Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKA VISKOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M-9-7kyu (P1)
4
4
0
0
0
2.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
CIC-M (K1)
2
2
0
0
0
3.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
3
2
0
0
0
4.
RAFAEL BORZIĆ
KK SOKOL
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
2
0
0
0
5.
ROKO MARINIĆ
KK Galeb
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
2
0
0
0
6.
FRAN ŠIMIĆ
KK SOKOL
CIC-M-9-7kyu (P1)
2
1
0
0
0
7.
KENAN ĆUŠIĆ
KK/Nera/Mostar
CIC-M (K1)
2
1
0
0
0
8.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
1
0
0
0
9.
JAKOV TREVIŽAN
KK Galeb
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
1
0
0
0
10.
DOMINIK BORZIĆ
KK SOKOL
CIC-M-9-7kyu (P1)
2
0
0
0
0
11.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-M (K1)
2
0
0
0
0
12.
DENI VLAHOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
13.
DUJE NANJARA
KK Galeb
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
14.
STIPAN PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-M (K1)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTA BJELICA
Kakato
CIC-Ž (K2), CIC-Ž-9-7kyu (P2)
4
4
0
0
0
2.
PETRA IVANKOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
3
2
0
0
0
3.
GEA JURIŠIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
1
0
0
0
4.
TONKA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
1
0
0
0
5.
MARIJA MARINOVIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
0
0
0
0
6.
GABRIJELA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
1
0
0
0
0
7.
LUCIJA ČVELJO
KK SOKOL
CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
0
8.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANDRIJA MIŠE
KK SOKOL
MUČ-M-76KYU (P7)
3
3
0
0
0
2.
ERIK BLAGOJEVIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
MUČ-M-98KYU (P5)
3
3
0
0
0
3.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
2
2
0
0
0
4.
DALI MACANOVIĆ
Kakato
MUČ-M (K3), MUČ-M-76KYU (P7)
6
4
0
0
0
5.
GABRIJEL BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-98KYU (P5)
3
2
0
0
0
6.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
MUČ-M-76KYU (P7)
3
2
0
0
0
7.
LOVRE RADIĆ
KK SOKOL
MUČ-M-76KYU (P7)
3
2
0
0
0
8.
ANDRIJA GALIĆ
KK Posušje
MUČ-M-98KYU (P5)
2
1
0
0
0
9.
IVAN KAJIC
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M-76KYU (P7)
2
1
0
0
0
10.
LUKA MARINIĆ
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
2
1
0
0
0
11.
MATEJ KLJUSURIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M (K3)
2
1
0
0
0
12.
ANTONIO MIKULIĆ
Kakato
MUČ-M (K3), MUČ-M-76KYU (P7)
3
1
0
0
0
13.
ANTONIO JUKIĆ
KK Posušje
MUČ-M-76KYU (P7)
3
1
0
0
0
14.
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA
KK SOKOL
MUČ-M-76KYU (P7)
3
1
0
0
0
15.
JOSIP BORZIĆ
KK SOKOL
MUČ-M-76KYU (P7)
2
0
0
0
0
16.
JURE MARASOVIĆ
Velebit
MUČ-M-98KYU (P5)
2
0
0
0
0
17.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
2
0
0
0
0
18.
DINO ANTIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M-76KYU (P7)
1
0
0
0
0
19.
KARLO KONTAK
KK SOKOL
MUČ-M-76KYU (P7)
1
0
0
0
0
20.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
0
21.
NIKO VICKOV
KK SOKOL
MUČ-M-76KYU (P7)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
MUČ-Ž (K4), MUČ-Ž-78KYU (P6)
6
6
0
0
0
2.
ZOFIJA ETEROVIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
3
0
0
0
3.
ZARA PERIŠA
ŠIBENIK
MUČ-Ž-OPEN (P10)
2
2
0
0
0
4.
BRUNA GALIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
2
0
0
0
5.
EMA LASTRE
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-Ž-78KYU (P6)
3
2
0
0
0
6.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-78KYU (P6)
3
2
0
0
0
7.
MARTA MIKELIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
2
0
0
0
8.
MAŠA ANUŠIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
2
0
0
0
9.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
1
0
0
0
10.
LANA MIHALJ
KK Posušje
MUČ-Ž-OPEN (P10)
2
1
0
0
0
11.
LARA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-78KYU (P6)
2
1
0
0
0
12.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž (K4)
2
1
0
0
0
13.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
1
0
0
0
14.
ANA MARINOV
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
0
0
0
0
15.
ENA VITKOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
0
0
0
0
16.
MARIJETA ROGOŠIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
0
0
0
0
17.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-78KYU (P6)
2
0
0
0
0
18.
PETRA DIVIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
MUČ-Ž-78KYU (P6)
2
0
0
0
0
19.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P8)
1
0
0
0
0
20.
JELENA LAZAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
0
21.
LENA BATINIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž-78KYU (P6)
1
0
0
0
0
22.
MATEA ČAMBER
KK Posušje
MUČ-Ž-OPEN (P10)
1
0
0
0
0
23.
PETRA KRAPIĆ
Velebit
MUČ-Ž-98KYU (P8)
1
0
0
0
0
24.
TARA ČELAR
ŠIBENIK
MUČ-Ž-OPEN (P10)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
UČ-M (K5)
2
2
0
0
0
2.
LUKA MAMIĆ
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
UČ-M-98KYU (P11)
1
1
0
0
0
3.
ROKO ŽARKO
KK SOKOL
UČ-M-75KYU (P13)
1
1
0
0
0
4.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
UČ-M-98KYU (P11)
2
1
0
0
0
5.
ANTE MIŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
UČ-M (K5)
1
0
0
0
0
6.
LEON BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M-98KYU (P11)
1
0
0
0
0
7.
MARKO ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M (K5)
1
0
0
0
0
8.
STJEPAN ZARO
Brač
UČ-M-75KYU (P13)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
UČ-Ž (K6)
3
3
0
0
0
2.
IVANA ČAMBER
KK Posušje
UČ-Ž-OPEN (P16)
2
2
0
0
0
3.
EMA BOJČIĆ
KK/Nera/Mostar
UČ-Ž (K6)
3
2
0
0
0
4.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12), UČ-Ž-OPEN (P16)
3
2
0
0
0
5.
NEA MATIČEVIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6), UČ-Ž-75KYU (P14)
5
3
0
0
0
6.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6), UČ-Ž-75KYU (P14)
5
3
0
0
0
7.
ALEKSANDRA VUKANOVIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6), UČ-Ž-75KYU (P14)
4
2
0
0
0
8.
ANTONIJA BURAZER
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
1
0
0
0
9.
BARBARA GREGIĆ
Brač
UČ-Ž (K6)
2
1
0
0
0
10.
LARA PROTRKA
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
1
0
0
0
11.
LEA ŠOLIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-75KYU (P14)
2
1
0
0
0
12.
LEA REZO
KK Posušje
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
1
0
0
0
13.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P14), UČ-Ž-OPEN (P16)
3
1
0
0
0
14.
ROZA ŠPACAL
Brač
UČ-Ž-75KYU (P14)
3
1
0
0
0
15.
NIKOLETA POPOVIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6), UČ-Ž-75KYU (P14)
2
0
0
0
0
16.
ANTEA VIDOVIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-Ž-98KYU (P12)
1
0
0
0
0
17.
KARMEN KRALJEVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-98KYU (P12)
1
0
0
0
0
18.
LUCIJA KUZMANIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-75KYU (P14)
1
0
0
0
0
19.
NIKOLINA ETEROVIĆ
Brač
UČ-Ž-75KYU (P14)
1
0
0
0
0
20.
PETRA KOZLICA
KK SOKOL
UČ-Ž-75KYU (P14)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKA KAZALICKI
Brač
MKAD-M-OPEN (P21)
1
1
0
0
0
2.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
MKAD-M (K7)
1
1
0
0
0
3.
JURE GOIĆ
Brač
MKAD-M-OPEN (P21)
1
0
0
0
0
4.
RUDI ŠAKIĆ
KK SOKOL
MKAD-M (K7)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
MKAD-Ž (K8)
2
2
0
0
0
2.
MARTA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P18)
1
1
0
0
0
3.
ILDA LULIĆ
KK/Nera/Mostar
MKAD-Ž (K8)
2
1
0
0
0
4.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P18)
2
1
0
0
0
5.
CVITA BURAZER
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18), MKAD-Ž-OPEN (P22)
1
0
0
0
0
6.
EMANA KAMINIĆ
KK/Nera/Mostar
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
0
7.
MIHAELA BEŠLIĆ
KK Galeb
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.