Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Viktorija Kup „Sv. Vid“
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delnice
FINIDA (POREČ)
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karlovac 1969
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK SOKOL
KK Zmaj
KRK CROATIA
LOŠINJ
NO KACHI
OPATIJA
Polet
USA National Team
VIKTORIJA
Virovitica
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
Učenici 11 god.
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
172
0
DAVID PEZO (VIKT)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
189
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
29
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
189
0
ANDREJ JELAČA (CHMPRI)
Medalists
1. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
2. ANDREJ JELAČA, CHAMPION RIJEKA
3. DAVID PEZO, VIKTORIJA
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
191
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
30
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
190
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
251
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
30
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
251
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Medalists
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
111
0
KARLO BJEGOVIĆ (VIKT)
242
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
111
0
KARLO BJEGOVIĆ (VIKT)
242
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
11
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
104
0
FRANE PATACA (VIKT)
234
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
242
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
104
0
FRANE PATACA (VIKT)
234
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
256
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
234
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
104
FRANE PATACA (VIKT)
Medalists
1. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
2. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
3. KARLO BJEGOVIĆ, VIKTORIJA
3. FRANE PATACA, VIKTORIJA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
246
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
28
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
Medalists
1. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
195
NINA POZDERAC (JION)
42
0
EVA ŠTIMAC (VIKT)
195
0
NINA POZDERAC (JION)
117
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
9
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
255
ANA KARADŽA (GROBNIK)
195
0
NINA POZDERAC (JION)
117
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
9
0
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
255
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
117
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
9
0
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
255
ANA KARADŽA (GROBNIK)
Medalists
1. VANA ŠNOBL, NO KACHI
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Učenici 11 god.
235
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
168
0
BORIS ARSENIJEVIĆ (VIKT)
224
MARIJAN MARIJANOVIĆ (VIKT)
235
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
224
0
MARIJAN MARIJANOVIĆ (VIKT)
Medalists
1. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
2. MARIJAN MARIJANOVIĆ, VIKTORIJA
3. BORIS ARSENIJEVIĆ, VIKTORIJA
3. ----