Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
3
0
0
0
2.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
2
2
0
0
0
3.
FRAN ŠIMIĆ
KK Galeb
CIC-M (K1)
2
1
0
0
0
4.
IVAN KNEZOVIĆ
KK Galeb
CIC-M-9-7kyu (P1)
2
1
0
0
0
5.
LUKA BAKOVIĆ
Karate Dojo Brač
CIC-M-9-7kyu (P1), CIC-M (K1)
3
1
0
0
0
6.
NIKOLA MIKAČIĆ
Karate Dojo Brač
CIC-M (K1), CIC-M-9-7kyu (P1)
2
0
0
0
0
7.
NIKO MATKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
8.
TONČI VRANIČIĆ
Brač
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARTA ZORICA
KK "OSVIT"
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
1
1
0
0
0
2.
ALEKSANDRA KOSTADINOVA
Karate Dojo Brač
CIC-Ž-9-7kyu (P2), CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANDRIJA MIŠE
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
2
2
0
0
0
2.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
MUČ-M-76KYU (P7)
2
2
0
0
0
3.
ROKO MARINIĆ
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
2
2
0
0
0
4.
LUKA MARINIĆ
KK Galeb
MUČ-M-76KYU (P7)
2
1
0
0
0
5.
NADAN JUKIĆ
Brač
MUČ-M (K3)
2
1
0
0
0
6.
MARIN VLAHOVIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-M-76KYU (P7), MUČ-M (K3)
3
1
0
0
0
7.
BRANIMIR BAKOVIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-M-76KYU (P7)
1
0
0
0
0
8.
DUJE NANJARA
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
1
0
0
0
0
9.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
0
10.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P5)
1
0
0
0
0
11.
ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TENA SVALINA
OKIT
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
3
0
0
0
2.
LUCIJA ČVELJO
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
2
0
0
0
3.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-78KYU (P6)
1
1
0
0
0
4.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
2
0
0
0
5.
FANI KARABATIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
3
2
0
0
0
6.
LARA ANTIČEVIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
1
0
0
0
7.
TIA ETEROVIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
1
0
0
0
8.
LARA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-78KYU (P6), MUČ-Ž (K4)
3
1
0
0
0
9.
NORA VRANDEČIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
3
1
0
0
0
10.
ANTONIJA MARTINIĆ
Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
2
0
0
0
0
11.
PETRA PAROVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
0
0
0
0
12.
ALEXIA CHIARA NIZETICH
Karate Dojo Brač
MUČ-Ž-98KYU (P8)
1
0
0
0
0
13.
ENA VITKOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINO MATIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
2
2
0
0
0
2.
MATEJ REŽIĆ
DALMACIJA-CEMENT
UČ-M-98KYU (P11)
2
2
0
0
0
3.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
UČ-M (K5)
1
1
0
0
0
4.
LOVRE JOVANOVIĆ
KK Galeb
UČ-M-98KYU (P11)
2
1
0
0
0
5.
ŠIMUN ŠANTIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
2
1
0
0
0
6.
ŠIMUN RAMADŽA
ŠIBENIK
UČ-M-98KYU (P11)
2
1
0
0
0
7.
ANTE BULJEVIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-75KYU (P13)
1
0
0
0
0
8.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
UČ-M-75KYU (P13)
1
0
0
0
0
9.
IVAN ŠOŠIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-M-98KYU (P11)
1
0
0
0
0
10.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
UČ-M (K5)
1
0
0
0
0
11.
MARCELLO ANDREA NIZETICH
Karate Dojo Brač
UČ-M-98KYU (P11)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
3
3
0
0
0
2.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6)
2
2
0
0
0
3.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P14)
2
2
0
0
0
4.
BARBARA GREGIĆ
Brač
UČ-Ž (K6)
3
2
0
0
0
5.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P14)
2
1
0
0
0
6.
JOSIPA CIGIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
1
0
0
0
7.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
UČ-Ž (K6)
2
1
0
0
0
8.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
1
0
0
0
9.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
UČ-Ž-75KYU (P14), UČ-Ž (K6)
3
0
0
0
0
10.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-98KYU (P12)
2
0
0
0
0
11.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
0
12.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P12)
1
0
0
0
0
13.
LEA ŠOLIĆ
KK Galeb
UČ-Ž-75KYU (P14)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
2
2
0
0
0
2.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
2
2
0
0
0
3.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
MKAD-Ž (K8)
1
1
0
0
0
4.
JOSIPA CIGIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
2
1
0
0
0
5.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
1
0
0
0
0
6.
JOSIPA STANČIĆ
Karate Dojo Brač
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
0
7.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P18)
1
0
0
0
0
8.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
MKAD-Ž-98kyu (P18)
1
0
0
0
0
9.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
MKAD-Ž-75kyu (P20)
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA - Ml. seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA - Ml. seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Veterani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.