Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Viktorija Kup „Sv. Vid“
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delnice
FINIDA (POREČ)
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karlovac 1969
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK SOKOL
KK Zmaj
KRK CROATIA
LOŠINJ
NO KACHI
OPATIJA
Polet
USA National Team
VIKTORIJA
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
Kumite - Juniorke Open
Kumite- Ml. Seniorke Open
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
176
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
227
0
DAVID KOSIĆ (VIKT)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
176
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
46
0
MATIJA GRAHOVAC (VIKT)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
62
0
VILIM DRAGIČEVIĆ (VIKT)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
62
0
VILIM DRAGIČEVIĆ (VIKT)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. LUKAS DOBRE, VIKTORIJA
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
118
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
118
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
243
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
100
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
175
0
ANTONIO TUFEKČIĆ (VIKT)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
100
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUKA CETINA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
191
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
30
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
190
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
251
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
30
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
251
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Medalists
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
215
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
47
0
NIKŠA GRAHOVAC (VIKT)
215
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
247
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
47
NIKŠA GRAHOVAC (VIKT)
252
LUKA PALALIĆ (VIKT)
253
FILIP ŠUŠA (VIKT)
247
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
47
0
NIKŠA GRAHOVAC (VIKT)
252
0
LUKA PALALIĆ (VIKT)
253
0
FILIP ŠUŠA (VIKT)
247
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
253
0
FILIP ŠUŠA (VIKT)
252
LUKA PALALIĆ (VIKT)
Medalists
1. IVANO MAGZAN, NO KACHI
2. FILIP ŠUŠA, VIKTORIJA
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. LUKA PALALIĆ, VIKTORIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
111
0
KARLO BJEGOVIĆ (VIKT)
242
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
111
0
KARLO BJEGOVIĆ (VIKT)
242
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
11
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
104
0
FRANE PATACA (VIKT)
234
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
242
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
104
0
FRANE PATACA (VIKT)
234
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
234
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
104
FRANE PATACA (VIKT)
Medalists
1. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
2. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
3. KARLO BJEGOVIĆ, VIKTORIJA
3. FRANE PATACA, VIKTORIJA
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
116
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
219
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
229
LUCIJA MILETIĆ (VIKT)
229
0
LUCIJA MILETIĆ (VIKT)
214
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
239
ENA DELIĆ (NOKACHI)
167
LORA LICUL (VIKT)
3
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
229
0
LUCIJA MILETIĆ (VIKT)
239
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
167
0
LORA LICUL (VIKT)
3
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
239
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
167
0
LORA LICUL (VIKT)
3
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. LORA LICUL, VIKTORIJA
2. ENA DELIĆ, NO KACHI
3. LUCIJA MILETIĆ, VIKTORIJA
3. ENNA ZLOJIĆ, NO KACHI
Kumite - Juniorke Open
197
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
107
0
PATRICIJA BELEHAR (ZMAJ)
221
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
193
0
JASMINA VOJIĆ (JION)
197
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
221
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. LEA VUKOJA, KK SOKOL
2. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. PATRICIJA BELEHAR, KK Zmaj
3. JASMINA VOJIĆ, JION PEB BIHAĆ
Kumite- Ml. Seniorke Open
108
0
KATARINA KRULJAC (VIKT)
202
0
DANIJELA PENDIĆ (VIKT)
202
DANIJELA PENDIĆ (VIKT)
51
0
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
108
0
KATARINA KRULJAC (VIKT)
254
0
EMA FELIĆ (JION)
220
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
45
0
VERONIKA MURATOVIĆ RIGOVIĆ (VIKT)
244
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
202
0
DANIJELA PENDIĆ (VIKT)
51
0
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
254
0
EMA FELIĆ (JION)
244
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
51
0
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
244
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
254
0
EMA FELIĆ (JION)
45
0
VERONIKA MURATOVIĆ RIGOVIĆ (VIKT)
Medalists
1. LEA VUKOJA, KK SOKOL
2. ANTONELLA GAŠPARAC, VIKTORIJA
3. DANIJELA PENDIĆ, VIKTORIJA
3. VERONIKA MURATOVIĆ RIGOVIĆ, VIKTORIJA