLADINAC
JUN-TIM-M (3+1)
1
1
0
0
0
7.
BOGDAN EKMEČIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-M -68
3
2
0
0
0
8.
DANILO LAZIĆ
DYNAMIC
JUN-M -61
3
2
0
0
0
9.
ĐORĐE BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
JUN-M -68
3
2
0
0
0
10.
ALDIN MAHMUTOVIĆ
KK BIHAĆ
JUN-M -76
2
1
0
0
0
11.
MARKO KRALJEVIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-M +76
2
1
0
0
0
12.
OGNJEN PAVIČIĆ
ENERGIJA
JUN-M -61
2
1
0
0
0
13.
STEFAN ILIĆ
DYNAMIC
JUN-M -61
2
1
0
0
0
14.
STEVAN VELIČKOVIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-M -68
2
1
0
0
0
15.
VEDRAN OSTOJIC
Karate Federacija Republike Srpske
JUN-M -76
2
1
0
0
0
16.
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ
TUZLA
JUN-M -68
2
0
0
0
0
17.
JASMIN AGIĆ
TUZLA
JUN-M -61
2
0
0
0
0
18.
MILJAN CVETKOVIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-M -61
2
0
0
0
0
19.
OMAR SELIMOVIC
KK " Winner" Tuzla
JUN-M -68
2
0
0
0
0
20.
AJDIN ĆEHIĆ
KK BIHAĆ
JUN-M +76
1
0
0
0
0
21.
EDIN FERHATBEGOVIĆ
TUZLA
JUN-M -76
1
0
0
0
0
22.
LUKA KRAMAR
KK Novi Grad Sarajevo
JUN-M +76
1
0
0
0
0
23.
TARIK CAZINKIĆ
KK BIHAĆ
JUN-M -68
1
0
0
0
0
24.
TIM 2.
Karate Federacija Republike Srpske
JUN-TIM-M (3+1)
1
0
0
0
0
25.
ZELJKO MARINKOVIC
Karate Federacija Republike Srpske
JUN-M -76
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIJANA DRAŠKOVIĆ
GLASINAC
JUN-Ž -53
3
3
0
0
0
2.
MARINA RADIČEVIĆ
ZADRUGAR-Lazarevo
JUN-Ž +59
2
2
0
0
0
3.
MILICA EKMEČIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-Ž -59
2
2
0
0
0
4.
SLAVKA PETROVIĆ
Loznica
JUN-Ž -48
1
1
0
0
0
5.
AZRA ŠOGOLJ
HOLIDAY
JUN-Ž -59
3
2
0
0
0
6.
KSENIJA RAJOVIĆ
OMLADINAC
JUN-Ž +59
3
2
0
0
0
7.
TEODORA GOLJA
VLADIMIROVAC
JUN-Ž -53
3
2
0
0
0
8.
ANĐELA JOVANOVIĆ
ENERGIJA
JUN-Ž -53
2
1
0
0
0
9.
HELENA NEVENIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-Ž +59
2
1
0
0
0
10.
KATARINA TMUŠIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-Ž -59
2
1
0
0
0
11.
LEJLA ČAVRK
HOLIDAY
JUN-Ž -48
2
1
0
0
0
12.
TAMARA ŽIVIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-Ž -53
2
1
0
0
0
13.
TARA ROPRET
Beogradski karate saveza
JUN-Ž +59
2
1
0
0
0
14.
MARIJANA KALABA
Beogradski karate saveza
JUN-Ž +59
3
1
0
0
0
15.
DAJANA BLAGOJEVIC
KBS STORM TUZLA
JUN-Ž -59
2
0
0
0
0
16.
SELMA HALILOVIĆ
TUZLA
JUN-Ž -53
2
0
0
0
0
17.
AJLA MAHMUTOVIĆ
KK BIHAĆ
JUN-Ž -53
1
0
0
0
0
18.
ALMEDINA KADRIĆ
TUZLA
JUN-Ž +59
1
0
0
0
0
19.
CURI AZRA
Keiks
JUN-Ž -53
1
0
0
0
0
20.
DORA KARADŽA
KK Grobničan
JUN-Ž +59
1
0
0
0
0
21.
KSENIJA MANDIĆ
KK Grobničan
JUN-Ž -48
1
0
0
0
0
22.
KSENIJA MILIČKOVIĆ
OMLADINAC
JUN-Ž -59
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori U-21
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DEJAN CVRKOTA
ZADRUGAR-Lazarevo
U21-M-84
3
3
0
0
0
2.
VLADO JOVIĆ
OMLADINAC
U21-M-67
3
3
0
0
0
3.
EDIN DINO ŠIRIĆ
KK Novi Grad Sarajevo
U21-M-60
2
2
0
0
0
4.
NEDIM HASANBEGOVIC
KK " Winner" Tuzla
U21-M-75
2
2
0
0
0
5.
SANIN KANLIĆ
HOLIDAY
U21-M+84
1
1
0
0
0
6.
ALEKSANDAR MARKOVIC
PARTIZAN
U21-M-84
2
1
0
0
0
7.
BOGDAN EKMEČIĆ
VLADIMIROVAC
U21-M-67
2
1
0
0
0
8.
DENIS REDZA
PARTIZAN
U21-M-67
2
1
0
0
0
9.
HARIS GABELA
HOLIDAY
U21-M-75
2
1
0
0
0
10.
LAZAR KUKULIČIĆ
OMLADINAC
U21-M-75
2
1
0
0
0
11.
MILAN MLADENOVĆ
Beogradski karate saveza
U21-M-67
2
1
0
0
0
12.
PETAR STEFANOVIC
PARTIZAN
U21-M-84
2
1
0
0
0
13.
KENAN BEZDROB
HOLIDAY
U21-M-67
2
0
0
0
0
14.
MARKO GLOGOVAC
GLASINAC
U21-M-84
2
0
0
0
0
15.
DOVADŽIJA DŽELAUDIN
RAŠID BUĆA - STARI
U21-M-75
1
0
0
0
0
16.
DŽEJLAN ŠABIĆ
FENIKS
U21-M-67
1
0
0
0
0
17.
HARIS POLJO
KK Novi Grad Sarajevo
U21-M-60
1
0
0
0
0
18.
KENAN KRAKOVIĆ
TUZLA
U21-M+84
1
0
0
0
0
19.
NEDELJKO KURDULIJA
KBS TREBINJE
U21-M-75
1
0
0
0
0
20.
VIKTOR DEJAN
SAMPIONI
U21-M-60
1
0
0
0
0
21.
VUK POPOVIĆ
OMLADINAC
U21-M-84
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke U-21
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANJA JOVIĆ
OMLADINAC
U21-Ž -50
2
2
0
0
0
2.
EMINA BRKIĆ
RAŠID BUĆA - STARI
U21-Ž -68
2
2
0
0
0
3.
JELENA MAKSIMOVIĆ
OMLADINAC
U21-Ž -61
2
2
0
0
0
4.
TEODORA RANKOVIC
PARTIZAN
U21-Ž -55
2
2
0
0
0
5.
TANJA ŽUNIĆ
IMPULS
U21-Ž +68
1
1
0
0
0
6.
IVANA DJORDJEVIC
PARTIZAN
U21-Ž -50
2
1
0
0
0
7.
MAKSIĆ DUNJA
MAWASHI
U21-Ž -55
2
1
0
0
0
8.
MILICA GARIBOVIC
PARTIZAN
U21-Ž -68
2
1
0
0
0
9.
ŽELJANA PEKEZ
ENERGIJA
U21-Ž -61
2
1
0
0
0
10.
AJLA JUSIC
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
U21-Ž -50
1
0
0
0
0
11.
DAJANA CRNOGLAVAC
TUZLA
U21-Ž -55
1
0
0
0
0
12.
DRAGANA NEGOVANOVIC
Sampioni Banja Koviljaca
U21-Ž -50
1
0
0
0
0
13.
EMINA MAHMUTBEGOVIC
KK " Winner" Tuzla
U21-Ž -61
1
0
0
0
0
14.
MILINA VASIĆ
Beogradski karate saveza
U21-Ž -68
1
0
0
0
0
15.
MONIKA SLIPICEVIC
KK " Winner" Tuzla
U21-Ž -68
1
0
0
0
0
16.
TAMARA ŽIVIĆ
Beogradski karate saveza
U21-Ž -55
1
0
0
0
0
17.
UNA SERAK
KK " Winner" Tuzla
U21-Ž -61
1
0
0
0
0
18.
ZERINA RIŠLJANIN
HOLIDAY
U21-Ž +68
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DENIS GOGIĆ
KK Novi Grad Sarajevo
SEN-M-OPEN
3
3
0
0
0
2.
TIM 5.
OMLADINAC
SEN-TIM-M (3+1)
1
1
0
0
0
3.
VLADO JOVIĆ
OMLADINAC
SEN-M-OPEN
4
3
0
0
0
4.
DEJAN CVRKOTA
ZADRUGAR-Lazarevo
SEN-M-OPEN
3
2
0
0
0
5.
HARIS POLJO
KK Novi Grad Sarajevo
SEN-M-OPEN
2
1
0
0
0
6.
MARKO VUČKOVIĆ
MAWASHI
SEN-M-OPEN
2
1
0
0
0
7.
NEDIM HASANBEGOVIC
KK " Winner" Tuzla
SEN-M-OPEN
2
1
0
0
0
8.
TIM 1.
Keiks
SEN-TIM-M (3+1)
2
1
0
0
0
9.
ADIN BALTA
RAŠID BUĆA - STARI
SEN-M-OPEN
3
1
0
0
0
10.
STEFAN ŠOLEVIĆ
IMPULS
SEN-M-OPEN
3
1
0
0
0
11.
ALEKSANDAR VUKOVIĆ
VLADIMIROVAC
SEN-M-OPEN
2
0
0
0
0
12.
ALEKSANDAR TALEVSKI
Keiks
SEN-M-OPEN
1
0
0
0
0
13.
DEJAN CRNICIC
Keiks
SEN-M-OPEN
1
0
0
0
0
14.
TIM 4.
Karate Federacija Republike Srpske
SEN-TIM-M (3+1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DRAGANA KONJEVIĆ
OMLADINAC
SEN-Ž -OPEN
2
2
0
0
0
2.
TIM 6.
OMLADINAC
SEN-TIM-Ž (3+1)
1
1
0
0
0
3.
DAJANA CRNOGLAVAC
TUZLA
SEN-Ž -OPEN
3
2
0
0
0
4.
JELENA MAKSIMOVIĆ
OMLADINAC
SEN-Ž -OPEN
3
2
0
0
0
5.
EMINA BRKIĆ
RAŠID BUĆA - STARI
SEN-Ž -OPEN
2
1
0
0
0
6.
TAMARA BABIĆ
MAWASHI
SEN-Ž -OPEN
2
0
0
0
0
7.
ANA DRAŠKOVIĆ
OMLADINAC
SEN-Ž -OPEN
1
0
0
0
0
8.
LEJLA SELIMOVIC
KK " Winner" Tuzla
SEN-Ž -OPEN
1
0
0
0
0
9.
MAWASHI NOVI SAD
MAWASHI
SEN-TIM-Ž (3+1)
1
0
0
0
0