Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Bijeljina Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Dječaci 11 god.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAZAR MARKOVIĆ
SAMPIONI
BOYS-11 -35
5
5
0
0
0
2.
MARKO BRNADA
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-11 -30
4
4
0
0
0
3.
PETAR ORLANDIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-11 -40
3
3
0
0
0
4.
PETAR MICEVSKI
OMLADINAC
BOYS-11 +45
3
3
0
0
0
5.
SANJIN BRUS
ENERGIJA
BOYS-11 -45
3
3
0
0
0
6.
IGOR BRKIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 -35
5
4
0
0
0
7.
MIHAJLO STANIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 -35
5
4
0
0
0
8.
DEJAN KRKLJUŠ
KK Kovačica
BOYS-11 -35
4
3
0
0
0
9.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
BOYS-11 -40
4
3
0
0
0
10.
MUHAMED MURTIĆ
KK BIHAĆ
BOYS-11 -30
4
3
0
0
0
11.
NIKOLA ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ
SAMPIONI
BOYS-11 -30
4
3
0
0
0
12.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
BOYS-11 -30
4
3
0
0
0
13.
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 -45
3
2
0
0
0
14.
ALEKSANDAR NOVITZKI
SAMPIONI
BOYS-11 +45
3
2
0
0
0
15.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
BOYS-11 -40
3
2
0
0
0
16.
MILJAN UROŠEVIĆ
VLADIMIROVAC
BOYS-11 -40
3
2
0
0
0
17.
NIKOLA BILAFER
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-11 -35
3
2
0
0
0
18.
UROŠ RADAN
SAMPIONI
BOYS-11 +45
3
2
0
0
0
19.
ZEKRIJARH AHMETBAŠIĆ
TIGER SLOVENIJA
BOYS-11 +45
3
2
0
0
0
20.
JOVAN KOPRENA
ENERGIJA
BOYS-11 -35
5
3
0
0
0
21.
MILANKO KOJADINOVIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 -35
4
2
0
0
0
22.
NIKOLA TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
BOYS-11 -30
4
2
0
0
0
23.
SERGEJ CIMBALJEVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-11 -30
4
2
0
0
0
24.
ALEKSANDAR BERIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 -30
2
1
0
0
0
25.
DEJAN ČEKIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 -35
2
1
0
0
0
26.
DEMIR JAMAKOVIC
SLOBODA
BOYS-11 -45
2
1
0
0
0
27.
FILIP NIKOLIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-11 -45
2
1
0
0
0
28.
ELDAR MEHIĆ
TIGER SLOVENIJA
BOYS-11 -40
3
1
0
0
0
29.
LUKA TOMANOVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-11 -35
3
1
0
0
0
30.
ALEKSA TODOROVIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-11 -35
2
0
0
0
0
31.
ALEKSANDAR BOŠNJAK
KBS TREBINJE
BOYS-11 +45
2
0
0
0
0
32.
ALJOŠA ĆURIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-11 -45
2
0
0
0
0
33.
ĐORĐE ĐERIĆ
GLASINAC
BOYS-11 -30
2
0
0
0
0
34.
EMANUEL DIMITRIJE
VLADIMIROVAC
BOYS-11 -35
2
0
0
0
0
35.
MARKO MARKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
BOYS-11 +45
2
0
0
0
0
36.
MIHAILO VASILIĆ
Loznica
BOYS-11 -45
2
0
0
0
0
37.
NEVEN GOLIJAN
GLASINAC
BOYS-11 -30
2
0
0
0
0
38.
RASTKO SPAIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-11 -40
2
0
0
0
0
39.
BOJAN VULOVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
40.
BORIS VELJANČIĆ
SAMPIONI
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
41.
DAVID KOJIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 +45
1
0
0
0
0
42.
FILIP BILAFER
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
43.
IVAN OŽBOLT
KK Grobničan
BOYS-11 -30
1
0
0
0
0
44.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
45.
KRSTO BUTULIJA
KBS TREBINJE
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
46.
LEON MICEK
GLOBUS Čakovec
BOYS-11 -30
1
0
0
0
0
47.
LUKA OŽBOLT
KK Grobničan
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
48.
MARKO MILUTINOVIĆ
OMLADINAC
BOYS-11 -40
1
0
0
0
0
49.
MATIJA SABIĆ
SAMPIONI
BOYS-11 -30
1
0
0
0
0
50.
MILO OBRADOVIĆ
SAMPIONI
BOYS-11 -30
1
0
0
0
0
51.
NIKOLA POLOVINA
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-11 -40
1
0
0
0
0
52.
OGNJEN MILJANOVIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
53.
OGNJEN BJELAJAC
OMLADINAC
BOYS-11 -30
1
0
0
0
0
54.
SERGEJ BJELICA
KBS TREBINJE
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
55.
SERGEJ MAJKIĆ
ENERGIJA
BOYS-11 -40
1
0
0
0
0
56.
STEFAN JAKOVLJEVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
BOYS-11 -40
1
0
0
0
0
57.
STEFAN MILINIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
58.
STEVAN DRAPIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-11 -30
1
0
0
0
0
59.
TARIK KADIĆ
KBS"ZMAJ" Gradačac
BOYS-11 -35
1
0
0
0
0
60.
VUK ESPEK
Karate Federacija Republike Srpske
BOYS-11 +45
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 11 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MELIHA DZINDO
KK " Winner" Tuzla
GIRLS-11 +40
3
3
0
0
0
2.
SARA KALAJDŽIĆ
SAMPIONI
GIRLS-11 -35
3
3
0
0
0
3.
MAŠA MARJANOVIĆ
Beogradski karate saveza
GIRLS-11 -40
2
2
0
0
0
4.
KRISTINA BOROVČANIN
GLASINAC
GIRLS-11 -35
3
2
0
0
0
5.
TIJANA MARKOVIĆ
SAMPIONI
GIRLS-11 -35
3
2
0
0
0
6.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
GIRLS-11 -35
4
2
0
0
0
7.
ELMEDINA HRBAT
KBS STORM TUZLA
GIRLS-11 -40
2
1
0
0
0
8.
HRISTINA PANDUROVIC
Sampioni Banja Koviljaca
GIRLS-11 -35
2
1
0
0
0
9.
JOVANA STEVANOVIĆ
SAMPIONI
GIRLS-11 +40
2
1
0
0
0
10.
MARTINA MITROVIĆ
Loznica
GIRLS-11 +40
2
1
0
0
0
11.
NATALIJA SIMIC
Sampioni Banja Koviljaca
GIRLS-11 +40
2
1
0
0
0
12.
ALEKSANDRA MILIC
Sampioni Banja Koviljaca
GIRLS-11 +40
2
0
0
0
0
13.
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ
GLOBUS Čakovec
GIRLS-11 -35
2
0
0
0
0
14.
ANĐELA LAKIČIN
KK Kovačica
GIRLS-11 -35
1
0
0
0
0
15.
ANJA MATUŠ
KK Kovačica
GIRLS-11 -35
1
0
0
0
0
16.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
GIRLS-11 -40
1
0
0
0
0
17.
SALMA KURTANOVIC
Keiks
GIRLS-11 -40
1
0
0
0
0
18.
SOFIJA TOŠIĆ
GLASINAC
GIRLS-11 -35
1
0
0
0
0
19.
ZORICA BAKAJLIĆ
SAMPIONI
GIRLS-11 +40
1
0
0
0
0
KUMITE-Dječaci 12 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BENAN HODZIC
Keiks
BOYS-12 +50
4
4
0
0
0
2.
ALI ALIČEVIĆ
FENIKS
BOYS-12 -50
3
3
0
0
0
3.
NEMANJA MIKULIĆ
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-12 -45
3
3
0
0
0
4.
MUHAMED ČIRAK
TUZLA
BOYS-12 -35
2
2
0
0
0
5.
SERGEJ VUČIĆ
ENERGIJA
BOYS-12 -40
2
2
0
0
0
6.
BERIZ KURTANOVIC
Keiks
BOYS-12 +50
4
3
0
0
0
7.
DUŠAN MARJANOVIĆ
RAKOVICA KANON
BOYS-12 +50
4
3
0
0
0
8.
MATEJ ROPRET
Beogradski karate saveza
BOYS-12 -45
4
3
0
0
0
9.
ADIS KULENOVIĆ
FENIKS
BOYS-12 -50
3
2
0
0
0
10.
ALEKSA JANČIĆ
Karate Savez Herceg Novi
BOYS-12 -50
3
2
0
0
0
11.
GABRIEL LAĐAREVIĆ
ENERGIJA
BOYS-12 -45
3
2
0
0
0
12.
RADOJE DABETIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-12 -50
3
2
0
0
0
13.
STEFAN ĐURKOVIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-12 +50
3
2
0
0
0
14.
FARUK BEČIĆ
HOLIDAY
BOYS-12 +50
4
2
0
0
0
15.
AMER ŠABIĆ
FENIKS
BOYS-12 -40
2
1
0
0
0
16.
MATIJA KRUNIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-12 -45
2
1
0
0
0
17.
NIKOLA MACAKANJA
IMPULS
BOYS-12 -45
2
1
0
0
0
18.
JOSIP FRANCKI-NOVAK
GLOBUS Čakovec
BOYS-12 +50
3
1
0
0
0
19.
HARIS TRAKIC
KBS STORM TUZLA
BOYS-12 -45
2
0
0
0
0
20.
OBREN TANASIĆ
SAMPIONI
BOYS-12 -50
2
0
0
0
0
21.
OGNJEN DJURIC
Karate Federacija Republike Srpske
BOYS-12 -50
2
0
0
0
0
22.
STEFAN ALBIJANIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-12 +50
2
0
0
0
0
23.
TEO KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
BOYS-12 +50
2
0
0
0
0
24.
AMEL MUJIĆ
KBS"ZMAJ" Gradačac
BOYS-12 -50
1
0
0
0
0
25.
BOŽIDAR JOSIĆ
Loznica
BOYS-12 -35
1
0
0
0
0
26.
EMIL SADIKOVIĆ
KK BIHAĆ
BOYS-12 +50
1
0
0
0
0
27.
FILIP BALENT
GLOBUS Čakovec
BOYS-12 -40
1
0
0
0
0
28.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
BOYS-12 -40
1
0
0
0
0
29.
LOVRO BALENT
GLOBUS Čakovec
BOYS-12 +50
1
0
0
0
0
30.
MILAN LJUBOJA
ENERGIJA
BOYS-12 -45
1
0
0
0
0
31.
MILAN GAVRIĆ
TUZLA
BOYS-12 -35
1
0
0
0
0
32.
RADOJE GVOZDENOVIĆ
SAMPIONI
BOYS-12 -45
1
0
0
0
0
33.
RAJKO PAPIĆ
KBS TREBINJE
BOYS-12 -45
1
0
0
0
0
34.
SRDJAN DJURIC
SLOBODA
BOYS-12 +50
1
0
0
0
0
35.
TARIK HURIC
KK " Winner" Tuzla
BOYS-12 +50
1
0
0
0
0
36.
VELIJA HASIĆ
TUZLA
BOYS-12 -50
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 12 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRANKICA NEGOVANOVIC
Sampioni Banja Koviljaca
GIRLS-12 -37
3
3
0
0
0
2.
EDISA KOVAČ
TUZLA
GIRLS-12 +42
2
2
0
0
0
3.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
GIRLS-12 -42
1
1
0
0
0
4.
ANJA ARANĐELOVIĆ
Beogradski karate saveza
GIRLS-12 +42
2
1
0
0
0
5.
LANA TOMANOVIĆ
Karate Savez Herceg Novi
GIRLS-12 -37
2
1
0
0
0
6.
MILICA JEKNIĆ
OMLADINAC
GIRLS-12 +42
2
1
0
0
0
7.
NINA VUKOSAVLJEVIĆ
OMLADINAC
GIRLS-12 -37
2
1
0
0
0
8.
PAOLA KOSTIĆ
ENERGIJA
GIRLS-12 +42
2
1
0
0
0
9.
MATEJA PREVEDAN
ĐURĐEVAC
GIRLS-12 -37
2
0
0
0
0
10.
AZRA DAHALIĆ
TUZLA
GIRLS-12 +42
1
0
0
0
0
11.
KATARINA LAZAREVIĆ
Beogradski karate saveza
GIRLS-12 +42
1
0
0
0
0
12.
LELA MUSTAFIC
SLOBODA
GIRLS-12 -37
1
0
0
0
0
13.
NIKOLINA POPOVIĆ
Beogradski karate saveza
GIRLS-12 -42
1
0
0
0
0
KUMITE-Dječaci 13 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MILAN TOMIĆ
ENERGIJA
BOYS-13 +55
4
4
0
0
0
2.
DJORDJE KETA
VLADIMIROVAC
BOYS-13 -55
3
3
0
0
0
3.
ANDRIJA FATIĆ
OMLADINAC
BOYS-13 -50
2
2
0
0
0
4.
PAVLE DUJAKOVIĆ
ENERGIJA
BOYS-13 -40
2
2
0
0
0
5.
SEMIR MIDŽIĆ
KK BIHAĆ
BOYS-13 -45
2
2
0
0
0
6.
DAVID GAVRILOVIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-13 +55
3
2
0
0
0
7.
DINO SOFTIC
KK " Winner" Tuzla
BOYS-13 +55
3
2
0
0
0
8.
DUŠAN PETROVIĆ
OMLADINAC
BOYS-13 -40
3
2
0
0
0
9.
LUKA PAPIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
BOYS-13 -55
3
2
0
0
0
10.
MUSTA MIHAEL
VLADIMIROVAC
BOYS-13 +55
3
2
0
0
0
11.
ALEKSANDAR KECMAN
ENERGIJA
BOYS-13 -40
2
1
0
0
0
12.
ALEXANDRU IRODIA
CS TSA KARATE TIMISOARA
BOYS-13 -55
2
1
0
0
0
13.
ILIJA RADENOVIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-13 -55
2
1
0
0
0
14.
NEMANJA STEVANOVIĆ
SAMPIONI
BOYS-13 -50
2
1
0
0
0
15.
UBEJD DURAKOVIC
Keiks
BOYS-13 -45
2
1
0
0
0
16.
UROŠ POPOVIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-13 -50
2
1
0
0
0
17.
HAMZA HAMIDOVIĆ
TIGER SLOVENIJA
BOYS-13 +55
3
1
0
0
0
18.
LUKA POPOVIĆ
BRATSTVO
BOYS-13 +55
3
1
0
0
0
19.
FILIP BALENT
GLOBUS Čakovec
BOYS-13 -40
2
0
0
0
0
20.
MILJANOVIĆ ALEKSA
KBS TREBINJE
BOYS-13 -55
2
0
0
0
0
21.
MIRZA ALJIC
KBS STORM TUZLA
BOYS-13 +55
2
0
0
0
0
22.
ALEKSA MARJANOVIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-13 -50
1
0
0
0
0
23.
ALEKSANDAR KREMIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
BOYS-13 +55
1
0
0
0
0
24.
ISMAR KURTOVIĆ
KK BIHAĆ
BOYS-13 -45
1
0
0
0
0
25.
MARKO TRKULJA
KBS TREBINJE
BOYS-13 -55
1
0
0
0
0
26.
MARKO JAGODIĆ
GLASINAC
BOYS-13 +55
1
0
0
0
0
27.
NIKOLA LAZOVIĆ
Beogradski karate saveza
BOYS-13 -40
1
0
0
0
0
28.
OBRAD DJURIC
Karate Federacija Republike Srpske
BOYS-13 -50
1
0
0
0
0
29.
RIAD AHMETBEGOVIĆ
TUZLA
BOYS-13 +55
1
0
0
0
0
30.
TEO KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
BOYS-13 -55
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 13 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANJA LOLIĆ
ENERGIJA
GIRLS-13 +47
2
2
0
0
0
2.
ARIJANA ZARIJA
VLADIMIROVAC
GIRLS-13 -42
1
1
0
0
0
3.
JOVANOVIĆ MILENA
OMLADINAC
GIRLS-13 -47
1
1
0
0
0
4.
IVANA PEROVIĆ
Beogradski karate saveza
GIRLS-13 +47
2
1
0
0
0
5.
ANA ZOLETIĆ
TUZLA
GIRLS-13 -47
1
0
0
0
0
6.
ANABELA BUKUR
VLADIMIROVAC
GIRLS-13 +47
1
0
0
0
0
7.
ELENA SEKEŠAN
VLADIMIROVAC
GIRLS-13 +47
1
0
0
0
0
8.
MARTINA SEKEŠAN
VLADIMIROVAC
GIRLS-13 -42
1
0
0
0
0
KUMITE-Dječaci 14 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRANKO SKROBANOVIĆ
BRATSTVO
BOYS-14 -70
2
2
0
0
0
2.
MIROSLAV LUKIĆ
DYNAMIC
BOYS-14 -57
2
2
0
0
0
3.
ALEKSANDAR POPOVIĆ
BRATSTVO
BOYS-14 -52
1
1
0
0
0
4.
ISMAR IBRAHIMOVIĆ
TIGER SLOVENIJA
BOYS-14 -63
1
1
0
0
0
5.
BAKIR KADRIĆ
TUZLA
BOYS-14 -70
2
1
0
0
0
6.
ANES HANDARIĆ
TIGER SLOVENIJA
BOYS-14 -70
1
0
0
0
0
7.
DINO SARAĐAN
FENIKS
BOYS-14 -57
1
0
0
0
0
8.
EDIN AHMETBEGOVIĆ
TUZLA
BOYS-14 -63
1
0
0
0
0
9.
IGOR LALIĆ
GLASINAC
BOYS-14 -52
1
0
0
0
0
10.
KONSTANTIN JEREMIĆ
RAKOVICA KANON
BOYS-14 -57
1
0
0
0
0
11.
MIRNIĆ RADOVAN
SAMPIONI
BOYS-14 -70
1
0
0
0
0
KUMITE-Djevojčice 14 god
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
GIRLS-14 -54
1
1
0
0
0
2.
BOJANA SPASOJEVIC
Sampioni Banja Koviljaca
GIRLS-14 -54
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BOJAN BOŠKOVIĆ
OMLADINAC
CAD-M -57
3
3
0
0
0
2.
HAMZA ČAJIĆ
ORKKA
CAD-M +70
3
3
0
0
0
3.
ALDIN MIĆIVODA
KK Goražde
CAD-M -63
2
2
0
0
0
4.
BALSA MILIČKOVIĆ
OMLADINAC
CAD-M -52
2
2
0
0
0
5.
TEAM (M) OMLADINAC
OMLADINAC
CAD-TEAM-M (3+1)
2
2
0
0
0
6.
ALEKSA ŠUŠKAVČEVIĆ
BRATSTVO
CAD-M -70
1
1
0
0
0
7.
ADIS HALILOVIĆ
KK BIHAĆ
CAD-M -57
3
2
0
0
0
8.
ANTE DRAGIČEVIĆ
MEĐUGORJE
CAD-M +70
3
2
0
0
0
9.
DŽENAN KREHO
KK Novi Grad Sarajevo
CAD-M +70
3
2
0
0
0
10.
STRAHINJA BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
CAD-M -52
3
2
0
0
0
11.
VUK MRĐA
Beogradski karate saveza
CAD-M +70
3
2
0
0
0
12.
KERIM FEJZIC
PERFEKT
CAD-M -57
2
1
0
0
0
13.
MIHAJLO POPOVIC
IMPULS
CAD-M -52
2
1
0
0
0
14.
MIROSLAV LUKIĆ
DYNAMIC
CAD-M -57
2
1
0
0
0
15.
TARIK RIŠLJANIN
HOLIDAY
CAD-M -70
2
1
0
0
0
16.
TIM 1.
KBS "Castra" Banja Luka
CAD-TEAM-M (3+1)
2
1
0
0
0
17.
EMRAH DRAGOLJ
HOLIDAY
CAD-M -57
3
1
0
0
0
18.
ANDRIJA SOLDO
MEĐUGORJE
CAD-M -57
2
0
0
0
0
19.
KERIM VALJEVČIĆ
KK Goražde
CAD-M -52
2
0
0
0
0
20.
NIKOLA POPOVIĆ
BRATSTVO
CAD-M +70
2
0
0
0
0
21.
NIKOLA VULETIĆ
BRATSTVO
CAD-M +70
2
0
0
0
0
22.
BRATSTVO 1.
BRATSTVO
CAD-TEAM-M (3+1)
1
0
0
0
0
23.
BRATSTVO 2.
BRATSTVO
CAD-TEAM-M (3+1)
1
0
0
0
0
24.
DEJAN ČUČAK
ENERGIJA
CAD-M -63
1
0
0
0
0
25.
EMIR ZONIC
KK " Winner" Tuzla
CAD-M +70
1
0
0
0
0
26.
EROL MAHMUTOVIĆ
Internacional
CAD-M -57
1
0
0
0
0
27.
LAZAR KRSTIĆ
Beogradski karate saveza
CAD-M -63
1
0
0
0
0
28.
LEONARDO KORAĆ
MEĐUGORJE
CAD-M -52
1
0
0
0
0
29.
OMAR OVCINA
SLOBODA
CAD-M -70
1
0
0
0
0
30.
VEDAD HUBJER
KK Goražde
CAD-M +70
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DINA MAHMUD
TUZLA
CAD-F +54
3
3
0
0
0
2.
LEJLA AHMEOVIC
PERFEKT
CAD-F -47
3
3
0
0
0
3.
SOFIJA SIMOVIC
PARTIZAN
CAD-F -54
3
3
0
0
0
4.
KBS TUZLA SINBRA
TUZLA
CAD-TEAM-F (3+1)
2
2
0
0
0
5.
BELMA BEĆIROVIĆ
ORKKA
CAD-F -54
4
3
0
0
0
6.
AMINA FEJZIC
KBS STORM TUZLA
CAD-F -47
3
2
0
0
0
7.
IMAN BEGIĆ
FENIKS
CAD-F -54
3
2
0
0
0
8.
KRISTINA ŽIVOVIĆ
Beogradski karate saveza
CAD-F -54
3
2
0
0
0
9.
SARA RODIĆ
RAKOVICA KANON
CAD-F +54
3
2
0
0
0
10.
STELA BRKIĆ
Neretva
CAD-F -47
3
2
0
0
0
11.
AJLA PROLAZ
HOLIDAY
CAD-F +54
2
1
0
0
0
12.
DZEILA HUKARA
PERFEKT
CAD-F -47
2
1
0
0
0
13.
ENELA ŠEČIĆ
RAŠID BUĆA - STARI
CAD-F +54
2
1
0
0
0
14.
TIM 3.
Karate Federacija Republike Srpske
CAD-TEAM-F (3+1)
2
1
0
0
0
15.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
CAD-F -54
3
1
0
0
0
16.
ANJA SAMAC
Beogradski karate saveza
CAD-F +54
2
0
0
0
0
17.
BOJANA JANKOVIĆ
JADAR
CAD-F -47
2
0
0
0
0
18.
DAJANA KALAJDŽIĆ
SAMPIONI
CAD-F +54
2
0
0
0
0
19.
MILICA STANIMIROVIĆ
Beogradski karate saveza
CAD-F -47
2
0
0
0
0
20.
TANJA ĐOKIĆ
SAMPIONI
CAD-F -54
2
0
0
0
0
21.
BELMA OMEROVIĆ
TUZLA
CAD-F -54
1
0
0
0
0
22.
EKIPNO KADETKINJE
PERFEKT
CAD-TEAM-F (3+1)
1
0
0
0
0
23.
ISIDORA GOLJA
VLADIMIROVAC
CAD-F -47
1
0
0
0
0
24.
MARIJA MAJSTOROVIC
PARTIZAN
CAD-F -54
1
0
0
0
0
25.
SARA FATIC
PERFEKT
CAD-F -54
1
0
0
0
0
26.
TAMARA DRAŠKOVIĆ
GLASINAC
CAD-F -54
1
0
0
0
0
27.
TIM 2.
OMLADINAC
CAD-TEAM-F (3+1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA CVIJOVIĆ
OMLADINAC
JUN-M -61
3
3
0
0
0
2.
MENSUR ĐOZIĆ
ORKKA
JUN-M -68
3
3
0
0
0
3.
ALBRIM SAMAHODAJ
MEĐUGORJE
JUN-M +76
2
2
0
0
0
4.
MEDIN PALDUM
KK Novi Grad Sarajevo
JUN-M -76
2
2
0
0
0
5.
NENAD DULOVIĆ
OMLADINAC
JUN-M -55
1
1
0
0
0
6.
TIM 4.
OMLADINAC
JUN-TEAM-M (3+1)
1
1
0
0
0
7.
BOGDAN EKMEČIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-M -68
3
2
0
0
0
8.
DANILO LAZIĆ
DYNAMIC
JUN-M -61
3
2
0
0
0
9.
ĐORĐE BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
JUN-M -68
3
2
0
0
0
10.
ALDIN MAHMUTOVIĆ
KK BIHAĆ
JUN-M -76
2
1
0
0
0
11.
MARKO KRALJEVIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-M +76
2
1
0
0
0
12.
OGNJEN PAVIČIĆ
ENERGIJA
JUN-M -61
2
1
0
0
0
13.
STEFAN ILIĆ
DYNAMIC
JUN-M -61
2
1
0
0
0
14.
STEVAN VELIČKOVIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-M -68
2
1
0
0
0
15.
VEDRAN OSTOJIC
Karate Federacija Republike Srpske
JUN-M -76
2
1
0
0
0
16.
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ
TUZLA
JUN-M -68
2
0
0
0
0
17.
JASMIN AGIĆ
TUZLA
JUN-M -61
2
0
0
0
0
18.
MILJAN CVETKOVIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-M -61
2
0
0
0
0
19.
OMAR SELIMOVIC
KK " Winner" Tuzla
JUN-M -68
2
0
0
0
0
20.
AJDIN ĆEHIĆ
KK BIHAĆ
JUN-M +76
1
0
0
0
0
21.
EDIN FERHATBEGOVIĆ
TUZLA
JUN-M -76
1
0
0
0
0
22.
LUKA KRAMAR
KK Novi Grad Sarajevo
JUN-M +76
1
0
0
0
0
23.
TARIK CAZINKIĆ
KK BIHAĆ
JUN-M -68
1
0
0
0
0
24.
TIM 2.
Karate Federacija Republike Srpske
JUN-TEAM-M (3+1)
1
0
0
0
0
25.
ZELJKO MARINKOVIC
Karate Federacija Republike Srpske
JUN-M -76
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIJANA DRAŠKOVIĆ
GLASINAC
JUN-F -53
3
3
0
0
0
2.
MARINA RADIČEVIĆ
ZADRUGAR-Lazarevo
JUN-F +59
2
2
0
0
0
3.
MILICA EKMEČIĆ
VLADIMIROVAC
JUN-F -59
2
2
0
0
0
4.
SLAVKA PETROVIĆ
Loznica
JUN-F -48
1
1
0
0
0
5.
AZRA ŠOGOLJ
HOLIDAY
JUN-F -59
3
2
0
0
0
6.
KSENIJA RAJOVIĆ
OMLADINAC
JUN-F +59
3
2
0
0
0
7.
TEODORA GOLJA
VLADIMIROVAC
JUN-F -53
3
2
0
0
0
8.
ANĐELA JOVANOVIĆ
ENERGIJA
JUN-F -53
2
1
0
0
0
9.
HELENA NEVENIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-F +59
2
1
0
0
0
10.
KATARINA TMUŠIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-F -59
2
1
0
0
0
11.
LEJLA ČAVRK
HOLIDAY
JUN-F -48
2
1
0
0
0
12.
TAMARA ŽIVIĆ
Beogradski karate saveza
JUN-F -53
2
1
0
0
0
13.
TARA ROPRET
Beogradski karate saveza
JUN-F +59
2
1
0
0
0
14.
MARIJANA KALABA
Beogradski karate saveza
JUN-F +59
3
1
0
0
0
15.
DAJANA BLAGOJEVIC
KBS STORM TUZLA
JUN-F -59
2
0
0
0
0
16.
SELMA HALILOVIĆ
TUZLA
JUN-F -53
2
0
0
0
0
17.
AJLA MAHMUTOVIĆ
KK BIHAĆ
JUN-F -53
1
0
0
0
0
18.
ALMEDINA KADRIĆ
TUZLA
JUN-F +59
1
0
0
0
0
19.
CURI AZRA
Keiks
JUN-F -53
1
0
0
0
0
20.
DORA KARADŽA
KK Grobničan
JUN-F +59
1
0
0
0
0
21.
KSENIJA MANDIĆ
KK Grobničan
JUN-F -48
1
0
0
0
0
22.
KSENIJA MILIČKOVIĆ
OMLADINAC
JUN-F -59
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori U-21
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DEJAN CVRKOTA
ZADRUGAR-Lazarevo
U21-M -84
3
3
0
0
0
2.
VLADO JOVIĆ
OMLADINAC
U21-M -67
3
3
0
0
0
3.
EDIN DINO ŠIRIĆ
KK Novi Grad Sarajevo
U21-M -60
2
2
0
0
0
4.
NEDIM HASANBEGOVIC
KK " Winner" Tuzla
U21-M -75
2
2
0
0
0
5.
SANIN KANLIĆ
HOLIDAY
U21-M +84
1
1
0
0
0
6.
ALEKSANDAR MARKOVIC
PARTIZAN
U21-M -84
2
1
0
0
0
7.
BOGDAN EKMEČIĆ
VLADIMIROVAC
U21-M -67
2
1
0
0
0
8.
DENIS REDZA
PARTIZAN
U21-M -67
2
1
0
0
0
9.
HARIS GABELA
HOLIDAY
U21-M -75
2
1
0
0
0
10.
LAZAR KUKULIČIĆ
OMLADINAC
U21-M -75
2
1
0
0
0
11.
MILAN MLADENOVĆ
Beogradski karate saveza
U21-M -67
2
1
0
0
0
12.
PETAR STEFANOVIC
PARTIZAN
U21-M -84
2
1
0
0
0
13.
KENAN BEZDROB
HOLIDAY
U21-M -67
2
0
0
0
0
14.
MARKO GLOGOVAC
GLASINAC
U21-M -84
2
0
0
0
0
15.
DOVADŽIJA DŽELAUDIN
RAŠID BUĆA - STARI
U21-M -75
1
0
0
0
0
16.
DŽEJLAN ŠABIĆ
FENIKS
U21-M -67
1
0
0
0
0
17.
HARIS POLJO
KK Novi Grad Sarajevo
U21-M -60
1
0
0
0
0
18.
KENAN KRAKOVIĆ
TUZLA
U21-M +84
1
0
0
0
0
19.
NEDELJKO KURDULIJA
KBS TREBINJE
U21-M -75
1
0
0
0
0
20.
VIKTOR DEJAN
SAMPIONI
U21-M -60
1
0
0
0
0
21.
VUK POPOVIĆ
OMLADINAC
U21-M -84
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke U-21
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANJA JOVIĆ
OMLADINAC
U21-F -50
2
2
0
0
0
2.
EMINA BRKIĆ
RAŠID BUĆA - STARI
U21-F -68
2
2
0
0
0
3.
JELENA MAKSIMOVIĆ
OMLADINAC
U21-F -61
2
2
0
0
0
4.
TEODORA RANKOVIC
PARTIZAN
U21-F -55
2
2
0
0
0
5.
TANJA ŽUNIĆ
IMPULS
U21-F +68
1
1
0
0
0
6.
IVANA DJORDJEVIC
PARTIZAN
U21-F -50
2
1
0
0
0
7.
MAKSIĆ DUNJA
MAWASHI
U21-F -55
2
1
0
0
0
8.
MILICA GARIBOVIC
PARTIZAN
U21-F -68
2
1
0
0
0
9.
ŽELJANA PEKEZ
ENERGIJA
U21-F -61
2
1
0
0
0
10.
AJLA JUSIC
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
U21-F -50
1
0
0
0
0
11.
DAJANA CRNOGLAVAC
TUZLA
U21-F -55
1
0
0
0
0
12.
DRAGANA NEGOVANOVIC
Sampioni Banja Koviljaca
U21-F -50
1
0
0
0
0
13.
EMINA MAHMUTBEGOVIC
KK " Winner" Tuzla
U21-F -61
1
0
0
0
0
14.
MILINA VASIĆ
Beogradski karate saveza
U21-F -68
1
0
0
0
0
15.
MONIKA SLIPICEVIC
KK " Winner" Tuzla
U21-F -68
1
0
0
0
0
16.
TAMARA ŽIVIĆ
Beogradski karate saveza
U21-F -55
1
0
0
0
0
17.
UNA SERAK
KK " Winner" Tuzla
U21-F -61
1
0
0
0
0
18.
ZERINA RIŠLJANIN
HOLIDAY
U21-F +68
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DENIS GOGIĆ
KK Novi Grad Sarajevo
SEN-M -OPEN
3
3
0
0
0
2.
TIM 5.
OMLADINAC
SEN-TEAM-M (3+1)
1
1
0
0
0
3.
VLADO JOVIĆ
OMLADINAC
SEN-M -OPEN
4
3
0
0
0
4.
DEJAN CVRKOTA
ZADRUGAR-Lazarevo
SEN-M -OPEN
3
2
0
0
0
5.
HARIS POLJO
KK Novi Grad Sarajevo
SEN-M -OPEN
2
1
0
0
0
6.
MARKO VUČKOVIĆ
MAWASHI
SEN-M -OPEN
2
1
0
0
0
7.
NEDIM HASANBEGOVIC
KK " Winner" Tuzla
SEN-M -OPEN
2
1
0
0
0
8.
TIM 1.
Keiks
SEN-TEAM-M (3+1)
2
1
0
0
0
9.
ADIN BALTA
RAŠID BUĆA - STARI
SEN-M -OPEN
3
1
0
0
0
10.
STEFAN ŠOLEVIĆ
IMPULS
SEN-M -OPEN
3
1
0
0
0
11.
ALEKSANDAR VUKOVIĆ
VLADIMIROVAC
SEN-M -OPEN
2
0
0
0
0
12.
ALEKSANDAR TALEVSKI
Keiks
SEN-M -OPEN
1
0
0
0
0
13.
DEJAN CRNICIC
Keiks
SEN-M -OPEN
1
0
0
0
0
14.
TIM 4.
Karate Federacija Republike Srpske
SEN-TEAM-M (3+1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DRAGANA KONJEVIĆ
OMLADINAC
SEN-F -OPEN
2
2
0
0
0
2.
TIM 6.
OMLADINAC
SEN-TEAM-F (3+1)
1
1
0
0
0
3.
DAJANA CRNOGLAVAC
TUZLA
SEN-F -OPEN
3
2
0
0
0
4.
JELENA MAKSIMOVIĆ
OMLADINAC
SEN-F -OPEN
3
2
0
0
0
5.
EMINA BRKIĆ
RAŠID BUĆA - STARI
SEN-F -OPEN
2
1
0
0
0
6.
TAMARA BABIĆ
MAWASHI
SEN-F -OPEN
2
0
0
0
0
7.
ANA DRAŠKOVIĆ
OMLADINAC
SEN-F -OPEN
1
0
0
0
0
8.
LEJLA SELIMOVIC
KK " Winner" Tuzla
SEN-F -OPEN
1
0
0
0
0
9.
MAWASHI NOVI SAD
MAWASHI
SEN-TEAM-F (3+1)
1
0
0
0
0