KUMITE (160)
"B"Biograd
|
- 1. ANETA JOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
|
|
- 2. ANTONIO BOBANOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
|
|
- 3. DANIJEL BOBANOVIĆ - Kumite - Juniori +76 (J5)
|
|
- 4. LUKA STRPIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
|
|
- 5. MATEO MITROVIĆ - Kumite - Kadeti -63 (G3)
|
|
- 6. MATEO MITROVIĆ - Kumite - Juniori -68 (J3)
|
|
- 7. OLIVER JOVIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
|
|
- 8. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
|
|
- 9. ŠIME STRPIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
|
BUSHIDO
|
- 1. PETRA MIHALJEVIĆ - Kumite - Učenice +44 (D5)
|
|
- 2. PETRA MIHALJEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
|
CROHERC
|
- 1. ANTE BEVANDA - Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
|
|
- 2. DAVID PAPONJA - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
|
|
- 3. DAVID PETRINA - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
|
|
- 4. NIKOLA KRASIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
|
|
- 5. ŽELJKO PERVAN - Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
|
DALMACIJA
|
- 1. DOMAGOJ TVRDE - Kumite - Učenici -34 (C2)
|
|
- 2. DOMINIK KLEPO - Kumite - Učenici -34 (C2)
|
|
- 3. DOMINIK KLEPO - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
|
|
- 4. DORIS KLEPO - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
|
|
- 5. IVANO BEADER - Kumite - Učenici -38 (C3)
|
|
- 6. IVANO BEADER - Kumite - Učenici -42 (C4)
|
|
- 7. JELENA PIPUNIC - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
|
|
- 8. KLARA LIVAJIĆ - Kumite - Učenice -32 (D1)
|
|
- 9. KLARA LIVAJIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
|
|
- 10. LANA PLAZIBAT - Kumite - Učenice -40 (D3)
|
|
- 11. LANA PLAZIBAT - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
|
|
- 12. MARINO BONAČIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
DALMACIJA-CEMENT
|
- 1. ANTE MIŠKOVIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
|
- 2. LOVRE DRAŠKOVIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
|
DRNIŠ
|
- 1. ANA MIHALJEVIĆ - Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
|
|
- 2. ANA MIHALJEVIĆ - Kumite - Učenice -40 (D3)
|
|
- 3. ANDRIJA HRGA - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
|
- 4. ANTONIO ĐEKA - Kumite - Učenici -38 (C3)
|
|
- 5. FILIP VLAIĆ - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
|
|
- 6. FILIP VLAIĆ - Kumite - Učenici -34 (C2)
|
|
- 7. GABRIJEL PERIŠIĆ - Kumite - Učenici -46 (C5)
|
|
- 8. ILIJA SUČIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
|
|
- 9. IVAN BARIČEVIĆ - Kumite - Učenici -38 (C3)
|
|
- 10. IVAN BARIČEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
|
|
- 11. JOSIP BARISIC - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
|
|
- 12. KAJA PAULA HRGA - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
|
|
- 13. KARMEN SUČIĆ - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
|
|
- 14. KATARINA DERETA - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
|
|
- 15. MARIJA BARAN - Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
|
|
- 16. MARKO STRUNJE - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 17. MARKO VATAVUK - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
|
|
- 18. MARKO VATAVUK - Kumite - Učenici -30 (C1)
|
|
- 19. MARTA BUKARICA - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
|
|
- 20. MARTA DŽELALIJA - Kumite - Učenice -44 (D4)
|
|
- 21. MATEO OŽEGOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 22. NIKA BUZOV - Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
|
|
- 23. ROKO SUČIĆ - Kumite - Cicibani +26 (PA3)
|
|
- 24. STIPE MIJATOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
|
|
- 25. STIPE MIJATOVIĆ - Kumite - Kadeti -57 (G2)
|
KARATE KLUB METKOVIĆ
|
- 1. ANTE LEONTIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
|
- 2. ANTE LEONTIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
|
|
- 3. ANJA POKRAJAC - Kumite - Učenice -36 (D2)
|
|
- 4. DORA GALOV - Kumite - Učenice +44 (D5)
|
|
- 5. DUJE MIHALJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
|
|
- 6. DUJE MIHALJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
|
|
- 7. EMA GALOV - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
|
|
- 8. LAURA BEBIĆ - Kumite - Učenice -40 (D3)
|
|
- 9. NERA GRLJUŠIĆ - Kumite - Učenice +44 (D5)
|
|
- 10. NERA GRLJUŠIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
|
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
- 1. ANTE KALEB - Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
|
|
- 2. ANTE MUSIĆ - Kumite - Kadeti -63 (G3)
|
|
- 3. ANTEA MILETA - Kumite - Učenice -32 (D1)
|
|
- 4. BRUNA BARANIĆ - Kumite - Kadetkinje -47 (H1)
|
|
- 5. FRANKA SAVIĆ - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
|
|
- 6. GABRIJELA BURIĆ - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
|
|
- 7. GABRIJELA ŽUPANOVIĆ - Kumite - Cicibanke -26 (PA2)
|
|
- 8. IVA DURBIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
|
|
- 9. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
|
|
- 10. KARLO RAMLJAK - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
|
|
- 11. KATJA GULIN - Kumite - Učenice +44 (D5)
|
|
- 12. KIARA ŠARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
|
|
- 13. KLARA LAKOŠ - Kumite - Učenice -36 (D2)
|
|
- 14. LANA ŠUŠA - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
|
|
- 15. LUCIJA MILETA - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
|
|
- 16. LUCIJA MILETA - Kumite - Juniorke +59 (L4)
|
|
- 17. LUKA DURBIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
|
|
- 18. MARE MILETA - Kumite - Učenice -36 (D2)
|
|
- 19. MARIJA RADNIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
|
|
- 20. NARDO VLADIĆ - Kumite - Juniori -68 (J3)
|
|
- 21. ROKO RONČEVIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
|
|
- 22. ROKO VLAHOV - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
|
- 23. ROKO ŽUPANOVIĆ - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
|
|
- 24. TOMA MILETA - Kumite - Kadeti -57 (G2)
|
|
- 25. TOMA MILETA - Kumite - Juniori -68 (J3)
|
KK "OSVIT"
|
- 1. GAL GRGAS-TUCILO - Kumite - Učenici -38 (C3)
|
|
- 2. LEON VUDRAG - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
|
|
- 3. LOVRE VUČAK - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
|
KK Galeb
|
- 1. BRUNO BAKOTA - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 2. IVAN BEKAVAC - Kumite - Kadeti -57 (G2)
|
KK JADRAN
|
- 1. DOMINA BABIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
|
|
- 2. DOMINA BABIĆ - Kumite - Juniorke +59 (L4)
|
|
- 3. DOMINA PAVLOVIĆ - Kumite - Juniorke +59 (L4)
|
|
- 4. DOMINA PAVLOVIĆ - Kumite - Mlađe seniorke +68 (MS10)
|
|
- 5. TONKA BERIŠA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
|
|
- 6. TONKA BERIŠA - Kumite - Kadetkinje -47 (H1)
|
KK SOKOL
|
- 1. ANTE GLIBOTA - Kumite - Juniori -68 (J3)
|
|
- 2. DENIS TOSUNI - Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
|
|
- 3. DENIS TOSUNI - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
|
|
- 4. IVO BOKAN - Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
|
|
- 5. JOSIP ŽUŽUL - Kumite - Učenici -46 (C5)
|
|
- 6. KARLO PLAZIBAT - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
|
|
- 7. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 8. ROZA MARKOVIĆ - Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
|
|
- 9. STIPE VLASTELICA - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
KK Zanshin Split
|
- 1. ANTE RADOŠ - Kumite - Učenici -42 (C4)
|
|
- 2. ANTE RADOŠ - Kumite - Učenici -46 (C5)
|
|
- 3. DUJE RAVLIĆ - Kumite - Učenici -46 (C5)
|
|
- 4. IVANO ŠIMIČIĆ - Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
|
|
- 5. JURE VICKOV - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
|
- 6. MATEO RAVLIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 7. ZORAN UZELAC - Kumite - Kadeti -63 (G3)
|
KNIN
|
- 1. ANTONIJA HERCEG - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
|
|
- 2. ANTONIJA HERCEG - Kumite - Učenice -32 (D1)
|
|
- 3. IVONA ŽABIĆ - Kumite - Učenice -44 (D4)
|
|
- 4. IVONA ŽABIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
|
|
- 5. MIA PAŠKALJ - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
|
|
- 6. MIA PAŠKALJ - Kumite - Učenice -36 (D2)
|
Metal - Jurdani
|
- 1. DAMIAN BLAŽEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
|
|
- 2. FILIP KOMARAC - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
|
|
- 3. KARLO EREŠ - Kumite - Učenici -30 (C1)
|
|
- 4. MEDINA DORIĆ - Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
|
|
- 5. NOA BRICA - Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
|
|
- 6. ROKO GALAMBOŠ - Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
|
OKIT
|
- 1. ANA MARJANOVIĆ - Kumite - Cicibanke -26 (PA2)
|
|
- 2. ANTONIO BARIĆ - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
|
- 3. ELA ADŽAGA - Kumite - Učenice -32 (D1)
|
|
- 4. ELIN IANACHI ĆOPIČ - Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
|
|
- 5. EMANUELA MILAKOVIĆ - Kumite - Učenice +44 (D5)
|
|
- 6. FRANKA MIĆIN - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
|
|
- 7. GABRIJELA GRUBELIĆ - Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
|
|
- 8. KARMEN ŠURIJA - Kumite - Učenice -36 (D2)
|
|
- 9. LEON BUHIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 10. NIKO MARJANOVIĆ - Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
|
|
- 11. NOA MILAKOVIĆ - Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
|
|
- 12. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
|
|
- 13. TONI GULAM - Kumite - Učenici +46 (C6)
|
PORTO TOLERO
|
- 1. ANA SINKOVIĆ - Kumite - Juniorke +59 (L4)
|
|
- 2. ANAMARIA MARŠIĆ - Kumite - Juniorke +59 (L4)
|
|
- 3. BORJA ŠUTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
|
|
- 4. DENEA FRANIĆ RADIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
|
|
- 5. KARLA STRAŽIČIĆ - Kumite - Mlađe seniorke +68 (MS10)
|
|
- 6. LARA JOVANOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
|
|
- 7. LUKA RADIĆ - Kumite - Kadeti +70 (G5)
|
|
- 8. SILVIO KAVELJ - Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
|
Student Mostar
|
- 1. ALIJA GLAMOČ - Kumite - Juniori +76 (J5)
|
|
- 2. ANEL TANOVIC - Kumite - Kadeti -57 (G2)
|
|
- 3. ELDAR ČOLAK - Kumite - Mlađi seniori -75 (MS5)
|
ŠIBENIK
|
- 1. DAVID ZORIČIĆ - Kumite - Juniori -68 (J3)
|
TIGAR KNIN
|
- 1. ADAM ILIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 2. ADAM ILIĆ - Kumite - Kadeti +70 (G5)
|
|
- 3. IVAN KRVAVICA - Kumite - Cicibani -26 (PA1)
|
Velebit
|
- 1. ANTEA GOSPIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
|
|
- 2. NIKO BURČUL - Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
|
- 3. STELA BILAVER - Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
|
KATA (84)
Brač
|
- 1. ANTONIJA MARTINIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
|
|
- 2. BARBARA GREGIĆ - Kata - Učenice (K6)
|
|
- 3. JURE GOIĆ - Kata - Kadeti (K9)
|
|
- 4. LARA ANTIČEVIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
|
|
- 5. NADAN JUKIĆ - Kata - Mlađi učenici (K3)
|
|
- 6. NORA VRANDEČIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
|
|
- 7. TIA ETEROVIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
|
|
- 8. TONČI VRANIČIĆ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
|
CROHERC
|
- 1. LUKA GRBAVAC - Kata - Cicibani (K1)
|
|
- 2. MARTA GRGIĆ - Kata - Cicibanke (K2)
|
DALMACIJA-CEMENT
|
- 1. KATARINA SUSMELJ - Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P18)
|
|
- 2. LOVRE DRAŠKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (K3)
|
|
- 3. MATEJ REŽIĆ - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P11)
|
|
- 4. NIKO MATKOVIĆ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
|
Kakato
|
- 1. ASIA VLAŠIĆ - Kata - Učenice (K6)
|
Karate Dojo Brač
|
- 1. ALEKSANDRA KOSTADINOVA - Kata - Cicibanke (K2)
|
|
- 2. ALEKSANDRA KOSTADINOVA - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
|
|
- 3. ALEXIA CHIARA NIZETICH - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
|
|
- 4. ANTE BULJEVIĆ - Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P13)
|
|
- 5. BRANIMIR BAKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
|
|
- 6. IVAN ŠOŠIĆ - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P11)
|
|
- 7. JOSIPA STANČIĆ - Kata - Učenice (K6)
|
|
- 8. JOSIPA STANČIĆ - Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P14)
|
|
- 9. JOSIPA STANČIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
|
|
- 10. LARA STANČIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)
|
|
- 11. LARA STANČIĆ - Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P6)
|
|
- 12. LUKA BAKOVIĆ - Kata - Cicibani (K1)
|
|
- 13. LUKA BAKOVIĆ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
|
|
- 14. MARCELLO ANDREA NIZETICH - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P11)
|
|
- 15. MARIN VLAHOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (K3)
|
|
- 16. MARIN VLAHOVIĆ - Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
|
|
- 17. MARINO MATIĆ - Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P13)
|
|
- 18. NIKOLA MIKAČIĆ - Kata - Cicibani (K1)
|
|
- 19. NIKOLA MIKAČIĆ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
|
|
- 20. ŠIMUN ŠANTIĆ - Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P13)
|
KK "OSVIT"
|
- 1. MARTA ZORICA - Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
|
KK Galeb
|
- 1. ANTEA KNEZOVIĆ - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
|
|
- 2. DUJE NANJARA - Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P5)
|
|
- 3. FRAN ŠIMIĆ - Kata - Cicibani (K1)
|
|
- 4. IVAN KNEZOVIĆ - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
|
|
- 5. LEA ŠOLIĆ - Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P14)
|
|
- 6. LOVRE JOVANOVIĆ - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P11)
|
|
- 7. LUKA MARINIĆ - Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
|
|
- 8. LUKAS BAČIĆ - Kata - Učenici (K5)
|
|
- 9. MARINA BUBIĆ - Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P12)
|
|
- 10. MARTINA BUBIĆ - Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P6)
|
|
- 11. ROKO BAKOTA - Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P5)
|
|
- 12. ROKO MARINIĆ - Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P5)
|
KK SOKOL
|
- 1. ANDRIJA MIŠE - Kata - Mlađi učenici (K3)
|
|
- 2. ENA VITKOVIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)
|
|
- 3. FANI KARABATIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)
|
|
- 4. IVAN ĆOSIĆ - Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P13)
|
|
- 5. KLARA PLAZIBAT - Kata - Učenice (K6)
|
|
- 6. LOVRO MIJATOVIĆ - Kata - Cicibani (K1)
|
|
- 7. LUCIJA ČVELJO - Kata - Mlađe učenice (K4)
|
|
- 8. MATO MIJATOVIĆ - Kata - Učenici (K5)
|
|
- 9. PETRA PAROVIĆ - Kata - Mlađe učenice (K4)
|
|
- 10. ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA - Kata - Mlađi učenici (K3)
|
OKIT
|
- 1. TENA SVALINA - Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
|
Polet
|
- 1. IGOR LJUBANSKI - Kata - Veterani (K17)
|
ŠIBENIK
|
- 1. ANA PENTEK - Kata - Učenice (K6)
|
|
- 2. ANA PENTEK - Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
|
|
- 3. ANTE GRIZELJ - Kata - Mlađi kadeti (K7)
|
|
- 4. DALILA MEHULIĆ - Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P12)
|
|
- 5. DALILA MEHULIĆ - Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P18)
|
|
- 6. DAVID ZORIČIĆ - Kata - Juniori (K11)
|
|
- 7. DAVID ZORIČIĆ - Kata - Ml. seniori (K13)
|
|
- 8. DAVID ZORIČIĆ - Kata - Seniori (K15)
|
|
- 9. EMA MATIĆ - Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P14)
|
|
- 10. EMA MATIĆ - Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P20)
|
|
- 11. JOSIPA CIGIĆ - Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P12)
|
|
- 12. JOSIPA CIGIĆ - Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P18)
|
|
- 13. JURAJ ŠKEMBER - Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
|
|
- 14. LUCA ANTUNAC - Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P12)
|
|
- 15. LUCA ANTUNAC - Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P18)
|
|
- 16. LUCIJA BILIĆ - Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P12)
|
|
- 17. LUCIJA BILIĆ - Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P20)
|
|
- 18. LUCIJA RAMADŽA - Kata - Juniorke (K12)
|
|
- 19. LUCIJA RAMADŽA - Kata - Ml. seniorke (K14)
|
|
- 20. LUCIJA RAMADŽA - Kata - Seniorke (K16)
|
|
- 21. MIRTA LEMAC - Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P14)
|
|
- 22. MIRTA LEMAC - Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P20)
|
|
- 23. ŠIMUN RAMADŽA - Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P11)
|
TIGAR KNIN
|
- 1. IVAN KRVAVICA - Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
|
KATA TIM (4)
Brač
|
- 1. KATA TEAM (Ž) - Kata tim - Ml. učenice (K20)
|
Karate Dojo Brač
|
- 1. KARATE DOJO BRAČ - Kata tim - Ml. učenici (K19)
|
Student Mostar
|
- 1. KATA TEAM (Ž) - Kata tim - Učenice (K22)
|
ŠIBENIK
|
- 1. KATA TIM ŠI - Kata tim - Učenice (K22)
|
KATA DISABLED COMPETITORS (2)
Karate Dojo Brač
|
- 1. IVE ETEROVIĆ - Osobe s intelektualnim poteškoćama (muški) (N5)
|
KK SOKOL
|
- 1. BRUNA KRSTULOVIĆ - Osobe s intelektualnim poteškoćama (žene) (N6)
|