Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
DELTA CUP 2015.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (E2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (E3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (E4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (E6)
Kumite - Učenici 10,11 g. - ekipno 2+1 (E7)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (E2)
406
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
37
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
386
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
426
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
406
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
438
LEON PENDIĆ (VIKT)
386
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
422
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
408
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
479
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
305
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
371
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
426
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
37
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
438
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
386
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
408
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
479
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
305
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
371
0
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
426
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
386
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
479
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
305
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
426
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
479
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
408
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
305
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
408
0
DANIEL ZUZIĆ (KASTAV)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA