Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Viktorija Kup „Sv. Vid“
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delnice
FINIDA (POREČ)
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karlovac 1969
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK SOKOL
KK Zmaj
KRK CROATIA
LOŠINJ
NO KACHI
OPATIJA
Polet
USA National Team
VIKTORIJA
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (MK10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
Kumite- Ml. Seniorke Open
Kumite - Seniorke Open
Cicibani 6 god.
Cicibani 7 god.
Mlađi učenici 8 god.
Mlađi učenici 9 god.
Mlađe učenice 8 god.
Mlađe učenice 9 god.
Učenici 10 god.
Učenici 11 god.
Učenice 10 god.
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadetkinje
Juniorke
Seniorke
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
176
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
227
0
DAVID KOSIĆ (VIKT)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
176
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
46
0
MATIJA GRAHOVAC (VIKT)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
62
0
VILIM DRAGIČEVIĆ (VIKT)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
232
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
222
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
245
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
13
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
62
0
VILIM DRAGIČEVIĆ (VIKT)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. LUKAS DOBRE, VIKTORIJA
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
118
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
118
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
243
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
100
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
175
0
ANTONIO TUFEKČIĆ (VIKT)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
55
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
216
0
JAN CANJAR (KA 1969)
218
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
184
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
100
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUKA CETINA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
172
0
DAVID PEZO (VIKT)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
189
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
189
0
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
Medalists
1. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
2. ANDREJ JELAČA, CHAMPION RIJEKA
3. DAVID PEZO, VIKTORIJA
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
228
0
SEBASTIAN MUŠURA (VIKT)
188
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. SEBASTIAN MUŠURA, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
169
0
KARLO BAJČIĆ (VIKT)
94
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
120
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
94
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
120
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
Medalists
1. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. KARLO BAJČIĆ, VIKTORIJA
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
215
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
47
0
NIKŠA GRAHOVAC (VIKT)
215
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
247
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
47
NIKŠA GRAHOVAC (VIKT)
252
LUKA PALALIĆ (VIKT)
253
FILIP ŠUŠA (VIKT)
247
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
47
0
NIKŠA GRAHOVAC (VIKT)
252
0
LUKA PALALIĆ (VIKT)
253
0
FILIP ŠUŠA (VIKT)
247
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
253
0
FILIP ŠUŠA (VIKT)
252
LUKA PALALIĆ (VIKT)
Medalists
1. IVANO MAGZAN, NO KACHI
2. FILIP ŠUŠA, VIKTORIJA
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. LUKA PALALIĆ, VIKTORIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
56
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
121
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
233
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
56
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
233
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
Medalists
1. ERIK ARSENIJEVIĆ, VIKTORIJA
2. FRAN MANESTAR, CHAMPION RIJEKA
3. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
53
0
NERMIN OMANOVIĆ (VIKT)
5
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. NERMIN OMANOVIĆ, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
111
0
KARLO BJEGOVIĆ (VIKT)
242
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
111
0
KARLO BJEGOVIĆ (VIKT)
242
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
11
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
104
0
FRANE PATACA (VIKT)
234
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
242
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
104
0
FRANE PATACA (VIKT)
234
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
234
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
104
FRANE PATACA (VIKT)
Medalists
1. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
2. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
3. KARLO BJEGOVIĆ, VIKTORIJA
3. FRANE PATACA, VIKTORIJA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
93
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
7
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
38
LORA LICUL (VIKT)
7
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
38
0
LORA LICUL (VIKT)
Medalists
1. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI
2. LORA LICUL, VIKTORIJA
3. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
166
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
124
0
LEON JAJIĆ (KTC KŽ)
157
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
166
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
157
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. ERIK ARSENIJEVIĆ, VIKTORIJA
3. LEON JAJIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
44
0
AMIR RAMIĆ (VIKT)
154
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
2. AMIR RAMIĆ, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
126
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
230
0
MATEO ANIĆ (VIKT)
Medalists
1. DOMINIK GECAN, KK KIK
2. MATEO ANIĆ, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
195
NINA POZDERAC (JION)
42
0
EVA ŠTIMAC (VIKT)
195
0
NINA POZDERAC (JION)
117
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
9
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
255
ANA KARADŽA (GROBNIK)
195
0
NINA POZDERAC (JION)
117
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
9
0
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
255
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
117
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
9
0
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
255
ANA KARADŽA (GROBNIK)
Medalists
1. VANA ŠNOBL, NO KACHI
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
229
LUCIJA MILETIĆ (VIKT)
229
0
LUCIJA MILETIĆ (VIKT)
214
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
239
ENA DELIĆ (NOKACHI)
167
LORA LICUL (VIKT)
3
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
229
0
LUCIJA MILETIĆ (VIKT)
239
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
167
0
LORA LICUL (VIKT)
3
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
239
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
167
0
LORA LICUL (VIKT)
3
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. LORA LICUL, VIKTORIJA
2. ENA DELIĆ, NO KACHI
3. LUCIJA MILETIĆ, VIKTORIJA
3. ENNA ZLOJIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (MK10)
90
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
236
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
257
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
170
0
REA GRGIĆ (VIKT)
90
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
257
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
Medalists
1. LANA LOLITA IVAKOVIĆ, DALMACIJA
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. REA GRGIĆ, VIKTORIJA
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)
210
0
NIKA VUKOMANOVIĆ (NEXE)
58
0
PAOLA ZELENČIĆ (VIKT)
258
0
DORA VUKOVIĆ (VIKT)
174
0
DORA KOSIĆ (VIKT)
210
0
NIKA VUKOMANOVIĆ (NEXE)
258
0
DORA VUKOVIĆ (VIKT)
Medalists
1. NIKA VUKOMANOVIĆ, KK Nexe
2. DORA VUKOVIĆ, VIKTORIJA
3. PAOLA ZELENČIĆ, VIKTORIJA
3. DORA KOSIĆ, VIKTORIJA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
165
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
159
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
Medalists
1. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kumite- Ml. Seniorke Open
108
0
KATARINA KRULJAC (VIKT)
202
0
DANIJELA PENDIĆ (VIKT)
202
DANIJELA PENDIĆ (VIKT)
51
0
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
108
0
KATARINA KRULJAC (VIKT)
254
0
EMA FELIĆ (JION)
220
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
45
0
VERONIKA MURATOVIĆ RIGOVIĆ (VIKT)
244
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
202
0
DANIJELA PENDIĆ (VIKT)
51
0
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
254
0
EMA FELIĆ (JION)
244
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
51
0
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
244
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
254
0
EMA FELIĆ (JION)
45
0
VERONIKA MURATOVIĆ RIGOVIĆ (VIKT)
Medalists
1. LEA VUKOJA, KK SOKOL
2. ANTONELLA GAŠPARAC, VIKTORIJA
3. DANIJELA PENDIĆ, VIKTORIJA
3. VERONIKA MURATOVIĆ RIGOVIĆ, VIKTORIJA
Kumite - Seniorke Open
39
0
LJILJANA PENDIĆ (VIKT)
250
0
TRINITY ALLEN (USA)
201
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
250
0
TRINITY ALLEN (USA)
201
0
ANTONELLA GAŠPARAC (VIKT)
Medalists
1. TRINITY ALLEN, USA National Team
2. ANTONELLA GAŠPARAC, VIKTORIJA
3. LJILJANA PENDIĆ, VIKTORIJA
3. ----
Cicibani 6 god.
248
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
63
0
GABRIEL GAZDIK (VIKT)
Medalists
1. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
2. GABRIEL GAZDIK, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Cicibani 7 god.
207
0
ŠEMSUDIN OSMANOVIĆ (JION)
50
0
ANTONIO TUFEKČIĆ (VIKT)
207
0
ŠEMSUDIN OSMANOVIĆ (JION)
226
0
MATIJA GRAHOVAC (VIKT)
50
ANTONIO TUFEKČIĆ (VIKT)
43
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
102
0
KARLO JAKŠIĆ (VIKT)
57
DAVID KOSIĆ (VIKT)
226
0
MATIJA GRAHOVAC (VIKT)
50
0
ANTONIO TUFEKČIĆ (VIKT)
43
0
LUKAS DOBRE (VIKT)
57
0
DAVID KOSIĆ (VIKT)
226
0
MATIJA GRAHOVAC (VIKT)
57
0
DAVID KOSIĆ (VIKT)
43
LUKAS DOBRE (VIKT)
Medalists
1. DAVID KOSIĆ, VIKTORIJA
2. MATIJA GRAHOVAC, VIKTORIJA
3. ŠEMSUDIN OSMANOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. LUKAS DOBRE, VIKTORIJA
Mlađi učenici 8 god.
206
0
FARUK HALILIĆ (JION)
136
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
136
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
60
0
DAVID PEZO (VIKT)
206
0
FARUK HALILIĆ (JION)
161
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
52
JAKOV JURETIĆ (VIKT)
61
0
ADRIAN BUTERIN (VIKT)
160
0
LEON VACKA (333CR)
136
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
161
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
52
0
JAKOV JURETIĆ (VIKT)
160
0
LEON VACKA (333CR)
161
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
160
0
LEON VACKA (333CR)
52
0
JAKOV JURETIĆ (VIKT)
61
0
ADRIAN BUTERIN (VIKT)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. VITTORIO EMANUEL PILATO, FINIDA (POREČ)
3. ADRIAN BUTERIN, VIKTORIJA
Mlađi učenici 9 god.
69
0
SEBASTIAN MUŠURA (VIKT)
67
0
LUKA PALALIĆ (VIKT)
137
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
182
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
69
0
SEBASTIAN MUŠURA (VIKT)
182
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Medalists
1. KARLO HALUDEK, KK KIK
2. SEBASTIAN MUŠURA, VIKTORIJA
3. VITTORIO EMANUEL PILATO, FINIDA (POREČ)
3. LUKA PALALIĆ, VIKTORIJA
Mlađe učenice 8 god.
71
0
SUNČICA DIVJAK (VIKT)
110
0
LARA JAKOVLJEVIĆ (VIKT)
138
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
71
0
SUNČICA DIVJAK (VIKT)
138
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
Medalists
1. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
2. SUNČICA DIVJAK, VIKTORIJA
3. LARA JAKOVLJEVIĆ, VIKTORIJA
3. ----
Mlađe učenice 9 god.
140
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
70
0
LEA LONČAR (VIKT)
249
0
MIHAELA MARIA HRVATIN (VIKT)
139
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
140
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
139
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
Medalists
1. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
2. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
3. LEA LONČAR, VIKTORIJA
3. MIHAELA MARIA HRVATIN, VIKTORIJA
Učenici 10 god.
49
0
KARLO BAJČIĆ (VIKT)
68
0
FILIP ŠUŠA (VIKT)
Medalists
1. FILIP ŠUŠA, VIKTORIJA
2. KARLO BAJČIĆ, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Učenici 11 god.
235
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
168
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
224
MARIJAN MARIJANOVIĆ (VIKT)
235
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
224
0
MARIJAN MARIJANOVIĆ (VIKT)
Medalists
1. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
2. MARIJAN MARIJANOVIĆ, VIKTORIJA
3. BORIS ARSENIJEVIĆ, VIKTORIJA
3. ----
Učenice 10 god.
142
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
48
0
LARA ŠERIĆ (VIKT)
Medalists
1. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
2. LARA ŠERIĆ, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti
231
0
MATEO ANDRIĆ (VIKT)
113
0
DORIJAN KANCIJANIĆ (VIKT)
112
PAULO KANCIJANIĆ (VIKT)
231
0
MATEO ANDRIĆ (VIKT)
112
0
PAULO KANCIJANIĆ (VIKT)
Medalists
1. MATEO ANDRIĆ, VIKTORIJA
2. PAULO KANCIJANIĆ, VIKTORIJA
3. DORIJAN KANCIJANIĆ, VIKTORIJA
3. ----
Mlađe kadetkinje
143
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
106
0
MARTINA KNEŽEVIĆ (VIKT)
105
0
DORA KOSIĆ (VIKT)
109
0
REA GRGIĆ (VIKT)
143
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
109
0
REA GRGIĆ (VIKT)
Medalists
1. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
2. REA GRGIĆ, VIKTORIJA
3. MARTINA KNEŽEVIĆ, VIKTORIJA
3. DORA KOSIĆ, VIKTORIJA
Kadetkinje
225
0
EVA ŠTIMAC (VIKT)
144
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
Medalists
1. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
2. EVA ŠTIMAC, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Juniorke
40
0
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
223
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
Medalists
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. PETRA STARČEVIĆ, VIKTORIJA
3. ----
3. ----
Seniorke
200
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
178
0
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
179
0
GORDANA STANKOVI' (VIKT)
10
0
NICOLE DELAČ (NOKACHI)
200
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
10
0
NICOLE DELAČ (NOKACHI)
Medalists
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. NICOLE DELAČ, NO KACHI
3. PETRA STARČEVIĆ, VIKTORIJA
3. GORDANA STANKOVI', VIKTORIJA