Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe učenice -28
35
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
35
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
194
GABI SKITARELIĆ (TAD )
278
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
206
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
195
IRIJA ČEKO (TAD )
35
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
194
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
206
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
195
0
IRIJA ČEKO (TAD )
194
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
206
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
195
0
IRIJA ČEKO (TAD )
278
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIA ČUNČIĆ, VELIKA GORICA
2. GABI SKITARELIĆ, TAD RIJEKA
3. FRANKA SAVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice -32
42
0
SARA RAK (ŠI 1066)
13
0
LETICIA TURČIĆ (KRK CRO)
246
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
42
0
SARA RAK (ŠI 1066)
246
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
2. SARA RAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LETICIA TURČIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - Mlađe učenice -36
257
0
ALESSIA PEJNOVIĆ (CHMPRI)
242
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
344
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
257
0
ALESSIA PEJNOVIĆ (CHMPRI)
344
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
2. ALESSIA PEJNOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kumite - Mlađe učenice +36
304
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
146
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
73
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
304
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
0
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. MARTA BOGUT, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TENA VURUŠIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ----