Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DELTA CUP 2015.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (C1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (C3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (C4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (C5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (C2)
357
0
LEON PROŠIĆ (KASTAV)
177
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
177
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
357
0
LEON PROŠIĆ (KASTAV)
177
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
412
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
417
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
537
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
90
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
384
FRAN HOST (KASTAV)
183
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
177
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
417
0
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
90
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
384
0
FRAN HOST (KASTAV)
183
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
150
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
183
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
453
0
ŠIMUN DŽELALIJA (DRNIS)
43
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
90
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
537
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
183
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
90
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
Medalists
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. ŠIMUN DŽELALIJA, DRNIŠ
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. DINO ŠARIĆ, FINIDA (POREČ)